PDA

View Full Version : След козметик, помощ! ;(



miminka992
09-12-2013, 17:39
Значи на 14 години съм и днес за първи път отидох на козметик да ми изтискват лицето, тъй като до сега нямах проблеми. Първо ме напари, след това започна да ми изтисква черните точки, сложи ми маска, всичко точно, но като приключи и след около 10тина минути се появиха червени петна и подутини по челото, бузите, носа и брадичката. Отвратително е просто, като се погледна в огледалото направо ми се реве. До колко дни се маха това чудо, тъй като утре ще излизам с приятелки и не искам да приличам на плашило. ;( И също така искам да попитам дали мога да сложа фон дьо тен или е вредно?

horacio
09-12-2013, 20:53
Аз съм била един път на козметик, но ми направи И пилинг. Изглеждах меко казано ужасно. Червена, подута. Намаза ме с някакъв специален фдт, по-тъмен от кожата ми и беше... УЖАСНО. :Д Но не се притеснявай най много до 3-4 дни ще отмине. Според мен не слагай фдт, освен ако не е някой много хубав.

tonique
09-12-2013, 21:14
Споко, тва е нормално 3-4 дена макс както каза момичето по-горе :D кофти е и аз така един път отивам на козметик и ми се обажда един фр. и ми вика: аре да ходиме вечерта на купон и викам точно днеска ли? :( :lol: аз принципно си слагам крем Здраве не знам колко помага ама малко ме поуспокоява :D

mMemories
09-13-2013, 17:38
по-добре мажи с коректор... може и пудра отгоре ако ползваш

shusha
09-15-2013, 09:50
аз ходих преди седмица :д знам за какво говориш ;дд Минава след няколко дни, но през тея дни избягвай огледалото :д
никога пове4е няма да отидаа лично аз:ддд

Мацай фдт и не го мисли, минава. Ама следващия път отиди на истински козметик/дерматолог, който да не те почиства с ръце, че е ужасно, да не говорим колко остарял метод е.
какъв е другия нов метод ?

shusha
09-15-2013, 10:33
Вакуум, ултразвук, химия, кислород...

Благодаря ти. Ей, сега ще ги разуча из интернет и може би ще пробвам.

strawberry88
09-15-2013, 11:28
Напълно нормално е така да стане след почистване при козметик. :) Ще мине след няколко дни, както вече ти казаха. До тогава слагай грим, ако ще излизаш.

baby_baby
09-18-2013, 18:31
До 3-4 дни ще ти мине и както казаха по-горе намажи се малко с крем Здраве за да ти поуспокои кожата