PDA

View Full Version : Meons + Fisherman =



DoubleDMG
09-12-2013, 10:00
Риба от женски вид, със миризма на рак и акъл на гей. Този индивид който ще бъде създаден, ще увековечи простотията във кофата. Смята се от научна гледна точка че ще бъде адски долно , гнусно и грозно. Очаква се да бъде също като рибока, на 20 години да чака пари от мама и тате и да учи във университет,като споделя също като него,че най-голямата цел в живота му е да се дипломира! А от друга страна , ще си отваря краката за генг бенг и жълти младежи които ще я пецат докато седи върху скоростния лост на някое беемве или ауди,да се надяваме че ще бъде голфче,че както всеки знае е доста по стандартен размер от тези на беемве и ауди.

Fisherman
09-12-2013, 10:25
нито аз нито меонессс сме виновни,че никой не ти обръща внимание,защото си грозен като фъшкия

тая тема е пусната от чиста завист и злоба и само говори зле за теб,но какво друго да се очаква от един наркоман,домашен чикиджия,лепилар,който казва на хазарта "работа"

DoubleDMG
09-12-2013, 10:53
завист и злоба ахаххахаххахаххахахахахха хахахаххахахахаххахахахах ахаххахахахахаххахах. Грозен може да си ти, казах ти 200 пъти да не съдиш по себе си. Вземи се подстрижи че със тая косичка, ще ми станеш котенце.

Meonesssss
09-12-2013, 10:57
Скъпи приятелю, може ли да не ме замесваш в шибания ви вечен спор ?
Може на 20 да уча в университет, ама пари от родителите си няма да чакам. Най-голямата ми цел в живота не е диплома. Какво те интересува кога и за кого ще си отварям краката пък тебе :?

DoubleDMG
09-12-2013, 11:06
Меонс то детето ще бъде на 20 и ще чака пари от мама и тате, същто като рибока. Няма да бачка и ако не си прочела правилно,ставаше дума за вашето дете, твоето и на рибока.

Fisherman
09-12-2013, 11:07
завист и злоба ахаххахаххахаххахахахахха хахахаххахахахаххахахахах ахаххахахахахаххахах. Грозен може да си ти, казах ти 200 пъти да не съдиш по себе си. Вземи се подстрижи че със тая косичка, ще ми станеш котенце.

кой имаше акне пак

Fisherman
09-12-2013, 11:08
Меонс то детето ще бъде на 20 и ще чака пари от мама и тате, същто като рибока. Няма да бачка и ако не си прочела правилно,ставаше дума за вашето дете, твоето и на рибока.

явно има някаква комплексарщина с мама и татко,защото не виждам нищо лошо в това родители да издържат детето си и все пак цялата критика идва от човек който работи хазарт

DoubleDMG
09-12-2013, 11:08
Що вадиш думите от контекста? Естествено че съм имал акне като по малък, поне си признавам, все пак момче съм.А ти си май нещо между 2-а пола и ти незнаеш к'во си а?

DoubleDMG
09-12-2013, 11:09
Комплексарщина АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА Ха не бате, то си е за срам :)

Meonesssss
09-12-2013, 11:09
Какви деца бе човек :lol:

Fisherman
09-12-2013, 11:11
Комплексарщина АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА Ха не бате, то си е за срам :)

хахаха хазартаджията говори за работа,щом родителите имат възможност ще облекчат живота на децата си да,не всички сме раснали на нивата

DoubleDMG
09-12-2013, 11:11
waшите бе, твоите и на рибока, щот нали го защитаваш и ще бъде напълно естествено да имате! :D

LHDWBD
09-12-2013, 11:12
Сега съм на 14,след 5-6 години като съм студентка и бащата ми помага със средства,за да уча,какво?Пропаднала ли ще съм? logic here i come : /

Meonesssss
09-12-2013, 11:12
waшите бе, твоите и на рибока, щот нали го защитаваш и ще бъде напълно естествено да имате! :D

ама ние нямаме деца :lol:
+ т'ва не го защитавам

DoubleDMG
09-12-2013, 11:13
Че ти на това облекчение ли му викаш ? Да дрискаш и да ядеш цял живот на аванта.. Не стига че до 18 годишна възраст си цоцал само ами и сега, след като си напълно пълноправен член на европейска държава.. АРи разбирам да си в някоя страна от 3-тия свят и баща ти да е шейх.. Карай, някой ден когато ти дойде спермата,ще разбереш.Навярно сега незнаеш какво е сперма.. Ами питай мама и тате,все пак са там да ти направят живота по лек. :D

DoubleDMG
09-12-2013, 11:13
Сега съм на 14,след 5-6 години като съм студентка и бащата ми помага със средства,за да уча,какво?Пропаднала ли ще съм? logic here i come : /

Ако само ти помагат не, ако те издържат напълно и още живееш при тях , да.

Fisherman
09-12-2013, 11:14
Сега съм на 14,след 5-6 години като съм студентка и бащата ми помага със средства,за да уча,какво?Пропаднала ли ще съм? logic here i come : /

той е сирак,кво му обясняваш

DoubleDMG
09-12-2013, 11:15
Дано да си жив, след някой друга година , да се похвалиш как си взел дипломата и си завършил най-голямата си цел в живота. Пък после ще видим кой кур по първо ще налапаш :D

Meonesssss
09-12-2013, 11:15
той е сирак,кво му обясняваш

Не, не е сирак. Просто е завистливо аналноподатливо гейче :D

LHDWBD
09-12-2013, 11:16
Ако само ти помагат не, ако те издържат напълно и още живееш при тях , да.

Аз искам да кандидатствам в София/засега мисля така/ и да,какво лошо има майка ми и баща ми да ми дават пари за обучение и квартира,аз ще уча или ще работя?Не виждам нищо лошо,те са ти родители,ако ще да си на 30 пак ще ти помагат,стига сте се поамериканчвали,това че техните деца като станат на 18 не ги търсят,не означава че и нашите родители трябва,тук на Балканите ,хората сме с други принципи и традиции

DoubleDMG
09-12-2013, 11:16
ахаххахахх Да бе завист, за това точно ся не живея при баща ми и съм си сам.

