PDA

View Full Version : Какво да му подаря? Помогнете ми :)



ellzyy
09-13-2013, 16:50
Извинявам се, че пускам нова тема , знам , че има и други такива.
Ще се радвам, ако споделите какво подарявате на приятелката / приятеля си за някакви празници или просто без повод.. Ще Ви бъда много благодарна, ако споделите идеите си :)

draid
09-13-2013, 23:29
За момче, винаги е добър подарък един хубав часовник.

Жълто
09-14-2013, 00:53
Да, часовникът е хубава идея, може и някоя гривна или няква джаджа пак дет се носи по тялото. И като добавка един хубав секс.

ellzyy
09-14-2013, 09:06
Да, часовникът е хубава идея, може и някоя гривна или няква джаджа пак дет се носи по тялото. И като добавка един хубав секс.
ти така ли правиш ? ;д (за последното говоря)

ellzyy
09-14-2013, 09:21
ами вече съм му подарявала .. но то не пречи :)

draid
09-14-2013, 10:46
Ама много сте идейни с тези часовници. :cool: Един хубав мъжки часовник е от 4 цифрички нагоре. Освен ако не предлагате да му вземе гумен.


Блузата е универсален подарък, особено като му знаеш стила, все ще я носи.

Има часовници по 10 000 има и по 200лв, всеки се постила според чергата си. На 15 няма да тръгне с Omega

Жълто
09-15-2013, 01:09
ти така ли правиш ? ;д (за последното говоря)

Не се бъркай...мъжко съм.

XTREMEFREERIDE
09-15-2013, 11:37
Един хубав секс винаги спасява положението. :cool: За първия ни месец с приятеля ми си бях взела бельо в любимият му цвят и той сам разбра какъв му е подаръка. Разбира се, не може все така да се измъкваш.

Подарявала съм албум с хубави снимки вътре, портрет на двама ни, разни ръчно изработени неща, мои рисунки. Но това са все подаръци, които обвързват него с мен.

За личен повод като рожден ден е хубаво да вземеш нещо, което ще си е лично за него. Приятеля ми преди по-малко от седмица имаше рожден ден - подарих му сглобяем макет на военен самолет, който сам трябва да си слепи и боядиса след това. Знаех, че отдавна иска да си започне такава колекция. Трябва да знаеш от какво се интересува момчето, не може на random да му вземеш нещо.
Ако искаш просто да се измъкнеш - идва зима, една топла блуза никога не е излишна. Портфейл, колан, всякаква козметика, несесер, зимна шапка :) има много идеи.

ellzyy
09-15-2013, 11:41
Секса ли е най - хубавия подарък, че всички за него говорите ;д иначе благодаря за останалите идеи

baby_baby
09-16-2013, 20:40
За момче, винаги е добър подарък един хубав часовник.

+1

maldini
09-16-2013, 20:42
За момче, винаги е добър подарък един хубав часовник.

Ти знаеш ли колко струва един хубав часовник бро ?

Парфюм е най-добрият вариант.

zlatna lqstovica
09-17-2013, 08:17
Ако обича виното или алкохола може да му вземеш специална чаша за алкохол.Има много видове само да ти се търси и са много красиви.Ако ли не примерно имате снимки от специални поводи или некви снимки може да уголемиш една и да я сложиш в рамка /голяма/и да у сложиш в неговата стая.Но ако искаш нещо по така може да направиш някаква романтична среща с рози и вино у вас или не знам нещо романтично.

BlueFace
09-17-2013, 16:02
Свирка. Works every time.

prince
09-17-2013, 19:40
Часовник или бижу.