PDA

View Full Version : Приятели с предимства?



kaliope111
09-12-2013, 09:00
Здравейте ;д от доста време съм сама и се запознах с едно момче , с което на втория разговор се награбихме , но не сме правили секс. Той разкри картите ,че току що е свършил връзка и иска само да сме нещо като приятели с предимства. Аз от своя страна имам интерес към него ,сладък ми е и т.н , обаче след тази случка ми навлезе в акъла , не усещам да съм влюбена даже нямах пеперудките ;д докато се целувахме , не знам и аз ... Та относно той искаше да правим повече само от натискане ...искаше секс ... Проблема е ,че той работи точно там където ходя на тренировки.. от своя страна аз също много искам , но имам принципи да не спя с момчета , с които не ходя.... въпреки всичко много би ми се искало , но ме е страх да не взема да се влюбя в него накрая.... той си пада леко женкар , така че , освен да си паля задника с тухла после... :ДДД какво бихте ме посъветвали вие,че ми е много объркано ;д

Fisherman
09-12-2013, 09:08
погази си принципите,въргалянето е по важно

kaliope111
09-12-2013, 09:11
едно е да се натискаш друго е да правиш секс...

marilyn
09-12-2013, 09:42
Ако смяташ, че си дорасла за отношения "само секс" го направи, но ако видиш, че се влюбваш, а тоя не струва, бягай.

Fisherman
09-12-2013, 10:24
То за тия отношение не трябва да си дораснал ,а направо да си се сраснал в главата.

WindOfChange
09-12-2013, 10:42
Всички разбираме, че искаш секс. Еми давай като толкова искаш, ама да не съжаляваш после.

Devor
09-12-2013, 10:45
принципи http://s16.rimg.info/7158a6e8a9433b7cdad2296e5f60acfb.gif (http://smayliki.ru/smilie-934020711.html) я се изчукай с него като ти се иска ,па после пак ми говори ,че имаш принципи.колкото до влюбването нама как да знаеш какво ще стане.

kaliope111
09-12-2013, 11:01
ами след последните ми две връзки ,които бяха пълен фалш... не мисля ,че мога да имам връзка баш на този етап , а пък точно с него не искам , понеже ми е ясно ,че е женкар , въпроса е,че ме е страх да не се влюбя , снощи едва заспах заради него ..:ДДДД не знам дали ще удържа само на отношения секс... уж приятеки с предимства , това онова накрая винаги единия е влюбен... от това най много ме е страх , въпреки че го искам , другото което е , знам как ще ми излезе едва ли не име от това..

Cloud9
09-12-2013, 11:52
Според мен не трябва да се съгласяваш първо защото той си има приятелка, второ-ти си му само за секс,трето-можеш да се привържеш и лошо за теб

kaliope111
09-12-2013, 12:00
Не не .. имам предвид преди 2 дни са скъсали... обаче мисля ,че почвам да развивам чувства което е много кофти за мен.... така ,че най -добре да се спра.....

edva_li
09-12-2013, 12:00
снощи едва заспах заради него

Не е ли малко късно вече .. в джаза си :D

Chacho
09-12-2013, 12:01
Според мен си почнала да хлътваш по него и без да те ебе.

beliar
09-12-2013, 12:34
ако иска само секс за него не ставаш за друго ... не си girlfriend material и иска просто да чука нещо докато си намери приятелка :) ако те харесва както си трябва даже и да си има приятелка пак може да иска да е сериозен

Hidayet
09-12-2013, 13:35
То за тия отношение не трябва да си дораснал ,а направо да си се сраснал в главата.

Не знам какво бих мога да допълня.

