PDA

View Full Version : Кросдресър съм и си търся приятелка...



marty_cd
09-16-2013, 05:29
Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен :)
Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така :)

marilyn
09-16-2013, 07:43
Ъъъъ, като видя някакво такова същество и ми се повдига.

shusha
09-16-2013, 08:54
Всеки с неговата лудост ;дд
Ммм... успех с токчетатат :дд

Vladislav Hellsing
09-16-2013, 09:56
ужс.
като видя мъж на токчета. ужс.

Ivaaaaa
09-16-2013, 10:21
отврат, ужас..
омг

щом се чувстваш удобно..
прави това, което те кара да се чувстваш добре в кожата си

Auriss
09-16-2013, 12:52
Ако не си трол - тъжно. :( Тежък живот те чака. Дано поне на приятели да случиш.

По темата - все тая ми е. Интересно би било да разменя някоя приказка, но се съмнявам да ми допадне такъв човек - доста вероятно да се окаже комплексар вследствие отношението на околните. Та да ... нищо лично и успех с дегизировката.

t.A.T.u.
09-16-2013, 13:10
Може да си говорим, ако искаш. : ) Добавих те. Моя е maria_dali

Dannie96
09-16-2013, 13:43
Ужас!
Не ме разбирай погрешно. Нямам против хора с различни възгледи, ама мразя показността. От какъвто и вид да е. От какъв зор ти е да се обличаш с женски дрехи, токчета и да слагаш грим и да обикаляш навън!?
Напълно приемам хомосексуалисти, бисексуални, ако щеш и полигамни. Ама не понасям показността. Без значение от хетеро или хомосексуални.

За твоя случай само си мисля, че си комплексар търсещ внимание и няма по какъв друг начин да го привлече.

prince
09-17-2013, 07:06
Ела да те еба за 3000 лева гримиран изрод.

draid
09-17-2013, 10:38
Това ако ми се пръкне такъв син сигурно ще се отрека от него. Толерантен съм да знаете !

Направо не знам как могат да се раждат такива индивиди, чак ме хваща срам, че съм от същия пол.

baby_baby
10-06-2013, 21:59
Ъъъъ, като видя някакво такова същество и ми се повдига.

+++

Skeletoner
10-06-2013, 22:25
Хай,

Oт теб научавам що е туй кросдресър.
Благодаря за информацията.
От моята гледна точка - немога да разбера теб и твоите братя.
Планетата отива към запълване така, че и от такива като теб има нужда. :)

Спорен ден,
Батя Skeletoner

D*Rose
10-06-2013, 22:28
- Сине, балетът е много опасен, внимавай!
- Защо, тате?
- Защото ще ти счупя краката, ако се запишеш!

Skeletoner
10-06-2013, 23:11
- Сине, балетът е много опасен, внимавай!
- Защо, тате?
- Защото ще ти счупя краката, ако се запишеш!

Баща се прибира и гледа синът му облечен с рокля и се гледа пред огледалото.
-Сине ти педерас ли си бе ???
-Не тате аз съм принцеса !

Nikolcheto24
10-06-2013, 23:24
http://www.youtube.com/watch?v=bc80tFJpTuo
Поздрав!

D*Rose
10-06-2013, 23:41
Баща се прибира и гледа синът му облечен с рокля и се гледа пред огледалото.
-Сине ти педерас ли си бе ???
-Не тате аз съм принцеса !

- Тате, в училище ми казват, че съм педераст...
- Набий ги!
- Не мога, такива сладури са..

yakuza_
10-07-2013, 05:36
Лекувай се.

heartshapedbox
10-07-2013, 06:55
Ужасни сте.
Щом се чувства добре така, какъв ви е проблемът?
И на мен не ми харесва, но щом се чувства щастлив така, защо не?

GiveMeLove
10-07-2013, 07:00
И аз научих сефте що е кросдресър.. Ако си гей, окей, ама чак да се разкарваш и по улиците, облечен като жена.. Не е особено нормално :)

DENKAZ
10-10-2013, 14:37
Е направо си го кажи - травестит.

toad
10-10-2013, 15:56
Младите се чудите какви простотии да измислите в днешно време , за да сте интересни .

Fisherman
10-10-2013, 16:52
Ела да те еба за 3000 лева гримиран изрод.

Първото нещо,което правиш,когато видиш хомо тема е да предложиш,да го ебеш?

stefan.lupus
10-11-2013, 06:41
Бъдещето ти е на мин. на Земеделието.

elito2250
10-11-2013, 07:15
Абе всеки има право да бъде такъв какъвто той иска ... Аз те подкрепям и намирам това за нормално,защото ти не си нито първия нито последния.

Anonys
10-11-2013, 18:02
Запознай се с Евгени Минчев, той ще ти помогне ;)

Hidayet
10-11-2013, 18:21
На къде отива този свят..

sneering
10-11-2013, 18:37
Само на мен ли ми изглежда смешен сюжета,как зле гримиран мъж с дебели мъжки прасци крепящи се на тънки токчета,споделя сърцераздирателните си преживявания с момиче в местно кафене и си мисли,че това е нормално?

Мале чак сега се замислям за всичките онези щастливи бащи,които са се прибирали в сивия ден и са отваряли стаята на сина си,виждайки мигащ на парцали с изкуствени мигли наклепан клоун в рокля ....

damn :D

Auriss
10-11-2013, 19:10
Какво стана с дебилно изглеждащия помияр, който ти стоеше за аватар ?

