PDA

View Full Version : Объркана съм!



smile_111
09-13-2013, 14:53
Здравейте на всички! Направих си профил тук да споделя колко глупава се чувствам и най вече объркана! Та излизах с едно момче повече от месец, говорихме си, писахме си, разхождахме се! Всичко беше перфектно. Аз тъкмо се бях разделила с приятеля си и просто исках малко положителни емоции. Както и да е и двамата си говорихме, че не искаме сериозна връзка! Аз не съм от момичетата, които могат да се забавляват без обвързване, но го разбрах чак сега, когато е късно! В крайна сметка след всичкото това излизане си легнах с него, но не мина добре. Бях притеснена, болеше ме и спряхме. Оттогава спряхме да се виждаме да ме търси така нататък. Чувствам се ужасно на първо място, защото след тази случка не стига, че ми е кофти за случилото се, а и той спря да ме търси. На второ място се държеше много добре с мен и аз се чувствах щастлива хаха и може би имах надежда да стане по-сериозно! Знам, че съм глупава и че грешката е в мен, но наистина не мога да си обясня как може човек да се държи толкова добре и после бам край! Не знам сега да го потърся ли или просто да оставя нещата. Аз един път му писах, че искам да се видим той ми каза няма проблем, но не се обади. Аз го разбирам, че явно не иска и не е искал да ми откаже така директно! Не съм някаква досадница, която ще звъни всеки ден! И най-лошото е че не мога да спра да мисля за него! Правилна е приказката, че каквото сам си направиш и Господ не може да ти го направи! Както и да е благодаря на тези, които ще ми обърнат внимание и може би ще ми дадат съвет как да постъпя :)

Oy7ofCon7roL
09-13-2013, 14:58
Ами момчето е било откровено с теб, че не търси сериозна връзка, а ти си излъгала. Той се е усетил, че започваш да хлътваш по него и е решил да сложи край преди да си се влюбила. Какъв е проблема ?

smile_111
09-13-2013, 15:02
Не аз не съм излъгала наистина вярвах, че нищо сериозно няма да стане! Но това беше в началото. Иначе той видя, че хлътвам още преди въпросната случка и точно след нея се отказа! Да явно наистина проблема си е в мен просто наистина не мога да приема, че някой ще се държи толкова яко и накрая ще те отпрати толкова внезапно! Благодаря за коментара :)

FuCKkK13
09-13-2013, 15:07
или е ''муш и бягай''
или наистина не му се занимава с нещо повече
или си е намерил друга

като цяло - остави човека да си живее и ти направи същото

Oy7ofCon7roL
09-13-2013, 15:29
Не аз не съм излъгала наистина вярвах, че нищо сериозно няма да стане! Но това беше в началото. Иначе той видя, че хлътвам още преди въпросната случка и точно след нея се отказа! Да явно наистина проблема си е в мен просто наистина не мога да приема, че някой ще се държи толкова яко и накрая ще те отпрати толкова внезапно! Благодаря за коментара :)

Проблема не е нито в теб, нито в него, просто приоритетите ви са станали различни след като си започнала да мислиш за нещо повече, не си от камък, стават и такива работи, ама да му беше казала... Ако той обаче наистина е разбрал, че изпитваш някакви чувства към него и се е опитал да се възползва от теб също не е хубаво.
И е нормално да се държи хубаво с теб, все пак идеята ви е била да си прекарате забавано

bitchwolf
09-13-2013, 15:55
И аз имам подобна чуденка за подобна постъпка, но само това. Иначе го оставих..всм избих си го от главата заедно с вариантите как да се съберем. Е, да ти кажа хубаво си живея, не се оплаквам. Направи и ти същото, това ще те посъветвам. Явно наистина се разминавате в приоритетите си както казаха преди мен.