FuCKkK13
09-12-2013, 15:35
А само да се 'натискаш с тях'? :lol:

+... 8-)

FuCKkK13
09-12-2013, 15:37
даже и да си има приятелка пак може да иска да е сериозен

ко речи ?!

prince
09-12-2013, 17:51
Ебете се здраво.

kaliope111
09-12-2013, 20:04
Започнах да хлътвам обаче... то няма как , иначе е супер готин , пич много добре се отнасяше с мен в началото , много е разговорлив , искам да го опозная , не искам нищо за сега ... просто да го опозная , ама явно , че не ме има за нищо и само за секс.... незнам и аз вече..

fenastz
09-12-2013, 21:15
Не се притеснявай - от тия отношения и двамата печелите

kaliope111
09-12-2013, 21:51
Печеля единтвено удоволствие , ама после? тия симпатии и глупости дето тая в момента ;ххх страх ме е да не ссе задълбочат

FuCKkK13
09-13-2013, 06:17
^ точно при тебе мисля,че ще стане точно това.. на твое място не бих се захващала
а да,а обмислила ли си варианта,да изчакаш да ти мине малко и тогава да ги имате тия отношения ако реално го искаш

fenastz
09-13-2013, 07:09
Печеля единтвено удоволствие , ама после? тия симпатии и глупости дето тая в момента ;ххх страх ме е да не се задълбочат

Винаги можеш да се занимаваш с някой друг, защото отношенията ти с тоя ще са неангажиращи, забрави за чувствата и се отдай на удоволствието.

draid
09-13-2013, 09:36
Ти да не очакваш да се влюбиш от втората среща ? Щом ти харесва има голяма вероятност после да страдаш като налапаш въдицата.

madlena.ivanova.9
09-13-2013, 10:51
Според мен бягай от сега!!!!! Минала съм през същото и искам да ти кажа, че освен наранена и използвана по друг наччин няма да се почувстваш, а може би ще се почувстваш като лека жена като глупачка , но това е друго и удоволствието от секса секва някак си, така че не очаквай кой знае колко много ако смяташ въпреки всичко да се подложиш на този експеримент. За мен ЕДИНСТВЕНОТО нещо което можеш да направиш когато чуеш тези думи е да подминеш дадения човек. Винаги единият е наранен и в 90% от случая са жените

kaliope111
09-13-2013, 12:41
Според мен бягай от сега!!!!! Минала съм през същото и искам да ти кажа, че освен наранена и използвана по друг наччин няма да се почувстваш, а може би ще се почувстваш като лека жена като глупачка , но това е друго и удоволствието от секса секва някак си, така че не очаквай кой знае колко много ако смяташ въпреки всичко да се подложиш на този експеримент. За мен ЕДИНСТВЕНОТО нещо което можеш да направиш когато чуеш тези думи е да подминеш дадения човек. Винаги единият е наранен и в 90% от случая са жените
//

и аз мисля като теб ... проблема е единствено ,че това момче ми харесва много , точно защото не е от типа които харесвам .. пълната противоположност е и не знам... смятам да бягам , днес ако стане нещо ще му кажа ,че е глупаво и да си запазим добрите отношения сега.... защото мога да кажа от сега ,че ако го видя с друга ще ми е супер тъпо... а ние какви сме ? никакви... после дето казваш ще се чувствам много използвана - ТОЧНО.... аз от сега се чувствам като парцал,,, не искам да си представя като го направим как ще е ,,,,

kaliope111
09-13-2013, 12:44
^ точно при тебе мисля,че ще стане точно това.. на твое място не бих се захващала
а да,а обмислила ли си варианта,да изчакаш да ти мине малко и тогава да ги имате тия отношения ако реално го искаш
ами и това го има , но смятам ,че като го отхаресам , няма да ме привлича изобщо както сега и няма да го искам ... проблема е ,че го искам сега , но ми е пределно ясно как ще се чувствам като изтривалка после...

baby_baby
09-13-2013, 12:53
Според мен не се захващай с това явно момчето не иска изобщо да го опознаваш а само за секса което е жалко "приятели с привилегии" е много много тъпо толкова ли не можеш да си намериш гадже което ще иска хем да прави секс с теб хем да го опознаеш и с него няма да се чувстваш като някоя уличница

DragonLady
09-13-2013, 13:02
Щом започваш да се влюбваш в него - БЯГАЙ! Само секс можеш да си позволиш единствено с някой за който не ти пука, и не го обичаш. Така че дори ида ти каже " беше ми само за ебането с тебе " да можеш да му отвърнеш с ръка на сърцето " и на мен също, айде върви на майната си не ми трябваш повече ".

madlena.ivanova.9
09-13-2013, 13:15
Точно така !! Бъди внимателна поддадеш ли се трудно се спира ..............