Отиваше ти.

sneering
10-11-2013, 19:15
На мен ли говориш?
Наричаш един от кралете на Гръндж рока-помияр?
Дори не знаеш кой е?
Май сега се подразбра какво е истинското значение на диагнозата-дума 'дебил' ,..,

Auriss
10-11-2013, 19:20
Успокой се, бе, майна (така си викате на село, нали :) ?) - за кученцето говорех, което преди ти красеше профила и знаех да не чета.

sneering
10-11-2013, 19:25
За какви кученца си говориш сам в петък вечер,не можах да разбера? :lol:

Fisherman
10-11-2013, 19:32
остай го старчето е предозирал с гинкобилоба и се помисли за умен

Fisherman
10-11-2013, 19:33
старче тъп си като ерленмайерова колба

Auriss
10-11-2013, 19:44
За какви кученца си говориш сам в петък вечер,не можах да разбера? :lol:

сбъркал съм те с някой друг олигофрен явно.

sneering
10-11-2013, 19:44
Толкова да му е скучна и сива вечерта,че да разпитва хората за някакви кученца,в които дори сам в себе си не е сигурен че съществуват,явно е на нещо по твърдо от гинкобилоба ахахха :D

Котка.
10-11-2013, 19:48
:(

Auriss
10-11-2013, 21:52
Толкова да му е скучна и сива вечерта,че да разпитва хората за някакви кученца,в които дори сам в себе си не е сигурен че съществуват,явно е на нещо по твърдо от гинкобилоба ахахха :D
Гледам се харесахте с Шаро - направо се взимайте. Един дол дренки сте и без това.

Fisherman
10-11-2013, 21:58
Гледам се харесахте с Шаро - направо се взимайте. Един дол дренки сте и без това.

по същата логика трябва вие с рагиол да се вземете,приятели по дупе

KASAPA
10-12-2013, 02:12
Фишърмен е твоя човек авторе.Просто сте си лика-прелика!

anonymous708973
10-12-2013, 09:03
Първото нещо,което правиш,когато видиш хомо тема е да предложиш,да го ебеш?

Абсолютно същата реакция :д

Патентовай израза "приятели по дупе", звучи много яко. Ако не се замисляш какво имаш предвид, де :д

CrazyBear
10-12-2013, 10:26
ужс.
като видя мъж на токчета. ужс.

Като видя неграмотник с ограничен ум и дискриминиращо мнение си викам УЖАС!!!

CrazyBear
10-12-2013, 10:32
Не може да се отрече, че кросдресинга все още е стигматизиран, дори повече от различните сексуалностти. Аз не мога да ти бъда в помощ с твоят интерес, но ако искаш и имаш нужда да говориш с някой за интереса си и за нещата, с които се сблъскваш, като например дискриминация, неразбиране, самота и прочие- пиши ми на лично и ще разменим и-мейли. Каквото и да искаш да споделиш, можеш да си останеш анонимен, за да си сигурен, че тайните ти се пазят добре. От мен ще получиш разбиране и отдушник за натоварващите емоции и мисли.

fire_magic
10-12-2013, 20:05
ти да видиш

Fisherman
10-12-2013, 20:25
Фишърмен е твоя човек авторе.Просто сте си лика-прелика!

аз мога да го усмъртя само ако се видиме,ако намекваш за друго нещо не виждам,как че стане

prince
10-12-2013, 22:40
Първото нещо,което правиш,когато видиш хомо тема е да предложиш,да го ебеш?

За 3000 лева ще те еба и ще те бия теб, промоцията е от мен.

Баща Ти
10-13-2013, 10:02
Травестит.

JahRakal
10-13-2013, 10:41
Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен :)
Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така :)

Пробвай да идеш на даскало така. Там ще те гримират :D

deitona22
10-13-2013, 15:27
Ти намери къде да питаш за това...

prince
10-13-2013, 23:44
БОЛНИ МОЗЪЦИ И ХОРА СПРЕЛИ!

sissyboy
11-05-2013, 16:04
Здравей,
На мен лично много ми харесва. За това може би майка ми има вина до голяма степен, понеже като малък, тя често ме обличаше като момиче. Израстнах без баща. Мама ме обличаше в роклички, слагаше ми корделки и ми се радваше. Аз нямам братя, или сестри, а мама е искала момиченце и може би заради това още в детската градина ме обличаше като момиче. Само в къщи, естествено. Правеше това само докато бях много малък, после спря да го прави, но на мен явно много ми хареса и продължих да го правя и сам (тайно), а това вече е повече от 30 години (на 35 ще стана скоро). По принцип винаги съм бил мамино синче, момчето на мама. А и тялото ми винаги е било доста нежно и крехко, много повече от нормалното за мъж, женствени ръце, едни такива меки и нежни, с тънки пръсти и малки длани и нежно и сладникаво лице. Още от мъничък съм си такъв, много нежен, и имах много женствени маниери, дружах само с момичета, мразех момчешките игри, колекционирах носни кърпички, а момчетата колекционираха бирени кутийки, или цигарени.
Дори в една приятелка се събирахме и момичетата ме обличаха с женски дрехи, роклички, полички, дамски блузки и ризки, панделки, и ме гримираха, ей така, за забавление. И понеже съм женствен, с рокличка и грим и се превръщам в същинско момиченце. После пиехме чай и ядяхме сладки и си представяхме, че сме придворни дами на английската кралица и на мен си ми харесваше това. Играехме с кукли, преобличахме ги, шиехме и преправяхме кърпичките си като дрешки за куклите и се състезавахме чия кукла е най-красиво облечена. Повечето момчета, много ясно, ме мразеха и ми се присмиваха. В училище бях често обект на подигравки, наричаха ме женчо, педал, гей, путьо и всякакви такива, а понякога ставах и жертва на насилие, случвало ми се е да ме бият на няколко пъти, защото съм женствен.
Детството ми отмина отдавна, а с него и момичешките игри, но и до ден днешен обичам да се обличам като жена. Освен мъжки гардероб имам и дамски, с много и най-различни женски дрехи. Живея сам и това ми създава голямо удобство да практикувам на воля и без притеснение женските си навици. Естествено само в къщи се обличам, като жена и се гримирам, понеже ме е страх, че на вън може да ме пребият, има всякакви изроди. Експериментирал съм на два три пъти да изляза облечен, като жена на вън на разходка и се получи, никой не ме разпозна, че съм мъж, но като цяло се страхувам и предпочитам да не практикувам това, не ми е спокойно просто. Но в къщи ми е много спокойно и винаги съм облечен, като жена. Мъжкия ми гардероб е за на вън, а дамския ми е за вкъщи и с основание може да се каже, че дамските ми дрехи са домашните ми дрехи. Обличам се като жена, гримирам се, правя женски неща и се чувствам супер удобно и комфортно в женските си дрехи, сякаш съм си в кожата, другото ми аз е задоволено напълно.