Fisherman
09-12-2013, 11:16
Ако само ти помагат не, ако те издържат напълно и още живееш при тях , да.

аха и под не живееш при тях имаш предвид кирливо общежитие в студентски град,тва ли е да си самостоятелен да цокаш парите на вашите всеки месец,обаче да живееш сам и да поемаш повече алкохок отколкото вода и да спиш по баровете

сега разбирам селския ти начин на мислене

DoubleDMG
09-12-2013, 11:18
Уоу във америка пък точно е обратното, вземи да четеш повече,вземе да ти помогне , както си и малка да се научиш да не говориш когато незнаеш. Там родителите ги изхранват докогато искат, щот не са със български заплати. А и във това да бачкаш и учиш не виждам нищо лошо, имам доста такива приятели. Че дори и са се изнесли от тях.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:19
Прав си, няма да стана на 30 и да живея при тате и мама. Сигурен съм че до тогава и няма да си си намерил работа, няма и да си имал аверка. :D

DoubleDMG
09-12-2013, 11:20
I az искам да ти го натикам във устата :P барабар със топките. :D

LHDWBD
09-12-2013, 11:21
Уоу във америка пък точно е обратното, вземи да четеш повече,вземе да ти помогне , както си и малка да се научиш да не говориш когато незнаеш. Там родителите ги изхранват докогато искат, щот не са със български заплати. А и във това да бачкаш и учиш не виждам нищо лошо, имам доста такива приятели. Че дори и са се изнесли от тях.

Аз съм на училище 7 часа,като се прибера уча още 2-3 часа,нали схващаш,че трябва и да си почина.
Няма време за работа,ако ги съчетаеш оценките ти няма да бъдат добри,а и родителите са наясно,че сега тези младежи учат и няма как да работят,точно затова хората постъпват в унито,за да учат и да си намерят добра работа

Meonesssss
09-12-2013, 11:21
Еее киснеш в форум и правиш безсмислени теми за децата на мен и Fisherman - браво, ти си преуспял ;)

Fisherman
09-12-2013, 11:22
Уоу във америка пък точно е обратното, вземи да четеш повече,вземе да ти помогне , както си и малка да се научиш да не говориш когато незнаеш. Там родителите ги изхранват докогато искат, щот не са със български заплати. А и във това да бачкаш и учиш не виждам нищо лошо, имам доста такива приятели. Че дори и са се изнесли от тях.

само,че приятелите ти не висат по 10 часа в университета всеки ден,не уча мениджмънт,няма да ставам канцеларски плъх,при мен нещата стоят сериозно за тва отделям цялото си време на университета, работягата

както казах вече за 10 път,всеки с възможностите си,изкарвай пари за трева от покер,троши си празната пъпчива глава,събирай за лептен там мажи се

Fisherman
09-12-2013, 11:23
Прав си, няма да стана на 30 и да живея при тате и мама. Сигурен съм че до тогава и няма да си си намерил работа, няма и да си имал аверка. :D

добре запомни го тва грозник сплескан,след 10 години ще пратя снимки,клипове

DoubleDMG
09-12-2013, 11:24
ne съм преуспял и не искам да бъда, няма да стана педал в най-добрия си сън, как се става звезда, обясни на курви заразни, вашите рими май се слушат само от педали гадни?

За спорта - няма и да преуспея , щот не ми е и цел, целта ми е да живея по начина по които аз искам и както аз искам.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:25
само,че приятелите ти не висат по 10 часа в университета всеки ден,не уча мениджмънт,няма да ставам канцеларски плъх,при мен нещата стоят сериозно за тва отделям цялото си време на университета, работягата

както казах вече за 10 път,всеки с възможностите си,изкарвай пари за трева от покер,троши си празната пъпчива глава,събирай за лептен там мажи се
ама младеж, ти възможности ли имаш бе? Какви са? Да зарибяваш 15 годишни пикли във тинейджърски форуми ли ? :D:D Най-ги обичам мамините синчета, ела ми говори в очите, ще говоря за майка ти,запуши си ушите ;p

Meonesssss
09-12-2013, 11:26
Жалък си . :)

Fisherman
09-12-2013, 11:26
Къде си ме видял да ги зарибявам бе акне,я ми покажи или ще се целиме с безпочвени аргументи защото сме от село

DoubleDMG
09-12-2013, 11:26
Жалък си . :)
Щот не ми е цел да съм милиардер ли? :D Ок мерси.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:28
Къде си ме видял да ги зарибявам бе акне,я ми покажи или ще се целиме с безпочвени аргументи защото сме от село
ахахахахаха Кой го казааа.. Бате моля те натисни изход и не се връщай докато аз съм тук, всеки път когато влизаш проверявай дали моя ник е във онлайн списъка. Преди да влезеш в кофата ще ми пишеш ЛС За да ме питаш.

Е чи то почти целия форум те гледа какъв си жалък и смешен, всички знаем че ги зарибяваш,няма какво да ни се криеш. Мишкар.

Fisherman
09-12-2013, 11:30
ахахахахаха Кой го казааа.. Бате моля те натисни изход и не се връщай докато аз съм тук, всеки път когато влизаш проверявай дали моя ник е във онлайн списъка. Преди да влезеш в кофата ще ми пишеш ЛС За да ме питаш.

Е чи то почти целия форум те гледа какъв си жалък и смешен, всички знаем че ги зарибяваш,няма какво да ни се криеш. Мишкар.

щом 15 годишните ти казват че си жалък,сметни докъде си стигнал и единственото нещо,което ще натисна е подметката ми в тъпата ти свинското ти лице

Meonesssss
09-12-2013, 11:32
Щот не ми е цел да съм милиардер ли? :D Ок мерси.

Не. Защото си на 20 години и киснеш в някакъв форум, правиш глупави теми (като тази в която няма никаква логика) спориш с 14-15 годишни, като се опитваш да надделеш над тях :lol:
Постоянно нападаш Fisherman, защото е на 20 и учи и го издържат - ха ха ха ...
Върви си при приятелчетата от махалата и си бездействай, анално податлив селянин :lol:

DoubleDMG
09-12-2013, 11:32
Добре, съгласен съм, когато дойдеш във Варна се обади. Обещавам че ще има топло посрещане.