FuCKkK13
09-13-2013, 13:29
ами и това го има , но смятам ,че като го отхаресам , няма да ме привлича изобщо както сега и няма да го искам ... проблема е ,че го искам сега , но ми е пределно ясно как ще се чувствам като изтривалка после...

ако това отношение към теб не ти харесва и гледаш на тия отношения по този начин ( отрицателния) не се захващай

Au79
09-13-2013, 14:23
Според мен е най-добре да спреш да се занимаваш. Така би направила една уважаваща себе си жена ;)
Щом е "женкар" има вероятност да ти лепне някоя венерическа болест, което ми се струва по-притеснително от чувствата, които се предполага, че можеш да развиеш към него (макар че не знам какви чувства може да имаш към женкар, който само те използва, + мисля, че бъркаш хормоните и сексуалното привличане с любов ;) ) А и не виждам за какво са всичките тези вълнения при положение, че това "удоволствие" ще трае всичко на всичко 15 мин., а може да ти създаде куп проблеми :D

Rabalka
09-13-2013, 19:52
Така е супер яко.Няма с кои да се саобразяваш но недей да се влюбваш штото аз така си изспатих веднаж.Иначе е яко с такав приятел

draid
09-13-2013, 22:57
Хайде обади се фенера на форума.

Осъзнаваш, че повечето искат такива връзки, само за да може да си се занимава и с други необезпокоявано. Винаги единия се влюбва или привързва и накрая все единия ще му е кофти.

Fisherman
09-13-2013, 23:00
Не се притеснявай - от тия отношения и двамата печелите

само един малоумник,може да го каже

Fisherman
09-13-2013, 23:03
Осъзнаваш, че повечето искат такива връзки, само за да може да си се занимава и с други необезпокоявано. Винаги единия се влюбва или привързва и накрая все единия ще му е кофти.

И се чудя,когато един човек знае,че има опасност да навреди,защо се впуска в такив отношения?някаква форма на олигофрения ми се вижда

kaliope111
09-14-2013, 12:48
И се чудя,когато един човек знае,че има опасност да навреди,защо се впуска в такив отношения?някаква форма на олигофрения ми се вижда

така е .. просто имах нужда да чуя и други мнения , въпреки ,че бая криволичех , вече си отидох 2 пъти на тренировка и ми се стори той ,че се държи по -хлано , не с оня интерес и усмивка с който ме поздравяваше преди.. беше ми казал ,че ще дойде в съблекалните ,когато съм сама ;д изчаках го ама не дойде ! Пък и да беше дошъл щях да му кажа , всичко да приключи , ама явно , той вече си е намерил друга ''любовница'' ;д

Fisherman
09-14-2013, 15:05
Пък и да беше дошъл щях да му кажа , всичко да приключи , ама явно , той вече си е намерил друга ''любовница'' ;д

дае ако беше дошъл и точно 2 секудни и вече си подгизнала,знаеме ги тия мъжки момичета

DarkTemplar
09-14-2013, 17:10
Ако беше дошъл, вероятно вече щеше да си пуснала и 2ра тема тук, озаглавена "Бременна ли съм?"

fenastz
09-14-2013, 17:37
само един малоумник,може да го каже

1. С тая запетая изречението ти губи смисъл
2. Защо пишеш в раздел секс, след като си девствен?

Fisherman
09-14-2013, 17:39
1. С тая запетая изречението ти губи смисъл
2. Защо пишеш в раздел секс, след като си девствен?