heartshapedbox
11-05-2013, 16:19
^ Ако не е тайна, каква е сексуалната ти ориентация?
Имаш ли партньор/ка и той/тя наясно ли е за тази твоя страст? Как го приема?

Ако ти е неудобно, не отговаряй, любопитно ми е от психологическа гледна точка.

sissyboy
11-17-2013, 09:39
^ Ако не е тайна, каква е сексуалната ти ориентация?
Имаш ли партньор/ка и той/тя наясно ли е за тази твоя страст? Как го приема?

Ако ти е неудобно, не отговаряй, любопитно ми е от психологическа гледна точка.


Ами имам партньор. Той, естествено знае за слабостта ми към дамския гардероб и дори ме предпочита с женски дрехи :)

TheNormalGuy
11-18-2013, 14:38
Оле майко, и в този форум ли ве...

LHDWBD
11-18-2013, 20:20
Ела да те еба за 3000 лева гримиран изрод.

С този секси поглед и веждички кой кого ще оправя не е ясно :lol:

Fisherman
11-18-2013, 20:21
За 3000 лева ще те еба и ще те бия теб, промоцията е от мен.

за 3000 леа си купи един скафандър напълни го с малария и дишай дълбоко

interista8
11-18-2013, 20:56
Отиди в Перник да ти избият ... опа да ти пребият тая педерастия а?

heartshapedbox
11-19-2013, 11:12
Ами имам партньор. Той, естествено знае за слабостта ми към дамския гардероб и дори ме предпочита с женски дрехи :)

Мерси за отговорите. :)


за 3000 леа си купи един скафандър напълни го с малария и дишай дълбоко

Е тука Фишето ми хареса :Д

sissyboy
11-19-2013, 16:55
за 3000 леа си купи един скафандър напълни го с малария и дишай дълбоко

:)

sissyboy
11-19-2013, 16:56
[QUOTE=heartshapedbox;10923548]Мерси за отговорите. :)



Моля! :)

sissyboy
11-19-2013, 17:05
Отиди в Перник да ти избият ... опа да ти пребият тая педерастия а?


Ти от опит ли знаеш, че там "лекуват"?

mancho
11-19-2013, 17:05
ако търсиш достатъчно усилено ще намериш това което търсиш
успех в начинанието и не обръщай внимание на тези който говорят защото нищо не казват

interista8
11-19-2013, 18:06
Ти от опит ли знаеш, че там "лекуват"?

Не пратих сестра ти. Сисибой хахахахахахаха. Какъв искаш да станеш като пораснеш? Дизайнер? Кво ти е мнението за казармата? Ако баща ти беше от типа на Вини Джоунс щеше ли да съществуваш? Ходи ли на гей парада?

sissyboy
11-19-2013, 19:00
Отиди в Перник да ти избият ... опа да ти пребият тая педерастия а?


Не пратих сестра ти. Сисибой хахахахахахаха. Какъв искаш да станеш като пораснеш? Дизайнер? Кво ти е мнението за казармата? Ако баща ти беше от типа на Вини Джоунс щеше ли да съществуваш? Ходи ли на гей парада?

Сестра нямам.... Пораснал съм вече и дизайнер е супер професия, не че аз съм такъв де, с баща не съм израснал, на паради не ходя.... хващам ти жалкия хумор и го хвърлям в дълбока кофа.....а той е толкова плитък, че ще потъне там до збарава.....а да, забравих за казармата.......едва ли има по-голяма тъпотия от това....ти какво мислиш за казармата? Като ти гледам възрастта, е ясно, че не си бил там.....май си балон - въздух под налягане....

interista8
11-19-2013, 19:07
Моля ти не ме комплексирай. Става ли? Ама моля ти се... ти гледай да не хванеш нещо друго ..... гонорея или нещо по-сериозно. Къде ми я гледаш възрастта? Лош ли си? Балък?

t.A.T.u.
11-19-2013, 19:14
Тука някои хора се правите на много оригинални...



Ходи ли на гей парада?

Това смешно ли трябваше да звучи или...? Не виждам проблем всеки да ходи където прецени.

interista8
11-19-2013, 19:19
Да не би да разгневихме гей обществото? Тея на аватара ти къде се покриха? Сигурно трошат чакъл в някой завод .... аз не виждам защо трябва да ми отговаряш. Питал ли съм те?

t.A.T.u.
11-19-2013, 19:23
аз не виждам защо трябва да ми отговаряш. Питал ли съм те?

Що? Забраняваш ли ми? :D

heartshapedbox
11-19-2013, 20:15
@interista8, какъв ти е проблема? От доста време ми прави впечатлението, че се заяждаш безпричинно с хората.

Fisherman
11-19-2013, 20:20
сички педераси и сякви кривнали майни трябва да ги натоварят на влаковете и да ги извозат до някоя мина,където да копат по цел ден,защото за друго не стават

interista8
11-19-2013, 20:32
@interista8, какъв ти е проблема? От доста време ми прави впечатлението, че се заяждаш безпричинно с хората.