На мен ако ми пукаше за мнението на по малките, щях да им се мазня,също като теб и да им лафя мръснуу мръснуу по скайпа сеш се? Ама аз знам на колко години съм и имам характер, нещо което ти липсва. Мекотело си голямо, нема к'во да говорим. "Каква е най-голямата ти цел в живота , - Да се дипломирам" Е да наистина си жалък.

Fisherman
09-12-2013, 11:34
Добре, съгласен съм, когато дойдеш във Варна се обади. Обещавам че ще има топло посрещане.

На мен ако ми пукаше за мнението на по малките, щях да им се мазня,също като теб и да им лафя мръснуу мръснуу по скайпа сеш се? Ама аз знам на колко години съм и имам характер, нещо което ти липсва. Мекотело си голямо, нема к'во да говорим. "Каква е най-голямата ти цел в живота , - Да се дипломирам" Е да наистина си жалък.

и тва ли е да имаш характер да играеш покер и да чадиш по цел ден,далеч си стигнал,а мога да кажа,че съществуването ти е безцелно

DoubleDMG
09-12-2013, 11:34
Не. Защото си на 20 години и киснеш в някакъв форум, правиш глупави теми (като тази в която няма никаква логика) спориш с 14-15 годишни, като се опитваш да надделеш над тях :lol:
Постоянно нападаш Fisherman, защото е на 20 и учи и го издържат - ха ха ха ...
Върви си при приятелчетата от махалата и си бездействай, анално податлив селянин :lol:
Toчно ся нямак ак да съм си със приятелчетата, не ми тряя да надделявам над когото и да било, правя теми щот ми е кеф да ви храня. Иначе ако бях анално податлив, щях да ти драскам лс да ми лижиш космясълия гЪз и да ми ядеш лайната.

И ако спорих със 14-15 годишни.. бих си нарязал вените, ти на толкова ли си ? :D

DoubleDMG
09-12-2013, 11:34
и тва ли е да имаш характер да играеш покер и да чадиш по цел ден,далеч си стигналГледай в перспектива бе село.

Meonesssss
09-12-2013, 11:36
Toчно ся нямак ак да съм си със приятелчетата, не ми тряя да надделявам над когото и да било, правя теми щот ми е кеф да ви храня. Иначе ако бях анално податлив, щях да ти драскам лс да ми лижиш космясълия гЪз и да ми ядеш лайната.

И ако спорих със 14-15 годишни.. бих си нарязал вените, ти на толкова ли си ? :D

Не можеш да кажеш и две изречения без да изръсиш поредната простия. Браво, кефи те да храниш несполучливо 15 годишна и 20 годишен, Уоу ;)

tireheb
09-12-2013, 11:38
пак ли се напъваш, момче

DoubleDMG
09-12-2013, 11:38
Ее .. Аз ти отговарям, просто ти ме нареждаш и аз ти отговарям, иначе Той ми е набор и мога да му дам да ми го смуче.

Иначе мога и да пиша без простотий , обаче.. Защо да го правя? Не си заслужава.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:39
пак ли се напъваш, момче

Да батенце!

tireheb
09-12-2013, 11:40
ми недей
явно е, че е доста безуспешно
и почва да ми става досадно да ти гледам опитите ;/

Meonesssss
09-12-2013, 11:42
Ее .. Аз ти отговарям, просто ти ме нареждаш и аз ти отговарям, иначе Той ми е набор и мога да му дам да ми го смуче.

Иначе мога и да пиша без простотий , обаче.. Защо да го правя? Не си заслужава.

Е като си гей и искаш момчета да те ъъ задоволяват, ок :lol:

DoubleDMG
09-12-2013, 11:43
Що ве, мен ме кефи, ей тей кат 1 време , като няма какво да правя. Рибока ме надървя доста бързо и искам много да го пецам. Ама не е като за първи април да кажеш че си гоУем. Ади батенце, спирам мерси за съвета, очевАдно съм доста неуспешен играч.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:43
Е като си гей и искаш момчета да те ъъ задоволяват, ок :lol:
nee тук грешиш леко.. Бих му дал да ми смуче кура, ама не бих му дал да ме задоволява по друг начин.



Бат мичо се завръща!

Fisherman
09-12-2013, 11:45
Гледай в перспектива бе село.

кое е перспектива бе глупав,хазарта е измислен за клепоухи олигофрени,като теб,има я илюзията,че ще спечелиш,но реално само ти прибират парите,защото си балък

Meonesssss
09-12-2013, 11:46
nee тук грешиш леко.. Бих му дал да ми смуче кура, ама не бих му дал да ме задоволява по друг начин.



Бат мичо се завръща!

Айде айде, всички знаем, че си аналноподатлив гей ;)

n1gh7mare09
09-12-2013, 11:48
Като искаш да обидиш някой му го кажи и го остави да си мисли квото реши, що тряя се праят безмислени теми с по 100+ страници да се плюете. пък меонес кво ти е виновна, защитавала го пфф

DoubleDMG
09-12-2013, 11:49
Айде айде, всички знаем, че си аналноподатлив гей ;)

Лесно е да лафиш на батковците онлайн. Наистина бих ти го подал във устенцата.. И в дупето може да видиш кой е анално податлив. :D


Е тука си доста прав.Обаче верно, представите за балък, доста се различават.. Поне не са ме юркали в даскало :) И наистина ли мислиш че ако беше така със покера нямаше да има успешни играчи които могат да купят теб майка ти, баща ти и столовете на дядо ти, като това им е само обедната заработка? :D

DoubleDMG
09-12-2013, 11:51
Като искаш да обидиш някой му го кажи и го остави да си мисли квото реши, що тряя се праят безмислени теми с по 100+ страници да се плюете. пък меонес кво ти е виновна, защитавала го пфф

Тя знае че я лофкам, това е начин да покажа колко съм мъжествен сеш се :D Не бе, меонс я вкарах ей така за спорта ама тя се засегна и реших да не я жаля. Ама пък к'во глеей к'во е забавно баТенце, точно ся ми е смешно, както и ме е яд че е малка ама,ще порастне,изглежда че се учи и бързо.

