PDA

View Full Version : Футбол



Ivan1998
09-12-2013, 09:36
Здравейте аз съм момче на 12 год. Имам един проблем и той е , че не мога да ритам.Искам , но не мога. Почти всички от моя клас ритат и аз по цял ден скучая сам вкъщи. Моля за съвети!!!

anonymous895156
09-12-2013, 09:41
За твоя радост идва училището.
Защо си се писал набор 98.
Не ти е в кръвта.
Защо го искаш.
Ти знаеш ли, че всъщност е скучно.
Тъпо е да играеш футбол.

mMemories
09-13-2013, 17:46
Еми като не можеш, то значи си добър в нещо друго... не разбирам ква е тая мания всички да сте еднакви... щом другите играят футбол, задължително и аз тря да играя... ами не има толкова много спортове.. тенис, волейбол, баскетбол, плуване ако щеш.. плюс тва връстниците ти скоро ще се откажат.. преди беше модерно сред г/д твойте набори да играят футбол 'щото наборките ви припадаха по футболисти.. да ама ся дойде "модата" на стрийт фитнеса и да.. половината се отказаха щото футбола не е достатъчно "гъзарски" за тях пф слабо на някой от приятелите ти тва да му е истинската страст, не може сички момчета до един да са футболисти.. не може на сички да им е еднаква страстта, да са им еднакви мечтите и тн..

perry_the_platypus
09-13-2013, 19:31
Искаш заради приятелите си или заради себе си? :D
Явно не си толкова амбициозен, щом си седиш вкъщи и не желаеш да си помръднеш пръста.
Успех, все пак!

iceto20
09-14-2013, 22:56
Ходи ритай с тях,така ще те уважават,че тренираш и имаш воля,а и ще се научиш!

fevoos
09-15-2013, 00:04
да риташ какво??? или за футбол говориш...до колкото знам в баскетбола се риташе

anonymous895156
09-15-2013, 04:56
Ходи ритай с тях,така ще те уважават,че тренираш и имаш воля,а и ще се научиш!

Но там е въпросът - искаш ли уважението на банда бездарници, които излизат да играят футбол всеки ден, докато са в града си, не правят нищо продуктивно, за учене и домашни не може да става въпрос, създават затворени общества, в които се поддържа общо IQ под 100. И странното е, че повечето възрастни (които очевидно са били мързеливи като тях) дават за пример за подражание на младите точно с тези безживотници.