Какво значи "доста"? С кой съм се заяждал?! Ти как ще реагираш ако един ден детето ти (момче) ти каже, че си има гадже от същия пол? Плюс тва тая тяхна показност е прекалена.

sissyboy
11-19-2013, 21:28
Моля ти не ме комплексирай. Става ли? Ама моля ти се... ти гледай да не хванеш нещо друго ..... гонорея или нещо по-сериозно. Къде ми я гледаш възрастта? Лош ли си? Балък?


Ами в профила ти по принцип я пише възрастта ти.....освен, ако не лъжеш там, си на 22....толкова ли си тъп, да не се сетиш???? И не се притеснявай да не хвана нещо такова, аз съм доста предпазлив..... и изобщо не съм лош....напротив, аз съм ангелче.......а с това "Балък".....няма нужда да се хвалиш, то си личи, че си такъв!!!!!!!!!!

interista8
11-19-2013, 21:36
Аха значи ти си 35 годишен манаф и пишеш за педерастиите си, във форум за тийнове. Я да видиме кой е балъкът? Мотиката явно няма да ти е достатъчна, трябва да преминеме на някакво по-сложно аграрно ниво, как мислиш?

fire_magic
11-19-2013, 23:04
http://prikachi.com/images/786/6771786v.jpg
over

HollyGolightly
11-20-2013, 01:33
35 годишен мъж с никнейм sissyboy в тинейджърски форум, споделя сексуалните си фетиши и ексцeнтричният си начин на живот...само аз ли смятам това за ненормално? Или си трол, или човек без приятели, на които да споделя, след като се хвалиш пред децата :?

fire_magic
11-20-2013, 01:54
Масоните му плащат да пише такива истории, за да си помислят тинейджърите, че това е нещо съвсем нормално и да се изпедерасят.

HristoGavrilov
11-20-2013, 10:40
Хахаха това съм го правил на майтап в спалнята, с приятелката ми, ама без гримове и такива простотии. Аз лично не одобрявам публичната показност на кросдресинга. Моят съвет е, че България изобщо не е мястото да се разхождащ така по улиците. Има общности по света, които са по-толерантни спрями такива индивиди, но тук ще си изядеш боя много бързо.
П.П. Не слагай грим, който те види на улицата, той ще те гримира.

heartshapedbox
11-20-2013, 11:10
Какво значи "доста"? С кой съм се заяждал?! Ти как ще реагираш ако един ден детето ти (момче) ти каже, че си има гадже от същия пол? Плюс тва тая тяхна показност е прекалена.

Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.

interista8
11-20-2013, 11:53
Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.

Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с това на майка му.Физическата саморазправа не я удобрявам, защото не е решение на проблемите. Всичко е до възпитание и ценностна система, а очевидно тази 35 годишна поквара я няма. Нямало е кой да го вкара в правия път и за това се получило така. Децата на село поне са научени на земеделски труд и работа със съответните оръдия на труда, а това нещо си търси момиченца, с които да ходи по магазинчетата за бельо и парцалки .... are you serious?! В някои страни има смъртни наказания за далеч по-безобидни неща, предлагам да се радва, че живее в страната на абсурдите и не е станал част от произведствения процес под формата на сапун или някакви лосиончета.

heartshapedbox
11-20-2013, 11:53
Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с майка му.

И как ще го предотвратиш? И не ми казвай "ще го възпитам добре", искам да чуя конкретни действия, защото това не е въпрос на възпитание.
Всеки чове си има някакви вродени предпочитания.

interista8
11-20-2013, 12:13
Не било въпрос на възпитание, а на какво? Точно възпитанието е в основата на изграждането на човешката личност. Какви конкретни действия искаш да чуеш, като самото възпитание не е просто дума или две, а процес траещ години. Но явно имаме различни разбирания, ти си имаш мнение, аз също имам такова и очевидно няма да се разберем. Умът ми не го побира как така изведнъж детето ти ще дойде при теб и ще ти каже: "Тате...мамо, нали знаете Георги, еми с него сме повече от приятели, ние сме интимни такива. .....А да, ииии съм транссексуален между другото, мамо ще ти взема хубавата рокличка, че Георги ме покани на романтична вечеря." ..... запази си мнението, хубав ден!

heartshapedbox
11-20-2013, 12:25
Не било въпрос на възпитание, а на какво? Точно възпитанието е в основата на изграждането на човешката личност. Какви конкретни действия искаш да чуеш, като самото възпитание не е просто дума или две, а процес траещ години. Но явно имаме различни разбирания, ти си имаш мнение, аз също имам такова и очевидно няма да се разберем. Умът ми не го побира как така изведнъж детето ти ще дойде при теб и ще ти каже: "Тате...мамо, нали знаете Георги, еми с него сме повече от приятели, ние сме интимни такива. .....А да, ииии съм транссексуален между другото, мамо ще ти взема хубавата рокличка, че Георги ме покани на романтична вечеря." ..... запази си мнението, хубав ден!

Въпрос на вродени предпочитания е.
Хубав ден и на теб. :)

fire_magic
11-20-2013, 12:26
Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.

fire_magic
11-20-2013, 12:34
btw съгласен съм с interista на 100%

heartshapedbox
11-20-2013, 12:37
Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.

Баш така пише, поклон пред баща ти. :D

fire_magic
11-20-2013, 12:42
добре.. значи просто трябва да се молим да не ни накаже природата..

RagioL
11-20-2013, 12:57
О за библията ли питате!


