PDA

View Full Version : Какво по дяволите иска?



borislava.pavlova.73
09-13-2013, 17:31
Здравейте,имам единнн малък проблем.Познава едно момче от 1 година-от един месец си пишем,той излиза пред блока с приятели.Преди да замине на море ме попита дали искам като се върне да идем на кино.Аз се съгласих.Бях много радостна...На следващия ден ме пита дали иска да идем в парка-не отидохме не знам защо...не го попитах.Почнах да се влюбвам в него.Всеки път АЗ му пишех.Той се осмели 1-2 пъти.Върна се от море-отново нищо...не повдигнахме въпрос за срещата...Въпроса е,че понякога се интересува от мен,пита как съм,говорим си(на живо),навърта се около мен,прави ми комплименти,праща ми целувки,желае да седи пред блока с мен,интересува се от мен,а на следващия ден НИЩО....Не мога да разбера дали ме харесва или просто се `ебава` с мен...и ако ме харесва се опасявам,че другото лято няма да е така..(зимата няма да се виждаме-в различни смени сме).Спрях да му пиша,само навън си говорим.Ако някои изкаже мнение ще съм много благодарна..Обичам вии!

Naive
09-13-2013, 17:38
Обичам вии!
:lol:
Обичайте се и вие.

borislava.pavlova.73
09-13-2013, 17:40
:D

FuCKkK13
09-13-2013, 17:46
апф поредната такава тема.. не ви ли писна някой като е на кеф да говори с вас и като не е да не говори ?
такива неща се решават само с откровен разговор... това вашето е ''а да се видим ама нали..''
ако ви е хубаво да сте на приливи и отливи - ок,аз не бих изтърпяла такова нещо и веднага бих говорила с отсрещния

bitchwolf
09-13-2013, 18:56
Може да е притеснителен..поговорете си : )

zero
09-13-2013, 19:16
Страх го е, как защо :D Не си мисли, че ние мъжете нямаме страхове :D

NikafNqkaf
09-13-2013, 19:24
Най-вероятно се занимава и с друга, и като го клъцнат долита до теб :D
Другият вариант е срамежливостта, ама така както си описала подхода му едва ли точно тя е фактор, щото го е имало момента в който те е поканил на среща и т.н. Като ти каза 'аре се видим в парка' добави ли към това час и ден или просто го е подхвърлил ей така?

borislava.pavlova.73
09-13-2013, 20:28
фъкк13....добре не бъди злобна......NikafNqkaf може и така да е...а за парка каза:искаш ли да ходим в парка? разбрахме се каза:утре ще те взема...бля бля....момчета... -.- :) бтв: колкото до срамежливостта-съмнява ме :)

Dark_Heartbreaker
09-13-2013, 22:29
...момчета, казваш... Иди, че ги разбери! :D Покани го и ти да се разходите в парка. Или му припомни, че сте се уговаряли. Вероятно момчето чака знак и от теб, защото е по-срамежлив.

draid
09-13-2013, 23:11
Е сигурно го е шубе и той не знае какво да прави :D Покани го ти на кино.

TrollFaace1
09-14-2013, 00:06
апф поредната такава тема.. не ви ли писна някой като е на кеф да говори с вас и като не е да не говори ?
такива неща се решават само с откровен разговор... това вашето е ''а да се видим ама нали..''
ако ви е хубаво да сте на приливи и отливи - ок,аз не бих изтърпяла такова нещо и веднага бих говорила с отсрещния
злобно малко момиченце си :D

Жълто
09-14-2013, 00:51
Пробвай ти да уговориш срещата и ако не дойде или се откаже значи не те харесва.

NikafNqkaf
09-14-2013, 10:44
NikafNqkaf може и така да е...а за парка каза:искаш ли да ходим в парка? разбрахме се каза:утре ще те взема...бля бля....момчета... -.- :) бтв: колкото до срамежливостта-съмнява ме :)

Остава първият вариант - да се занимава с друга. Но дори и да не е така и да му е друг случая - ако наистина имаше желание да излезне с теб и да стане нещо - до сега да е станало. Според мен го заеби и продължавай напред и си имай едно на ум в следващия път, когато се свърже с теб. Варианта, които ти е предложила нервната (фък13) е добър, винаги когато стане нещо подобно трябва да разговаряш с отсрещния и да бъдеш директна, иначе губиш нерви, време и се вкарваш в филми. Но в конкретния случай според мен дори няма нужда от разговор - работата е ясна.

wonderful_life1
09-14-2013, 12:25
Наистина трябва да си поговорите според мен! Иначе лично моето мнение е, че не иска нищо просто му е забавно не знам и как да го кажа да флиртува с някой! Има и такива хора, които го правят не защото наистина харесват някой, а просто да им е забавно!

Tsukuda_Hiroshi
09-15-2013, 18:50
Ей-това е! Дай на една жена противоположни сигнали и я гледай как откача!! Намерил ти е цаката.

Amore-Mio*
09-16-2013, 09:59
Щом е хвърлял някакви думи ей-така за среща, но не е предприел други действия - направи го ти.
Покани го да излезете, но според мен само да не е на кино.

borislava.pavlova.73
09-16-2013, 13:42
Остава първият вариант - да се занимава с друга. Но дори и да не е така и да му е друг случая - ако наистина имаше желание да излезне с теб и да стане нещо - до сега да е станало. Според мен го заеби и продължавай напред и си имай едно на ум в следващия път, когато се свърже с теб. Варианта, които ти е предложила нервната (фък13) е добър, винаги когато стане нещо подобно трябва да разговаряш с отсрещния и да бъдеш директна, иначе губиш нерви, време и се вкарваш в филми. Но в конкретния случай според мен дори няма нужда от разговор - работата е ясна. Благодаря тии много ми помагаш :3

borislava.pavlova.73
09-16-2013, 13:44
Tsukuda_Hiroshi :D сигурно :) а колкото до другите мерси ии да ще опитам да го поканя.... <3 thank you :)

prince
09-17-2013, 19:23
Приятели нямаш ли си ?

NissaN
10-03-2013, 07:31
Покани го ти на среща.

baby_baby
10-03-2013, 18:21
Най-добре си поговорете

borislava.pavlova.73
07-11-2014, 11:14
Ебаваш ли ме..