Fisherman
09-12-2013, 11:52
Тя знае че я лофкам, това е начин да покажа колко съм мъжествен сеш се :D Не бе, меонс я вкарах ей така за спорта ама тя се засегна и реших да не я жаля. Ама пък к'во глеей к'во е забавно баТенце, точно ся ми е смешно, както и ме е яд че е малка ама,ще порастне,изглежда че се учи и бързо.

обвиняваш мен че ги зарибявам а ти какво правиш в момента,тъп си като манастирска джапанка и толкова жалък

DoubleDMG
09-12-2013, 11:53
Зарибявам ли бееееее аххахахаххахахаххахахахха хахахаххахахахахх ЕВАЛА, ДОБРЕ НЯМА ДА ПИША ЗА НЕЯ , ЗА ДА НЕ Я ЗАРИБЯВАМ ОТ ТВОЯ ГЛЕДНА ТОЧКА AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA.

Meonesssss
09-12-2013, 11:53
Лесно е да лафиш на батковците онлайн. Наистина бих ти го подал във устенцата.. И в дупето може да видиш кой е анално податлив. :D

Не,не,не изoбщо не си жалък, да не си и помислиш :lol:
Знам, че си аналноподатлив, няма нужда и да го виждам ;)

DoubleDMG
09-12-2013, 11:56
Ан тейй... ДАвай ДАваЙ.Аз спирам, свърших си целта, ся тряя да ти пиша лс за да докажем на рибата че те зарибявам, да се ядоса и да ни набие онлайн.

Fisherman
09-12-2013, 11:56
Зарибявам ли бееееее аххахахаххахахаххахахахха хахахаххахахахахх ЕВАЛА, ДОБРЕ НЯМА ДА ПИША ЗА НЕЯ , ЗА ДА НЕ Я ЗАРИБЯВАМ ОТ ТВОЯ ГЛЕДНА ТОЧКА AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA.


както и ме е яд че е малка ама,ще порастне.

DoubleDMG
09-12-2013, 11:57
ми да бе лапе е, нали ти казах по рано,ебахти балъка. Мен не ме кефи да храня лапета за разлика от теб. Доставя ми удоволствие да лафя на набори и да са ежа на такива мишоци. Обидно ми е когато самия аз трябва да обиждам лапета, не ми е кеф.

Meonesssss
09-12-2013, 11:57
Научете значението на "зарибявам"

Fisherman
09-12-2013, 11:58
колко си прост само,може цял ден да се псуваме и накрая ти ще клекнеш и ще смениш темата,защото тревата ти е изпила мозъка

DoubleDMG
09-12-2013, 12:01
Не сменям темата, с радост бих те хранил, ама вече имам друг по-важен от теб ангажимент.. За жалост де ама кво да се прави. Ся немога да ти отделям по толкова внимание.

Meonesssss
09-12-2013, 12:08
Реакцията на DoubleDMG , ако се засече с Fisherman - > http://media.tumblr.com/eafdf0a92ab7936039943622806820e1/tumblr_inline_mr4lsb7x121qz4rgp.gif :D :D

n1gh7mare09
09-12-2013, 12:09
Реакцията на DoubleDMG , ако се засече с Fisherman - > http://media.tumblr.com/eafdf0a92ab7936039943622806820e1/tumblr_inline_mr4lsb7x121qz4rgp.gif :D :D
Тва от кой филм е :D:D :D :D

Meonesssss
09-12-2013, 12:12
Тва от кой филм е :D:D :D :D

няяяяам представа :D

DoubleDMG
09-12-2013, 12:12
Когато го засека, ще го попиташ каква ми е била реакцията. Повярвай ми не съм толкова красив,ама за сметка на това съм доста агресивен :)

Meonesssss
09-12-2013, 12:15
Когато го засека, ще го попиташ каква ми е била реакцията. Повярвай ми не съм толкова красив,ама за сметка на това съм доста агресивен :)

Знаем, че не си красив, спокойно :lol:
Айде стига се обеснява, аналноподатливо гейче :D

Lilanda
09-12-2013, 12:17
Тука от 68 мнения 50 се повтарят или са сходни с другите. :lol:

Сменете репертоара бе..Не сте интересни така. :D

DoubleDMG
09-12-2013, 12:17
Окей, мЪршо малка :D Не ми и трябва да съм красив, те аналните принцеси , тея дет са на твоите години са такива.

Meonesssss
09-12-2013, 12:20
Някой май се обижда като му кажат истината :lol:
Анални принцеси вика, те твоите приятелки са такива.. :D

DoubleDMG
09-12-2013, 12:23
Е да приятелки да. Ама каква истина? Аз истианта си я знам и не си я отричам, не ме е срам от нея. 'Щот ся ти си още дете, като порастнеш малко ще видиш че живота не е като игра, да дадеш рестарт или просто да поискаш друго, когато неможеш да го направиш ;]

Fisherman
09-12-2013, 12:30
Повярвай ми не съм толкова красив,ама за сметка на това съм доста агресивен :)

ХАХАЛАОАЛОААГАГАЛААОАЙАЙА ЙАЙАЙ

Fisherman
09-12-2013, 12:31
Окей, мЪршо малка :D Не ми и трябва да съм красив, те аналните принцеси , тея дет са на твоите години са такива.

обиждаш деца,докъде стигна хазартния плъх

evtimow :3
09-12-2013, 12:32
Тука от 68 мнения 50 се повтарят или са сходни с другите. :lol:

Сменете репертоара бе..Не сте интересни така. :D
+1

OoVasKoO
09-12-2013, 12:39
http://www.youtube.com/watch?v=RWNKhxpR_3M&feature=player_detailpage#t=114
вдъхновявайте се от тука
момчета

Fisherman
09-12-2013, 12:43
http://www.youtube.com/watch?v=RWNKhxpR_3M&feature=player_detailpage#t=114
вдъхновявайте се от тука
момчета

тва вече сме го слушали

Meonesssss
09-12-2013, 12:45
Е да приятелки да. Ама каква истина? Аз истианта си я знам и не си я отричам, не ме е срам от нея. 'Щот ся ти си още дете, като порастнеш малко ще видиш че живота не е като игра, да дадеш рестарт или просто да поискаш друго, когато неможеш да го направиш ;]