Битие глава 19 стихове
1 Привечер дойдоха двама ангела в Содом; а Лот седеше в Содомската порта. И като ги видя, Лот стана да ги посрещне, поклони се с лице до земята и рече:
2 Ето, господари мои, свърнете, моля, в къщата на слугата си, пренощувайте и си умийте нозете, и утре станете та си идете по пътя. А те рекоха: Не, на улицата ще пренощуваме.
3 Но, като настояваше много, те се отбиха към него и влязоха в къщата му; и той им направи угощение и изпече безквасни хлябове; и ядоха.
4 А преди да си легнат те, градските мъже, Содомските жители, млади и стари, всичките люде от всякъде, обиколиха къщата
5 и викаха на Лота, казвайки: Где са мъжете, които дойдоха у тебе тая нощ? Изведи ни ги да ги познаем.
6 А Лот излезе при тях пред вратата, затвори вратата зад себе си, и рече:
7 Моля ви се, братя мои, не правете такова нечестие.
8 Вижте сега, имам две дъщери, които не са познали мъж; тях да ви изведа вън, и сторете с тях, каквото ви се вижда угодно; само на тия мъже не струвайте нищо, понеже затова са влезли под покрива на стряхата ми.
9 Но те рекоха: Махни се нататък. Рекоха още: Той дойде тук самичък и пришелец, а иска още и съдия да стане; ей сега на тебе ще сторим по-голямо зло, отколкото на тях. И насилваха премного човека, Лота, и приближиха се да разбият вратата.
10 Но мъжете простряха ръце, дръпнаха Лота при себе си, в къщи, и затвориха вратата.
11 Тоже и поразиха със слепота човеците, които бяха пред вратата на къщата, и малък и голям, тъй щото се умориха, като търсеха вратата.
12 Тогава мъжете рекоха на Лота: Имаш ли тука друг някой: зет, синове, дъщери и които и да било други, що имаш в града, изведи ги из това място;
13 защото ние ще съсипем мястото, понеже силен стана викът им пред Господа, и Господ ни изпрати да го съсипем.

RagioL
11-20-2013, 13:01
Левит глава 20 стих 13 Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота; непременно да се умъртвят; кръвта им да бъде върху тях.

fire_magic
11-20-2013, 13:15
Баш така пише, поклон пред баща ти. :D

Все пак поклона се оказа заслужен? :D

heartshapedbox
11-20-2013, 13:53
Все пак поклона се оказа заслужен? :D

Идеята ми беше за начина на изразяване, затова ми стана смешно. :)

fire_magic
11-20-2013, 14:01
Радвам се за теб.

Otis_Driftwood
11-20-2013, 14:26
Напълно споделям мнението, че мъж да се облича като жена е нормално, щом това му харесва и се чувства добре така. Даже показва една широка скроеност, която повечето плюещи тук не притежават. Твърде жалко, че обществото е толкова ментално ограничено да възприеме хората с различни сексуални преференции и самоопределяния. Подкрепям автора в стремежа му да изяви свободно своята сексуалност и му пожелавам успехи в бъдещите начинания. Колкото до останалите, ще си останете само с плюенето и с репресираната сексуалност(която е главния ви вътрешен мотив да пишете тук). Различните хора дотам объркват вътрешния ви самооценъчен апарат, че изпитвате непреодолима нужда да изливате словесна помия, само и само да запазите илюзията за себе си и това колко сте нормални.

Oreshkov
11-20-2013, 19:21
Като наречеш някого "кросдресър" по-малко травестит ли става?

sissyboy
11-20-2013, 21:07
Е как да реагирам? Шокиращо ще ми е, но ще го приема и ще си го обичам, дете ми е. А ти как би реагирал, един бой ли ще му теглиш?
Какво значи показност? Все едно да кажеш, че е показност хората да носят сини дрехи примерно. Всеки има правото да облича и носи това, в което се чувства добре.

Съвсем правилно, напълно съм съгласен с теб, много точно казано. А и примерно, не рядко пъти се забелязва следното: Мъж, в нещо розово, примерно си е сложил розова вратовръзка, или пък е облякъл розова риза и веднага ще се появят доста тесногръди хора, които ще го нарекат гей, или пък женствен, само заради цвета, без изобщо да се интересуват, че примерно на този мъж доста му отива това и изглежда наистина добре. Е вярно, че тук не става дума само за цвета на дрехата, ами и за нещо повече - мъжът да носи женски дрехи, щом му харесва, защо не, не мога да разбера.....как жените носят мъжки дрехи, щом им харесва, какво лошо, и това на никой не му прави лошо впечатление? Защо, когато на мъжът му харесват повече женските дрехи и да не е нормално да носи такива??? Доста е тъпо това, като възприемане, но за жалост още обществото, поне нашето, изобщо не е дорасло до това възприемане. И този мъж да се страхува и да знае, че, както някой се беше изразил тук, ще бъде "гримиран" от някой тъпак. Убеден съм, че след много години това ще се случи, на никой няма да му прави лошо впечатление, ако някой мъж е примерно с пола в метрото, с рокличка на улицата, и така нататък, ще е нещо нормално, обществото ще е дорасло до това възприятие и на никой няма да му пречи това и да го смята за нещо неприемливо и дори лошо. Но както казах, това ще е след много, много години, едва ли ще го доживеем ние. За сега за жалост, е пълно, с такива примати, които само заради това, че си от мъжки пол и харесваш и обличаш женски дрехи, и са готови да те изпращат в лагери, както някой кретен спомена, или да те правят на сапунче, или лусионче, както друг такъв се изрази. :( Много, много тъпо!!!

sissyboy
11-20-2013, 21:10
Педерастите са изпратени от дявола, трябва да бъдат изгорени на клада.
Не съм чел библията и не съм много религиозен, но баща ми ми е казвал, че дори там пишело "ако видите гей бийте го.