как позна,че съм девствен хвърля боб ли?беше там и видя?светил си ми?ля куршум?трябва да се чувствам засегнат?девствеността е избор бълхар,не се научихте да не мислите със задниците.Ти си никъквец със снимка на мотор в тинейджърски форум и обижда да девствен,прегледай се за Даун

Mary_Jane_69
09-14-2013, 17:57
Щом искаш да се привържеш, а той да те вижда само по тоя начин - ок...

fenastz
09-14-2013, 19:33
как позна,че съм девствен хвърля боб ли?беше там и видя?светил си ми?ля куршум?трябва да се чувствам засегнат?девствеността е избор бълхар,не се научихте да не мислите със задниците.Ти си никъквец със снимка на мотор в тинейджърски форум и обижда да девствен,прегледай се за Даун

Ти сам се засягаш, аз ти казвам, че щом си девствен нямаш място в тоя раздел, тъжно е, че на 20 още никоя не те е огряла, но всичко, което съм чел във форума от теб е помия. То си личи колко си потънал в собствените си филми, даже не знаеш вече на какъв да се правиш тук. Моят съвет е да си излезеш от профила, въобще го зарежи и почни да играеш УоУ примерно или там каквото играят 20-годишните девственици, и без това няма да липсваш на никого.

И вземи научи малко граматика, жените не обичат непрокопсаници, които не могат да пишат.

Fisherman
09-14-2013, 19:59
Ти сам се засягаш, аз ти казвам, че щом си девствен нямаш място в тоя раздел, тъжно е, че на 20 още никоя не те е огряла, но всичко, което съм чел във форума от теб е помия. То си личи колко си потънал в собствените си филми, даже не знаеш вече на какъв да се правиш тук. Моят съвет е да си излезеш от профила, въобще го зарежи и почни да играеш УоУ примерно или там каквото играят 20-годишните девственици, и без това няма да липсваш на никого.

И вземи научи малко граматика, жените не обичат непрокопсаници, които не могат да пишат.

Хубаво е,че си глупав и не знаеш,какво говориш.Пак те питам бил ли си там за да знаеш,какъв съм?Не просто плюеш в нета,мене малко трудно ще ме засегнеш на тая тема,след всичките момичета с които съм се срещал и нещата,които съм видял,ти си от едно просто племе.Ще четеш помия да,помията при помия отива.Освен това не те ли гнус да се интересуваш от чуждия сексуален живот?Педал ли си за да се интересуваш от моя?Явно и то тетрахидро влъдбнат.

Когато си правих регистрацията не помня да е имало тест за девственост

fenastz
09-14-2013, 20:25
Хубаво е,че си глупав и не знаеш,какво говориш.Пак те питам бил ли си там за да знаеш,какъв съм?Не просто плюеш в нета,мене малко трудно ще ме засегнеш на тая тема,след всичките момичета с които съм се срещал и нещата,които съм видял,ти си от едно просто племе.Ще четеш помия да,помията при помия отива.Освен това не те ли гнус да се интересуваш от чуждия сексуален живот?Педал ли си за да се интересуваш от моя?Явно и то тетрахидро влъдбнат.

Когато си правих регистрацията не помня да е имало тест за девственост

То живота и преживяванията са изцяло твои, но по мненията, стилът ти на писане и въобще мисленето ти личи, че ти липсва опит, затова пък обожаваш да пишеш за неща, от които си нямаш понятие. Предполагам ти самият осъзнаваш, че си изостанал в истинския живот и затова си избиваш комплексите в тоя форум. Вземи се в ръце и стига си се излагал.

Fisherman
09-14-2013, 20:28
То живота и преживяванията са изцяло твои, но по мненията, стилът ти на писане и въобще мисленето ти личи, че ти липсва опит, затова пък обожаваш да пишеш за неща, от които си нямаш понятие. Предполагам ти самият осъзнаваш, че си изостанал в истинския живот и затова си избиваш комплексите в тоя форум. Вземи се в ръце и стига си се излагал.

Явно не си запознат с интернет достатъчно,никога не можеш да прецениш един човек по писанията му в интернет.И все пак ти си гнусен и се интересуваш от сексуалния живот на другите и ако твърдиш че аз съм на 20 играя УоУ и съм девствен,а ти се интересуваш от тва,това какъв те прави тогава?Определено не и по-добър в живота.