PDA

View Full Version : Страшно съм притеснена.



Blueberries
09-13-2013, 14:10
С приятеля ми правихме секс в деня, в който ми свърши цикъла. Направихме го без презерватив, но съм абсолютно сигурна, че не свърши в мен. Няколко дена след това обаче започнах да изпитвам странни симптоми - болки в корема, кръста, леко гадене. Не съм била в овулация, но възможно ли е да съм бременна? От акта са минали 8-9 дена, не е ли прекалено рано за каквито и да е било симптоми? Според вас има ли опасност? Бях при гинеколог - каза ми, че е рано за каквото и да е било; даже тест не мога да си направя, но съм АДСКИ притеснена. Възможно ли е толкова бързо да се появят симптоми и на какво друго могат да се дължат...

FuCKkK13
09-13-2013, 14:16
нищо ти няма
стига с тия филми,това не ти е сапунка дето забременява и след 2 дена е родила
от много неща

Blueberries
09-13-2013, 14:24
Виж, имам достатъчно сексуална култура. Самата аз мисля, че е почти невъзможно за толкова кратък период от време да почувствам такива и толкова много симптоми наведнъж. И ВСЕ ПАК обземе ли те веднъж някакво притеснение, не те пуска. Никога не ме е болял корема няколко дни продължително(макар че тези дни вече почти спря), с кръста по същия начин, само дето днес ме боли доста, камо ли пък някога да ми се е гадило. Затова и питам.
Както казах, сигурна съм, че приятелят ми не е свършвал в мен, но знам, че предеякулационната течност също съдържа сперматозоиди. От друга страна пък, беше ми последен ден от цикъла, което прави възможността от бременност още по-малка, но я има.
Не се притеснявах, докато не почувствах симптомите. Иначе веднага щях да пия контрацептив.

FuCKkK13
09-13-2013, 14:28
^ да съм казала,че нямаш сексуална култура ? просто казах,че се притесняваш излишно..
''никога не ме е болял корема няколко дни продължително'' - само си внушаваш,100% някога те е болял,но не помниш
''че предеякулационната течност също съдържа сперматозоиди'' - и ? нали знаеш,че това трябва да го имаш предвид само като си в овулация и тогава не е препоръчително да правиш секс без ?
''почувствах симптомите'' - видя ли,самовнушение .. сама ги наричаш ''симптоми'' а това изобщо не е така.. корем/кръст и гадене едновременно може да ти се получи най-малкото от настинка/грип и етц.

DarkTemplar
09-13-2013, 14:30
Все пак ти като 9 от 10 жени се вкарваш във филма от нищо и после си развиваш цяла фантастична история "как може да си бременна". Самовнушението е голяма работа. Била си при гинеколог, изчакай да дойде 14-тия ден след рисковия акт и си направи Sure Check-a и туй то. Ние няма какво друго да ти кажем.

FuCKkK13
09-13-2013, 14:32
само да вметна нещо - следващия път като се стреснеш,просто лягаш и се наспиваш едно хубаво и като станеш поставяш така ситуацията : ти слушаш някой,който ти разказва точно такава ситуация,какъв съвет би дала
така мислиш трезво,защото се абстрахираш от факта,че става въпрос за теб и едва ли не по закона на мърфи точно на теб ще ти се случи

Blueberries
09-13-2013, 14:33
Не отричам, че може и да си внушавам някои неща, права си.
Относно корема - да, наистина твърдя, че никога не ме е болял с продължителност няколко дена.
Отначало ме болеше тъпо в продължение на 2-3 дена почти постоянно, сега вече не, но от време на време усещам нещо пронизващо за по-малко от секунда.

Благодаря ти за мнението иначе.

marilyn
09-13-2013, 14:34
Забременяването не става толкова лесно. На първо място е нужно да си овулация и той да свърши в теб. Не казвам, че няма някакъв друг процент случай, но се филмираш излишно.

Котка.
09-13-2013, 14:41
От акта са минали 8-9 дена, не е ли прекалено рано за каквито и да е било симптоми? Според вас има ли опасност? Бях при гинеколог - каза ми, че е рано за каквото и да е било

Да, рано е.Сама си отговори.АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО е да получиш симптоми на бременност след няколко дни от рисковия полов акт.

Oy7ofCon7roL
09-13-2013, 14:48
Авторке, що не си направиш услуга и не се метнеш от някой мост :lol:

Blueberries
09-13-2013, 14:50
Благодаря ти за полезния съвет, но мисля да не го спазя.

baby_baby
09-13-2013, 14:52
Тези симптоми според мене са от грип или настинка иначе не си бременна

angelcetoooo
09-13-2013, 19:38
Здравейте искам да попитам нещо може да е странно, но все пак. С приятеля ми правим секс всеки път с презерватив и той го вади преди да свърши, но вчера го правихме в ду*** , презерватива се беше скъсал и той свърши там. Отидох да се изкъпя и имаше малко стекло се лигаво вещество. Овулацията ми е минала преди 5 дни, но ми е мн притеснено. Каже те ми имали ли опасност от нещо.