И добре.....и ти специално, като видиш гей, биеш ли го???? Или само си приказваш тука?

fire_magic
11-20-2013, 21:21
Не, крия се от тях понеже са супер нацепените батки.

sissyboy
11-20-2013, 21:24
Аз никога не бих допуснал синът ми да си обърка бельото с това на майка му.Физическата саморазправа не я удобрявам, защото не е решение на проблемите. Всичко е до възпитание и ценностна система, а очевидно тази 35 годишна поквара я няма. Нямало е кой да го вкара в правия път и за това се получило така. Децата на село поне са научени на земеделски труд и работа със съответните оръдия на труда, а това нещо си търси момиченца, с които да ходи по магазинчетата за бельо и парцалки .... are you serious?! В някои страни има смъртни наказания за далеч по-безобидни неща, предлагам да се радва, че живее в страната на абсурдите и не е станал част от произведствения процес под формата на сапун или някакви лосиончета.


Ама изобщо не си прав! Точно, заради ей такива средновековни мозъци, като теб, въобще не се радвам, че живея в тази страна, дори съжалявам. С какви страни даваш пример, с изостанали страни, които още наистина са в средновековието и законите позволяват да се трепят хора за щяло и нещяло и ти адмирираш това.....Боже, колко си зле? А и за какви деца на село ми приказваш, с каруцата на село и с мотиката ли живееш, че ми говориш абсурди? Или това ти е поредната изцепка, като онази за казармата - нито си бил в казарма, сигурно и мотика, или там оръдия на труда, както ги нарече, не си ползвал, и май само се намираш на приказки, ми се струва. Ало, в 21 век сме много отдавна, аграрино!!! Живеем в информационно и модерно общество, в което не трябва да има пречки и ограничения за свободната воля на хората, стига тя да не е в противовес със законите и да не вреди на другите. Кажи ми според кой закон аз не мога да нося дамски дрехи и с какво аз вредя на другите, като го правя???? Ами според никой закон и с нищо не преча, ама закърнелия ти мозък не го разбира това и се подчиняваш на клишета и глупости, толкова ти е капацитета явно, толкова можеш. И за жалост съвсем не си сам в тази идиотщина и пустота!!!!!

sissyboy
11-20-2013, 21:42
Не, крия се от тях понеже са супер нацепените батки.

Е не се крий, те няма да те наранят, поради причината, че не си като тях. Няма да постъпят, така, както ти призоваваш да се постъпва с тях, поради причината, че не са като теб !!!

heartshapedbox
11-20-2013, 21:56
Живеем в информационно и модерно общество, в което не трябва да има пречки и ограничения за свободната воля на хората, стига тя да не е в противовес със законите и да не вреди на другите.
Именно.
Нали всички претендирате да сме "големите европейци" и се оплаквате от нашата "изостанала в развитието си държава"? Еми докато не си промените ограничения манталитет, няма да напреднем.

Въпрос: това, че отричате хомосексуални/кросдресъри и още един куп "различни"кара ли ви да се чувствате по-мъжки? А по-добри? По-щастливи може би? Какъв плюс ви дава това да обиждате,тормозите и отхвърляте други хора?

fire_magic
11-20-2013, 22:02
Е не се крий, те няма да те наранят, поради причината, че не си като тях. Няма да постъпят, така, както ти призоваваш да се постъпва с тях, поради причината, че не са като теб !!!

Е вие сте били номер 1, не знаех, радвам се че ме просветляваш.

sissyboy
11-20-2013, 22:04
Именно.
Нали всички претендирате да сме "големите европейци" и се оплаквате от нашата "изостанала в развитието си държава"? Еми докато не си промените ограничения манталитет, няма да напреднем.

Въпрос: това, че отричате хомосексуални/кросдресъри и още един куп "различни"кара ли ви да се чувствате по-мъжки? А по-добри? По-щастливи може би? Какъв плюс ви дава това да обиждате,тормозите и отхвърляте други хора?


Супер права си, миличка! Надежда е да се знае, че има и хора, като теб, с такова мислене. Някои по-нагоре в темата споменаваше, че кросдресърите най-вероятно били комплексари.....като безумие ми звучи - по-скоро точно тези, които ги обиждат, тормозят и отхвърлят, са комплексарите, жалко, че не го разбират.

sissyboy
11-20-2013, 22:08
А и както вече споменах, ще дойде време, когато това ще си е нещо съвсем нормално, тогава дори думичката кросдресър може би ще стане излишна, или поне сегашното и значение ще избледнее, заради промененото отношение към тези неща. Но....някой ден, за жалост, не сега :(

heartshapedbox
11-20-2013, 22:10
Супер права си, миличка! Надежда е да се знае, че има и хора, като теб, с такова мислене. Някои по-нагоре в темата споменаваше, че кросдресърите най-вероятно били комплексари.....като безумие ми звучи - по-скоро точно тези, които ги обиждат, тормозят и отхвърлят, са комплексарите, жалко, че не го разбират.

Благодаря!
Иначе всеки с разбиранията си. Просто не го взимай навътре и не оставяй такива негативни хора да ти влияят, то че ги има и винаги ще ги има е пределно ясно, за жалост.

fire_magic
11-20-2013, 22:20
А и както вече споменах, ще дойде време, когато това ще си е нещо съвсем нормално, тогава дори думичката кросдресър може би ще стане излишна, или поне сегашното и значение ще избледнее, заради промененото отношение към тези неща. Но....някой ден, за жалост, не сега :(

да, успех.

interista8
11-20-2013, 22:30
Караш ме да ти отговарям ли? Без съмнение на ментално ниво съм много, ама много по-развит от теб. Това, че живеем в модерно и развито общество не значи, че трябва да има такива извращения. Може би като дойде 25-ти век ще е нормално и насърчително кръвосмешението а? Това ли е за теб прогресът? Виждам, че си доста АНТИ настроен срещу хората от малките градове и села. Пак ти казвам, хората там са научени на работа, ама на истинска работа, а не да си веят задниците по молове и градинки, разбираш ли ме?! Като не ти изнася емигрирай в страната с неограничените възможности, шари си на ляво и на дясно, съвъкуплявай се с такива от твоя пол, направи си гей-сдружение, купи си розова къща не ме занимавай. И следващият път като се опиташ да ми опонираш си мери думичките, разбра ли ме?

