PDA

View Full Version : Обрив по гениталиите.



Redcool
09-12-2013, 16:51
Здравейте!
Мъж на 24 години съм и по главичката на члена ми избиват червени точици(пъпчици без връх и бяло), които ме сърбят и при допир или леко търкане по самата глава и кожата, която я обгръща се лющи бяла влажна кожа. Ходил съм на изследвания за гъбички, бактерии и венерически заболявания, които са били отрицателни. Мисля си за някаква алергия, предозиране с антибиотик, или нещо подобно, което ги дразни, защото понякога не са толкова видими и концетрични, но ги има. Бих ви бил благодарен, ако ми дадете някой съвет какво да ги правя. Адски некомфортно е, защото сърбежа при секс преминава в болка, а и тая кожа, която се лющи има неприятен мириз. Правил съм компреси със смрадлика и сода,но без ефект. Боря се с това вече 2 години... Благодаря!

aniezina
09-12-2013, 17:35
Добре и лекарите какво казват? Може да е някаква алергия, към презервативи например.

Redcool
09-12-2013, 18:12
Лекарите са категорични, че нищо ми няма щом на изследванията не излиза нищо. А то видимо си личи особено понякога колко силно се зачервява. Токущо прочетох за генитален херпес и дота от симптомите ми съвпадат.

Redcool
09-12-2013, 18:28
Да не изключваме презервативите. Немислимо е да правя секс без презерватив с всяка жена, с която си легна. Как ще бъде решен тоя проблем ако от там идва цялата работа, но силно се съмнявам това да е причината.

aniezina
09-12-2013, 18:40
Ами зависи от какви презервативи си алергичен. Ако е от латексовите (каквито са повечето) пробвай нелатексови и виж как ще ти действа. От колко време водиш полов живот? Т.е. периода на възпалението препокрива ли се с периода на половата ти активност? Една и съща марка презервативи ли използваш, ако да от кога?

Redcool
09-12-2013, 18:47
Водя полов живот от 18 годишен. Използвам само дюрекс, един-два пъти спортекс и това е.

aniezina
09-12-2013, 19:24
Ми не знам к`во да ти кажа, дано да е от латекса. Купи нелатексови, дурекс имат.