PDA

View Full Version : объркан



yoyomaster1
09-14-2013, 20:00
здравейте момче съм на 15
ходя с едно момиче от 9 месеца ( почти 10 )
тя беше момичето в което съм се влюбвал най-силно и най-продължително (и това е първата ми сериозна връзка само да кажа)
и така тръгнахме много я обичах и все ооще я както и тя мен
много свястно момиче малко са такива днешно време
но напоследък забелязвам че започва да ми омръзва ако мога така да се изразя ..... дори не мога да опиша какво точно чувствам .....объркан съм
смисъл вече не тръпна в очакване на следващия момент в който ще я видя и такива неща, сещате се накъде бия
мисля че любовта ми намалява, напоследък се караме все повече и повече и правим неща за да се дразним взаимно ( това го прави и тя и аз) но това настрана, много хора го правят
въпросът е че вече започва да ми омръзва, да ме дразни поведението й на моменти и то не малко, и да го намирам за досадно и тъпо на моменти
и не рядко ми минава през ума мисълта да скъсам с нея защото за мен това е така да кажем изчерпана връзка ( поне от моя страна )
любовта ми към нея намалява, започва да изчезва :(
много е красива, едно от най-красивите момичета които познавам но характерът и не е от най- хубавите смисъл че е злобна или нещо но започва да ми тежи, прекалено е гаден на моменти, много е ревнива (прекалено за мен) и е тежък
нашите се познават и всичките ни приятели в училище (от едно училище сме)ни знаят като двойка и ни казват много сте сладки и такива неща да не се разделяме но не знам
всички казват ''хората често бъркат любовта с навика'' и сега съм адски объркан
ако я скъсам ще ми олекне от една страна но от друга ще загубя много и не знам
ако я скъсам тя е гадна и може доста неща да направи за да ми отмъсти
и не знам какво да правя
ако скъсаме искам да останем приятели но всички ми казват че не можем да останем приятели :(
и мисълта как ще се разминаваме в коридорите и тя и приятелките й ще ме гледат злобно и гадно ме обърква още повече
имаме не малко общи приятели също
едва ли някой от вас ще разбере как се чувствам в момента, едва ли някой може да ме разбере колкото и да обяснявам(мога много да обяснявам иначе)
надявам се поне малко да разберете от това което съм написал

пс знам че липсват препинателни знаци, запетаи и така нататък но в момента точно изобщо не ми се занимава с това, извинете ме дано разберете благодаря на всички които прочетат това и се опитат да ми помогнат и ми дадат мнение и съвет ккак да постъпя

slunch
09-14-2013, 20:59
защо не започнете да правите нови неща заедно? Недей веднага да си правиш заключението че не я харесваш повече. Мисля че най добре ще е да си дадете повече лично пространство или дори да не се виждате известно време. За да видиш как ще се чувстваш без нея и ако се убедиш че нямаш нищо към нея, приключи връзката между вас. Относно това че ще се опита да ти отмъсти, за съжаление ще и се наложи да приеме раздялата. Вие сте на по 15 години, не очаквайте че тези първи връзки са вечни. Винаги има край. А след това ново начало. !

~~~~Ghostface~~~~
09-14-2013, 22:34
да, наистина трябва да пробвате нови неща заедно, иначе ако нищо не работи и продължаваш да се тормозиш трябва да скъсате. аз и бившата ми скъсахме, но останахме приятели, никой не таи гадни чувства към другия и прочие (ВЪЗМОЖНО Е)

tHe_COolEst_GIrl
09-16-2013, 05:03
Прекарвате ли целия ден един до друг нон-стоп? Ако отговора е да, значи затова сте си омръзнали. Излизайте поотделно(ти с приятели на по бира, а тя-с приятелки на шопинг-примерно), но и заедно излизайте де. Също така може и да стават скандали чисто и просто от скука. Пробвайте нови неща(както казаха по-горе), като ходене на кино, разходки в някоя гора, абе нещо такова. Ако и това не действа, по-добре я зарежи :)

yoyomaster1
09-17-2013, 19:20
еми моето усещане е че са ми намаляли чувствата към нея вече. това го знам със сигурност
сега въпросът е дали да скъсам с нея или не защото ако скъсам с нея ще загубя много, наистина много
и ще нараня много защото тя ме обича и се старае във връзката ни
и не знам какво да направя
ако скъсам с нея искам да си останем нещо като супер добри и близки приятели - ''дружки'' :Д
защото сме супер близки (10 месеца ходим вече) и се познаваме много добре един друг и тя е супер като човек и е много свястна
но като знам каква е след такова нараняване не знам дали ще може да не ме намрази ;(((

yoyomaster1
09-18-2013, 17:15
хора помогнете моля ви

Dark_Heartbreaker
09-18-2013, 17:34
Защо е задължително да те намразва? Защо не ѝ кажеш, че вече не чувстваш тази връзка толкова силно? Може да се окаже, че тя също се терзае, заради същите мисли, които се въртят и в твоята глава. Поговорете и ако решите скъсайте. Никой никого няма да намрази. Ако пък не, просто ѝ кажи, че човек не избира как да се чувства и че искаш да сложиш край на връзката. Кажи ѝ го спокойно, но не с безразличие. Кажи ѝ, че искаш да си останете приятели, но ако тя не иска, се отдалечете един от друг. Да не те интересува какво казват другите, това са си ваши лични неща и никой няма право да се бърка.

baby_baby
09-19-2013, 18:47
като не я харесваш вече скъсайте така се мъчите и двамата

lovefaithx
09-19-2013, 18:57
Защо е задължително да те намразва? Защо не ѝ кажеш, че вече не чувстваш тази връзка толкова силно? Може да се окаже, че тя също се терзае, заради същите мисли, които се въртят и в твоята глава. Поговорете и ако решите скъсайте. Никой никого няма да намрази. Ако пък не, просто ѝ кажи, че човек не избира как да се чувства и че искаш да сложиш край на връзката. Кажи ѝ го спокойно, но не с безразличие. Кажи ѝ, че искаш да си останете приятели, но ако тя не иска, се отдалечете един от друг. Да не те интересува какво казват другите, това са си ваши лични неща и никой няма право да се бърка.

+1