interista8
11-21-2013, 08:43
А да и последният ми отговор към теб и темата ти. Понеже си покри годинките, явно се засегна, че на 35 сееш простотии във форум за тийнове. Явно нямаш приятелки, с които да ходите по магазините и да се лакирате заедно, а какво да говориме за мъжката част. Май, май приятелите ти, както останалата част не са много съгласни с твоите виждания за "прогрес". Ти май нямаш никакви приятели а? Не знам сигурно знаеш, преди време в България се натрапваше един образ в медийното пространство, на един такъв сбъркан като теб, подвизаваше се с името "Урсула". Та същият този индивид ги бръщолевеше като тебе едни такива глупости, как това било нормално и хората щели да свикнат с такива като него бла, бла бла.... та същият този спря да бъде лансиран и разбра, че тая простотия й свърши времето и сега бачка няква нормална работа с нормален външен вид и поведение. Би трябвало и тебе след време да ти просветне накъде отиват нещата но ако наистина си на 35 и си си вглъбил в главата тая идея, че това е видиш ли бъдещето на човечеството, значи трябва да потърсиш сериозна помощ. Искам пак да се върна на въпросът за аграрната част от културата на човека. Не знам дали си наясно но в България, преобладаващата част от населението се изхранва чрез земеделието. Ти случайно ядеш ли плодове, зеленчуци, сирена такива простосмъртни храни или си някакъв по-специален? Знаеш ли от къде са дошли тези храни в магазините? Ами явно някой се е "блъскал" за да може такива неблагодарни "типажи" да преживят. Е драги ми, а чувал ли си за понятието "downshifting"? Хора, които са преуспели в кариерата, които им е писнало от да се трудят в големите градове независимо в София, Милано, Ню Йорк и т.н. ходят по селата като се установяват там. Решават да избягат от натовареното ежедневие и да започнат да се занимават със селско стопанство, с всички неща, които ти с лека ръка пренебрегна и осъди. И да аз може да не съм ходил в казарма но съм научен на ред и дисциплина и на морални ценности. Да не ме е срам да кажа, че много лета съм прекарал на село с лопати и кирки и все още го правя и да имам мазоли по ръцете, нещо много нетипично за един мъж нали? Друго си е да се намажеш с няколко вида кремчета, после маникюрче и да си "калтиме" краката цял ден. Ти си резултат от любовта между мъж и жена, ама какво ли ще стане, ако всички станат като тебе? Тва беше от мен, а ти продължавай да следваш начертания от теб самия път, бори се с неправдата но не ни натрапвай т.нар. от теб "прогрес".

Баща Ти
11-21-2013, 09:18
Гнусноооооооооооооооооооо оооооо.

RagioL
11-21-2013, 09:46
Нищо лично но света е достатъчно грозен и без траверси.

Auriss
11-21-2013, 10:32
Искам пак да се върна на въпросът за аграрната част от културата на човека.

Моля те недей :( Начетох се на 'аграрните' ти преживявания. Ще вземеш накрая да кажеш, че те е опънал някой мургав левент на нивата и ... ден траур в памет на погиналата ти мъжественост.



Хора, които са преуспели в кариерата, които им е писнало от да се трудят в големите градове независимо в София, Милано, Ню Йорк и т.н. ходят по селата като се установяват там.
Всъщност к'во общо имаше това със стила на обличане и сексуалните предпочитания на оп-то ?


И да аз може да не съм ходил в казарма но съм научен на ред и дисциплина и на морални ценности.
С колана lololol шляп-шляп.


И следващият път като се опиташ да ми опонираш си мери думичките, разбра ли ме?
Или ей са се разревах :( Разбра ли ме, бе ? Разбра ли мееее ? хххъъъъъъърррррр


Знаеш ли кое е най-якото в случая ?


Без съмнение на ментално ниво съм много, ама много по-развит от теб.
Че при все менталния ти левъл елементарно възпитание ти липсва. Ай бягай да гриндиш експириънс.

А да и последният ми отговор към теб и темата ти.
Кириелейсон. Амин !

sissyboy
11-21-2013, 16:29
А да и последният ми отговор към теб и темата ти. Понеже си покри годинките, явно се засегна, че на 35 сееш простотии във форум за тийнове. Явно нямаш приятелки, с които да ходите по магазините и да се лакирате заедно, а какво да говориме за мъжката част. Май, май приятелите ти, както останалата част не са много съгласни с твоите виждания за "прогрес". Ти май нямаш никакви приятели а? Не знам сигурно знаеш, преди време в България се натрапваше един образ в медийното пространство, на един такъв сбъркан като теб, подвизаваше се с името "Урсула". Та същият този индивид ги бръщолевеше като тебе едни такива глупости, как това било нормално и хората щели да свикнат с такива като него бла, бла бла.... та същият този спря да бъде лансиран и разбра, че тая простотия й свърши времето и сега бачка няква нормална работа с нормален външен вид и поведение. Би трябвало и тебе след време да ти просветне накъде отиват нещата но ако наистина си на 35 и си си вглъбил в главата тая идея, че това е видиш ли бъдещето на човечеството, значи трябва да потърсиш сериозна помощ. Искам пак да се върна на въпросът за аграрната част от културата на човека. Не знам дали си наясно но в България, преобладаващата част от населението се изхранва чрез земеделието. Ти случайно ядеш ли плодове, зеленчуци, сирена такива простосмъртни храни или си някакъв по-специален? Знаеш ли от къде са дошли тези храни в магазините? Ами явно някой се е "блъскал" за да може такива неблагодарни "типажи" да преживят. Е драги ми, а чувал ли си за понятието "downshifting"? Хора, които са преуспели в кариерата, които им е писнало от да се трудят в големите градове независимо в София, Милано, Ню Йорк и т.н. ходят по селата като се установяват там. Решават да избягат от натовареното ежедневие и да започнат да се занимават със селско стопанство, с всички неща, които ти с лека ръка пренебрегна и осъди. И да аз може да не съм ходил в казарма но съм научен на ред и дисциплина и на морални ценности. Да не ме е срам да кажа, че много лета съм прекарал на село с лопати и кирки и все още го правя и да имам мазоли по ръцете, нещо много нетипично за един мъж нали? Друго си е да се намажеш с няколко вида кремчета, после маникюрче и да си "калтиме" краката цял ден. Ти си резултат от любовта между мъж и жена, ама какво ли ще стане, ако всички станат като тебе? Тва беше от мен, а ти продължавай да следваш начертания от теб самия път, бори се с неправдата но не ни натрапвай т.нар. от теб "прогрес".