До преди един час ме напада, сега ми обесняваш като порасна какво ще разбера :lol: :lol:
От цялата тази теме разбрахме само, че си прост, ограничен и елементарен ;)
Аре аз бегам, че ме заболя корема, от твоите простотии :D

LHDWBD
09-12-2013, 12:47
http://www.youtube.com/watch?v=gSL6P0Gs6tU :oo

Fisherman
09-12-2013, 13:08
Куросаки Ичиго

LHDWBD
09-12-2013, 13:13
http://www.youtube.com/watch?v=DmnwzJfw9-I

OoVasKoO
09-12-2013, 13:16
ех кат сме почнали, Чачо, какво мислиш за последния чаптър

LHDWBD
09-12-2013, 13:58
останах недоволна,Джууби как ш е некво дърво,ве :lol:

OoVasKoO
09-12-2013, 14:10
за тва говоря, от 100-200 насам всички са трагични

pesho..xd
09-12-2013, 14:13
http://www.youtube.com/watch?v=gSL6P0Gs6tU :oo

тва ти ли си

Fisherman
09-12-2013, 14:39
останах недоволна,Джууби как ш е некво дърво,ве :lol:

Куросаки Ичиго

StringTheoryPracticist
09-12-2013, 16:43
doubledmg звучи като мой фейк

възможно е да е мой фейк :3

horacio
09-12-2013, 17:59
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=623869840967787&set=a.108597799161663.10827.108482009173242&type=1&relevant_count=1&ref=nf
аре подписвайте петицията

OoVasKoO
09-12-2013, 18:03
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=623869840967787&set=a.108597799161663.10827.108482009173242&type=1&relevant_count=1&ref=nf
аре подписвайте петицията
Тъкмо щях да я подкрепя и като видях ЕГН се отказах . . . Няма да стане.

horacio
09-12-2013, 18:05
аре ве банкови сметки ли имаш, че да се притесняваш

Meonesssss
09-12-2013, 18:09
Стига сте изровяли темата

tireheb
09-12-2013, 18:24
хахаха, а адрес, номер на дебитната карта и пин код нема ли да искат

DoubleDMG
09-12-2013, 19:34
doubledmg звучи като мой фейк

възможно е да е мой фейк :3
не съм бе, ама к'во да се занимавам със няк'ва дето незнае дали й се ебе или пикае. Меоонс е твърде малка духалка за мен.А от друга страна бих си дал чепа на някоя по порастнала като Рибока. Ще го пляскам по езика й.. Може и по челото.. Искам да мО изкарам окото и да го ръгам във шибаните очни ябълки.

RagioL
09-12-2013, 20:21
Реакцията на DoubleDMG , ако се засече с Fisherman - > http://media.tumblr.com/eafdf0a92ab7936039943622806820e1/tumblr_inline_mr4lsb7x121qz4rgp.gif :D :D

А ето и моята реакция като го мерна.
http://senzacia.net/wp-content/uploads/2012/09/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82.j pg

DoubleDMG
09-12-2013, 20:29
рибока или мене :D

RagioL
09-12-2013, 20:31
Рибата.

RagioL
09-12-2013, 20:31
Аз проблем с наркоманите нямам.

Vladislav Hellsing
09-12-2013, 20:32
и рагиол се намеси.

DoubleDMG
09-12-2013, 20:32
Е и аз със пъпчивите индивиди, които си слагат маска за да ги скрият. Тенкс Бро.

RagioL
09-12-2013, 20:34
Аз съм просто един хуманист, въпреки че никой не го оценява, никога не бих убил никой с затъпено хладно оръжие.

Meonesssss
09-12-2013, 20:36
не съм бе, ама к'во да се занимавам със няк'ва дето незнае дали й се ебе или пикае. Меоонс е твърде малка духалка за мен.А от друга страна бих си дал чепа на някоя по порастнала като Рибока. Ще го пляскам по езика й.. Може и по челото.. Искам да мО изкарам окото и да го ръгам във шибаните очни ябълки.

" к'во да се занимавам със няк'ва дето незнае дали й се ебе или пикае " -> иначе ме напада и прави теми за мен :lol: знам си какво ми се прави, спокойно .... Пак ми обърка името :p Иии тея обеснения какво искаш да правиш на Рибока, май искаш той да ти ги прави на теб :D :D

RagioL
09-12-2013, 20:53
Е и аз със пъпчивите индивиди, които си слагат маска за да ги скрият. Тенкс Бро.

Да, нае се без дори да схванеш какво точно имам в предвид, надявам се да не си толкова интелектуално ощетен колкото предполагам.

RagioL
09-12-2013, 20:54
и рагиол се намеси.

Да богът е тук.

Vladislav Hellsing
09-12-2013, 20:54
Да богът е тук.

Добре дошъл

n1gh7mare09
09-12-2013, 20:55
Да богът е тук.

Welcome kill 'em all

SunSmile
09-12-2013, 21:09
трагедия

RagioL
09-12-2013, 21:12
Welcome kill 'em all

Цирк само с трупове не е никакъв цирк.

RagioL
09-12-2013, 21:13
трагедия

Обичам трагедии, размиват ме!

n1gh7mare09
09-12-2013, 21:18
Цирк само с трупове не е никакъв цирк.
То тва тука не е цирк..

SunSmile
09-12-2013, 21:19
дъжд <3
чай <3

RagioL
09-12-2013, 21:21
То тва тука не е цирк..

Цялото битие е един цирк.

SunSmile
09-12-2013, 21:27
не.

RagioL
09-12-2013, 21:34
не.
Обичаш ли черния хумор?

SunSmile
09-12-2013, 21:42
мисля, че си личи.
не.

Fisherman
09-12-2013, 21:47
черния хумор по принцип е за тия,които умствено ровят по кофите

OoVasKoO
09-12-2013, 21:48
Вие не обичате черен хумор? У-у-у-у-! Расисти!

RagioL
09-12-2013, 21:50
мисля, че си личи.
не.

Да личи си. :D

RagioL
09-12-2013, 21:52
Вие не обичате черен хумор? У-у-у-у-! Расисти!

Да, тук е лошо поприще за негри хумористи!