Blueberries
09-13-2013, 21:42
^Не мисля, че тук е подходящото място да питаш.

Ох, хора, притеснена съм... :(

Blueberries
09-14-2013, 09:56
Днес имам и леки болки в левия яйчник.

Blueberries
09-14-2013, 10:05
Добре, вместо да се заяждаш, защо не дадеш съвет?
От какво може да ме боли няколко дена продължително крсъта, корема и да имам болки в единия яйчник, дори и да не е бременност? Ходих на гинеколог. Първо ме прегледа, каза ми, че всичко ми е наред и е рано за тест за бременност, дори и да имам съмнение.
Толкова ли е невъзможно да е това?

FuCKkK13
09-14-2013, 10:16
^ защото твърдиш,че я имаш,а ти четем простотиите.. колко хора трябва да ти кажат,че е супер малоумно да си мислиш,че след някакви си дни можеш изобщо да имаш симптоми на бременност... то за тест е рано,тя си самовнушава вече че и симптоми има... я се стегни бе момиче
от какво може - от много неща ти казахме че може :? :? :?

чак аз ти се изнервих на писаниците... притеснена си - разбрахме

draid
09-15-2013, 00:11
Тва плацебото е голямо нещо.

bitchwolf
09-15-2013, 06:43
Може просто да си настинала и да вдигаш температура... примерно.

6mateto
09-15-2013, 09:47
Да се намеся....а за цистит и бъбреци помисли ли. Аз имах като твоите първоизброени проблеми и се оказаха бъбреци. Все пак всеки проблем с обичайни симптоми си има и изключения. Но 100 % не се бременна ;)

Blueberries
09-17-2013, 07:28
Не мога да разбера дали болката е точно в яйчника, но не отшумява вече трети ден. Възможно ли е да ме боли, ако съм в овулация?
Ще си купя тест за бременност тези дни да видим какво ще отчете.

prince
09-17-2013, 07:39
Бременна си!

Blueberries
09-17-2013, 07:57
Все си казвам, че не е възможно, защото ТОЙ НЕ СВЪРШИ В МЕН, но... не знам.

marin_9867
09-17-2013, 09:06
Вземи падни по стълбите, та да пометнеш :/

пAteNцЕ
09-17-2013, 09:21
Абе и аз мисля да не е бъбрек, нали сама казваш, че не е възможно да си бременна.
Я отиди на....лекар :Д да те прегледат там, отиди на личния даже първо и кажи как се чувстваш(само не изтърсвай това с бремеността) Дано не е нещо сериозно.

prince
09-17-2013, 14:20
Все си казвам, че не е възможно, защото ТОЙ НЕ СВЪРШИ В МЕН, но... не знам.

Бременна си казах.

zvezdii4kaa
09-17-2013, 15:39
^ да съм казала,че нямаш сексуална култура ? просто казах,че се притесняваш излишно..
''никога не ме е болял корема няколко дни продължително'' - само си внушаваш,100% някога те е болял,но не помниш
''че предеякулационната течност също съдържа сперматозоиди'' - и ? нали знаеш,че това трябва да го имаш предвид само като си в овулация и тогава не е препоръчително да правиш секс без ?
''почувствах симптомите'' - видя ли,самовнушение .. сама ги наричаш ''симптоми'' а това изобщо не е така.. корем/кръст и гадене едновременно може да ти се получи най-малкото от настинка/грип и етц.

Не знам който е излъгал,че предеякулационната течност може да бъде опасна само когато жената е в овулация-Няма такова нещо,разбира се шансът в случаят при момичето е много малък,но не е нулев.

Blueberries
09-18-2013, 06:06
Правих си тест, на който пише, че може да се прави след деня на закъснението, но в такъв случай трябва да чакам още поне две седмици, че и повече. Отрицателен беше, но все още имам болки.

пAteNцЕ
09-18-2013, 06:34
Почвам да си мисля за кисти(не знам какви са симптомите точно, ама с тия болки...) Отиди при личния бе момиче! Ако не бременност(което със сигурност не е) може да се окаже нещо сериозно! Не губи време в чуденки и писаници тука, ами отивай!

prince
09-18-2013, 07:57
Просто иди на лекар. Не знам каквъв ти е акъла да пишеш тука при положение, че всеки пише едни и същи неща.