RagioL
09-12-2013, 21:55
черния хумор по принцип е за тия,които умствено ровят по кофите

Ако беше каза:

Черния хумор е за ментално деградирали индивиди.

Щеше да спечелиш няколко точки във повече.

Vladislav Hellsing
09-12-2013, 22:04
Да, тук е лошо поприще за негри хумористи!

курво.

SunSmile
09-12-2013, 22:06
Сипах си уиски и още повече не ми пука.

Fisherman
09-12-2013, 22:28
Сипах си уиски и още повече не ми пука.

https://www.memelets.com/assets/memes/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme-18f3defcd3b38b64040098a6caf292a3.png

RagioL
09-12-2013, 22:44
курво.

Говори ми все така и ще си най-забавния случай за патолозите.

Meonesssss
09-12-2013, 22:45
Айде стига сте изравяли темата !

Fisherman
09-12-2013, 22:48
Говори ми все така и ще си най-забавния случай за патолозите.

Говори ми все така и няма да те намерат по чукарите в Пирдоп

DoubleDMG
09-13-2013, 07:16
Обаче меонес и Мр.Деградация, са ежат доста. Обичат да правят свирки заедно май :D

FuCKkK13
09-13-2013, 07:41
хора без работа


п.с. не ви ли мързи да измисляте такива глупости ? аз не бих си мъчила сивото само и само за да подразня някой с някаква простотия

DoubleDMG
09-13-2013, 07:57
Аз даже не си го мъча... Говоря им по инерция :D

FuCKkK13
09-13-2013, 08:16
Аз даже не си го мъча... Говоря им по инерция :D

ако толкова простотии са ви по ''инерция'' представям си ако решиш да мислиш 8-)


все тая.. в тоя форум даже и за това не бих си направила труда

Meonesssss
09-13-2013, 08:43
Обаче меонес и Мр.Деградация, са ежат доста. Обичат да правят свирки заедно май :D

Всяка втора дума ти е "свирка" ... Явно много те бива и искаш да се докажеш :?

n1gh7mare09
09-13-2013, 08:45
Пак ли почвате е :Х

DoubleDMG
09-13-2013, 08:49
Мео, не просто много обичам да ми правят.. Честно,доставя ми по голямо удоволствие от секса. Оралният е най-добрия начин да задоволиш 1 мъж като мен. Мързелив съм,признавам,за това и ме кефи.

Meonesssss
09-13-2013, 08:53
Dou, нямаше нужда да ми се обясняваш какво обичаш

FuCKkK13
09-13-2013, 09:33
Мео, не просто много обичам да ми правят.. Честно,доставя ми по голямо удоволствие от секса. Оралният е най-добрия начин да задоволиш 1 мъж като мен. Мързелив съм,признавам,за това и ме кефи.

жена ти няма да се радва от тоя факт

TrollFaace1
09-13-2013, 10:46
Що всичките обиждате на селянин като съм сигурен, че половината селяни имат по-голям мозъчен капацитет от вас ..

Meonesssss
09-13-2013, 10:50
То е като циганите на спирката които се псуват на мангал :lol:

DoubleDMG
09-13-2013, 13:01
жена ти няма да се радва от тоя факт
Ами , когато имам сериозна , естествено, ще гледам да се ограничавам, но за сега нямам сериозна приятелка и се радвам на ежедневието и се стремя да събера повече житейски опит, както и друг вид.

FuCKkK13
09-13-2013, 13:31
^ за секса имах предвид 8-) а ако го ограничиш още пък хич няма да ти се радва 8-)

DoubleDMG
09-13-2013, 13:33
Е не.. Не ме разбра, имах в предвид , че , няма да я карам нон стоп да смуче, за секса то се знае :D Ама ти си малка и не трябва да ги научаваш още тези неща.

Meonesssss
09-13-2013, 13:39
Може ли да си продължите разговора другаде и да спрете да изваждате по 100 пъти тази мизерна тема :)

TrollFaace1
09-13-2013, 13:40
Ама ти си малка и не трябва да ги научаваш още тези неща.

:lol:

DoubleDMG
09-13-2013, 13:42
Миии , не , неможе. Тя темата си е моя,аз съм я правил.

Meonesssss
09-13-2013, 13:44
Миии , не , неможе. Тя темата си е моя,аз съм я правил.

Хуу

DoubleDMG
09-13-2013, 13:50
Просто недей да влизаш в нея и готово :P

Meonesssss
09-13-2013, 13:55
Мен ме дразни заглавието ...

FuCKkK13
09-13-2013, 14:09
Е не.. Не ме разбра, имах в предвид , че , няма да я карам нон стоп да смуче, за секса то се знае :D Ама ти си малка и не трябва да ги научаваш още тези неща.

ама аз изобщо това не го бях намесила.. имах предвид,че няма да е мн щастлива ако само тя на теб ти ъм обръща внимание 8-)
е аз съм малка ама не ми пречи да давам съвети :?

FuCKkK13
09-13-2013, 14:09
:lol:

какво бе ? малка съм ! :?

FuCKkK13
09-13-2013, 14:09
Може ли да си продължите разговора другаде и да спрете да изваждате по 100 пъти тази мизерна тема :)

извинявам се 8-)

DoubleDMG
09-13-2013, 14:18
Ами нормално, ще я черпя бира и готово. Ще може да задържи и бутилката.

FuCKkK13
09-13-2013, 14:30
Ами нормално, ще я черпя бира и готово. Ще може да задържи и бутилката.

най-много да ти засили бутилката 8-)

DoubleDMG
09-13-2013, 14:57
Не, най-много да я ползва по предназначение, защото когато бутилката е празна създава Вакуум.

FuCKkK13
09-13-2013, 15:03
ако не и обръщаш ''такова'' внимание,определено единственото за което ще се сети в тоя момент е да те замери

DoubleDMG
09-13-2013, 15:06
кк, някой ден ще разбереш.. ама не то чаакай.. ти си момиче, значи няма да разбереш :D

FuCKkK13
09-13-2013, 15:47
:? :? :?

RagioL
09-13-2013, 17:32
Говори ми все така и няма да те намерат по чукарите в Пирдоп

И кво ще ми направиш бе педал, ще ме умориш от смях ли?

DoubleDMG
09-13-2013, 17:35
ахаххахахаххахахахахаххах ахахах

Fisherman
09-13-2013, 20:11
И кво ще ми направиш бе педал, ще ме умориш от смях ли?

щи пръсна мандибулата с един шут и ще прата да пасеш патките на Пирдоп,майка ти ша иба ей чобанин

Donnie.Yen
09-13-2013, 20:23
И кво ще ми направиш бе педал, ще ме умориш от смях ли?


найш кво ще напрай тоя "педал" ща хване тебе и баща ти и ще ви ебе като жени докато ви скубе под мишниците исипяр майна

Donnie.Yen
09-13-2013, 20:26
ще си тъпче големият хуй във вас като валута в дюшек,чобан майна

DoubleDMG
09-14-2013, 06:59
Ти май от личен опит знаеш колко му е чурката? Вие май се пецате в дупенцата а? Аз бих му позволил да ми смуче хуя, на рибока. Дори бих му доставил удоволствието, да свърша във устата му, нещо против имаш ли ?

RagioL
09-14-2013, 08:41
щи пръсна мандибулата с един шут и ще прата да пасеш патките на Пирдоп,майка ти ша иба ей чобанин

То така се пръска въждарник, от смелост ли си покриваш като заговоря за дране?

RagioL
09-14-2013, 08:44
найш кво ще напрай тоя "педал" ща хване тебе и баща ти и ще ви ебе като жени докато ви скубе под мишниците исипяр майна



ще си тъпче големият хуй във вас като валута в дюшек,чобан майна

О шафрантийо къде се губиш, навъртяха ли ти километража качествено чичките на околовръстното?
Или се пазиш само за вожда пушеща халка?

Fisherman
09-14-2013, 10:18
То така се пръска въждарник, от смелост ли си покриваш като заговоря за дране?

Кой се покрива бълхар,казвай в кое селце си да идвам да ти отворя празната глава

DoubleDMG
09-14-2013, 10:22
Що не си толкова надъхан във Варна да дойдеш,да те пуснем на гости на черните братя, да ти направят гъза айляк.

RagioL
09-14-2013, 10:48
Кой се покрива бълхар,казвай в кое селце си да идвам да ти отворя празната глава

Колко пъти съм ти казвал да си домъкнеш задника в Слънчев бряг, а ти ми се правиш на скромна девойка.

RagioL
09-14-2013, 10:53
Що не си толкова надъхан във Варна да дойдеш,да те пуснем на гости на черните братя, да ти направят гъза айляк.

Гледай сега как ще изплямпа нещо за жито и ще се покрие.

DoubleDMG
09-14-2013, 10:55
Ама той е такъв беее... Бахти мишока..

Meonesssss
09-14-2013, 11:02
Трябва да се направи тема да може Fisherman , DoubleDMG , RagioL и Donnie.Yen да се карат без никой да им пречи :cool:

RagioL
09-14-2013, 11:22
Това прозвуча сякаш желаеш да ни ограничиш!

Fisherman
09-14-2013, 11:25
Пригответе си личните карти грозници,за да ви идентифицират след като ви смажа червата

DoubleDMG
09-14-2013, 11:27
Само направи тема кат дойдеш във ВАрна, обещавам че ще си я приготвя..

Meonesssss
09-14-2013, 11:29
Това прозвуча сякаш желаеш да ни ограничиш!

Абе да :smt103

Fisherman
09-14-2013, 11:29
Що не си толкова надъхан във Варна да дойдеш,да те пуснем на гости на черните братя, да ти направят гъза айляк.

Типичен селски идиот тия анални заплахи ги пробутвай на съседчетата там на село педал гол

FuCKkK13
09-14-2013, 11:30
Трябва да се направи тема да може Fisherman , DoubleDMG , RagioL и Donnie.Yen да се карат без никой да им пречи :cool:

да...
деЦки истории правят

Fisherman
09-14-2013, 11:31
Само направи тема кат дойдеш във ВАрна, обещавам че ще си я приготвя..

Ше пусна тема смс факс щи кликна по мобифона да слезнеш пред входа и там ше си останеш

RagioL
09-14-2013, 11:33
да...
деЦки истории правят

Ти нямаш думата.

Meonesssss
09-14-2013, 11:35
Ти нямаш думата.

Ти още по-малко :cool:

RagioL
09-14-2013, 11:50
Ти още по-малко :cool:

Ще ти се. :D

TrollFaace1
09-14-2013, 12:03
ас сам бок

Meonesssss
09-14-2013, 12:06
Ще ти се. :D

То е така :D

RagioL
09-14-2013, 12:13
То е така :D

Докажи го.

RagioL
09-14-2013, 12:15
Приказките на всеки втори не са природен закон, за да ми казваш "то си е така".

Meonesssss
09-14-2013, 12:15
Я не ми се карай :D :D
Спорете си там вие четиримата :lol:

RagioL
09-14-2013, 12:17
Намесата ми е твърде бегла за да ме намесваш във техните филми.

Meonesssss
09-14-2013, 12:20
И се пак се намесваш ...

RagioL
09-14-2013, 12:25
И се пак се намесваш ...

Ти като минаваш покрай детска градина привикват ли те да наблюдаваш лапетиите?

Fisherman
09-14-2013, 12:28
О не ти си супер малоумен общак повече никога не пиши в интернет форум

Fisherman
09-14-2013, 12:30
Дори не цитирай Дони,не си на нивото на тяа което музлиза през гъза дори

Meonesssss
09-14-2013, 12:31
Ти като минаваш покрай детска градина привикват ли те да наблюдаваш лапетиите?

не :D

RagioL
09-14-2013, 12:32
О не ти си супер малоумен общак повече никога не пиши в интернет форум

Да и мнението ти от значение, защото невидим пич те наблюдава и някой ден ще те вкара в рая за точната ти преценка! :lol:

RagioL
09-14-2013, 12:33
Дори не цитирай Дони,не си на нивото на тяа което музлиза през гъза дори

Така ли Нети?

RagioL
09-14-2013, 12:35
не :D

Ми кво тогава искаш да ме вържеш към тия образи? :D

Meonesssss
09-14-2013, 12:36
Ми кво тогава искаш да ме вържеш към тия образи? :D

Ми ти сам се връзваш ... Макар че наистина ми изглежда, че се развиваш по-добре от тях :D :D

RagioL
09-14-2013, 12:38
Ми ти сам се връзваш ... Макар че наистина ми изглежда, че се развиваш по-добре от тях :D :D
Аз просто се отбивам, не желая да се заселвам трайно.

FuCKkK13
09-14-2013, 13:31
Ти нямаш думата.
разбира се,не искам да съм част от простотиите ви

FuCKkK13
09-14-2013, 13:33
Намесата ми е твърде бегла за да ме намесваш във техните филми.

бегла ?! - тая дума да няма ново значение ?

RagioL
09-14-2013, 13:40
бегла ?! - тая дума да няма ново значение ?

Ти ще ми кажеш госпожице "твърде зряла съм за да се занимавам с вас"!

RagioL
09-14-2013, 13:42
разбира се,не искам да съм част от простотиите ви

Така ли мадмоазел?

DoubleDMG
09-14-2013, 13:59
Виж го жалкото копче,хвали се, че учи визсше , казва че е над-всеки в този форум.. И по същото време , пише по неграмотно от сляпата му майка, на която й падат месата от триъгълника.

DoubleDMG
09-14-2013, 14:01
Айде да видим кой ще остане пред входа.. Ама тука в градско , се държим добре и викаме линейки,че да не гътне някой жалкар като тебе, щот от разкъсаният ти анал и черва може да ти стане нещо.

FuCKkK13
09-14-2013, 14:03
Ти ще ми кажеш госпожице "твърде зряла съм за да се занимавам с вас"!

не,по-скоро ''не ви отива на годините''

FuCKkK13
09-14-2013, 14:04
Така ли мадмоазел?

да,прекалено брутални се,а понякога съжалявам,че чета случайно нещо ваше докато ям

RagioL
09-14-2013, 15:38
не,по-скоро ''не ви отива на годините''

оке позволено ти е да ми се скараш в подоен случай :D

Fisherman
09-14-2013, 15:43
Да и мнението ти от значение, защото невидим пич те наблюдава и някой ден ще те вкара в рая за точната ти преценка! :lol:

да моята преценка е точна а ти си космически тъп

Fisherman
09-14-2013, 15:45
Виж го жалкото копче,хвали се, че учи визсше , казва че е над-всеки в този форум.. И по същото време , пише по неграмотно от сляпата му майка, на която й падат месата от триъгълника.

лайнар,мислиш ли,че ще се напъвам да пиша грамотно в някъв скапан форум,интересно как човек който се издържа от покер и пуши марихуана,може по някакъв начин да ме обиди

Fisherman
09-14-2013, 15:47
Айде да видим кой ще остане пред входа.. Ама тука в градско , се държим добре и викаме линейки,че да не гътне някой жалкар като тебе, щот от разкъсаният ти анал и черва може да ти стане нещо.

откакто те дрънкам с псувни само за анали говориш,да не би да имаш мераци,момче?тия мераци можеш да ги насочиш към раздел секс,където се свират такива мърльовци,като тебе и се чудят на кой бряг са

Fisherman
09-14-2013, 15:48
визсше

лол граматически цирей

FuCKkK13
09-14-2013, 15:55
оке позволено ти е да ми се скараш в подоен случай :D

а така !

RagioL
09-14-2013, 15:59
а така !

Позволявам ти и да ме биеш, но без бухалка.

FuCKkK13
09-14-2013, 16:02
тц,за мен насилието е висша форма на слабост 8-)

TrollFaace1
09-14-2013, 16:45
тц,за мен насилието е висша форма на слабост 8-)

ДА БЕ
колко заплахи на ЛС съм получил

DoubleDMG
09-14-2013, 16:49
Точно ти ли намери да ми правиш забележки за това как пиша бре? Браво, намери ми правописната греЖка. Сега трябва да ме запознаеш със твойта майка. Може да направим оргия.. Вие ми се дупите а аз ви клецам ?

FuCKkK13
09-14-2013, 17:30
ДА БЕ
колко заплахи на ЛС съм получил
не го слушайте тоя,не се познаваме

Fisherman
09-14-2013, 17:42
Точно ти ли намери да ми правиш забележки за това как пиша бре? Браво, намери ми правописната греЖка. Сега трябва да ме запознаеш със твойта майка. Може да направим оргия.. Вие ми се дупите а аз ви клецам ?

такъв мухал,като ще ебе само през клавитурата,толкова си грозен,че майка ти няма търпение да тръгнеш на училище за да не ти гледа кривата зурла

Fisherman
09-14-2013, 17:42
тц,за мен насилието е визсша форма на слабост 8-)

fixed

Meonesssss
09-14-2013, 17:47
Само не разбирам защо постоянно намесвате майките на другите ? Ако почнете да намесвате и бабите ще разберем, че сте болни от геронтофилия :D :D

FuCKkK13
09-14-2013, 17:48
ааа мен изобщо не ме намесвайте 8-)

FuCKkK13
09-14-2013, 17:48
Само не разбирам защо постоянно намесвате майките на другите ? Ако почнете да намесвате и бабите ще разберем, че сте болни от геронтофилия :D :D

едипов комплекс му се вика 8-)

Mary_Jane_69
09-14-2013, 17:51
Само не разбирам защо постоянно намесвате майките на другите ? Ако почнете да намесвате и бабите ще разберем, че сте болни от геронтофилия :D :D

завиждаш ли

Meonesssss
09-14-2013, 17:52
завиждаш ли

Това беше лишено от смисъл .. :?

Mary_Jane_69
09-14-2013, 17:55
верно ли що така

Fisherman
09-14-2013, 18:18
ааа мен изобщо не ме намесвайте 8-)

добре бабо

FuCKkK13
09-14-2013, 18:28
ко речи ?!

DoubleDMG
09-14-2013, 20:16
Момчето още ходи на училище,тръгнал на мен да приказва за даскало? :D

Fisherman
10-28-2013, 17:30
Момчето още ходи на училище,тръгнал на мен да приказва за даскало? :D

кафенето не е даскало мухльо