Първо, не съм си покрил годинките, не разбирам какво имаш предвид. Второ, приятели си имам, вярно, че са приятелки, признавам, че нямам мъже такива, но пък дамска компания и приятелство никога не са ми липсвали и винаги ми е било доста по-комфортно и приятно в такава компания. А относно "Ти си резултат от любовта между мъж и жена, ама какво ли ще стане, ако всички станат като тебе?", аз изобщо не отричам това, нито прокламирам, че трябва хомосексуализма да просперира, ама нищо подобно, аз лично също искам и ще имам деца.....ако не четеш, какво пиша, започни да го правиш, че пак говориш глупости. Говоря за носене на женски дрехи от мъже и за това, че трябва да може да се възприема за нормално, така както е нормално носенето на мъжки дрехи от жени - такива примери много и всеки ден, на всяко място.....защо това не ти прави лошо впечатление???? Изобщо не говоря за хомосексуализъм, че да ми натрапваш непрекъснато "гей', "гей сдружения" и темподобни, къде в моите редове прочете нещо за това???? Кажи ми къде?????? Бил си на високо ментално ниво - пълни глупости, ако беше, щеше да правиш разлика между двете неща и нямаше да ги приравняваш. Но от 2-3 мозъчни клетки, какво да се очаква? И какво ме заплашваш? Да съм си бил мерел приказките....и какво ще направиш? Ти мериш ли своите, злобар такъв!? Както heartshapedbox се изрази, само се заяждаш с хората, защото си злобар, чудиш се с кого за какво да се заядеш и да обиждаш и то без много да мислиш, като го правиш....то и за това повечето неща, които казваш са пълни глупости, в смисъл, че са неадекватни - получава се нещо от сорта на това, че примерно темата е за поезия, а ти говориш, какво не харесваш във филмите, пример давам просто, на това, което ти се получава, някак неадекватно е, "умнико" с "високо ментално ниво"!

fire_magic
11-21-2013, 17:09
мисля, че няма да станете приятели

LeagueofShadows
11-21-2013, 17:11
До автора , тва е нормално да си кросдресър и тъй като си търсиш приятелка , препоръчвам ти да се свържеш с fire_magic , той също има като твоите интереси :smt023 Надявам се сега да не го насерат всички , тва е напълно нормално да се обличаш в дамски дрехи :smt023 Пиши му на лично понеже той е малко срамежлив :smt023

sissyboy
11-21-2013, 17:24
мисля, че няма да станете приятели

Е то с този някой изобщо може ли и иска ли да стане приятел???

fire_magic
11-21-2013, 17:28
До автора , тва е нормално да си кросдресър и тъй като си търсиш приятелка , препоръчвам ти да се свържеш с fire_magic , той също има като твоите интереси :smt023 Надявам се сега да не го насерат всички , тва е напълно нормално да се обличаш в дамски дрехи :smt023 Пиши му на лично понеже той е малко срамежлив :smt023

Не прави опити да се навдигаш на пръсти, че като изключиш компа и ти се секва мъжеството.

LeagueofShadows
11-21-2013, 17:31
Добре ся закво реагираш тъй :?: Пиши на момчето , ще стане спойката :smt023 Ти ще се облечеш в прашка както си свикнал , той в сутиен , ти ще лижеш кура му , той ще ти лиже цицките :smt077 Вие от якоруда нали уж знаите как да го праите :smt077 Тва не е случайно , от как научих кой си , ти обръщаш внимание само на мъже , не виждам едно момиче да си закачил , крос дресър гандом насран :smt077

fire_magic
11-21-2013, 17:33
кой ти чете инфантилните постове лишени от грам смисъл?

LeagueofShadows
11-21-2013, 17:39
Автора ще прочете , изчакай го да влезе онлайн , ще се споите усещам :smt023 Той харесва дамски дрехи , ти харесваш мъжка компания , ето раотата е готова :smt023 После не съм бил пекан и т.н

fire_magic
11-21-2013, 17:44
:razz:

Изчезни лапе, много се изчерпа вече.

LeagueofShadows
11-21-2013, 17:48
Набии ме бате :smt077 Чакам да дойдеш и да ме повалиш , миризлив хумус :smt098

fire_magic
11-21-2013, 17:50
дай адрес

fire_magic
11-21-2013, 17:58
че аз не съм хакер като тебе :razz:

fire_magic
11-21-2013, 18:02
много ли запече? http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

sissyboy
11-21-2013, 21:14
Ехоооо, мир....какво сте се разбонтували??? Какво ви става? По-спокойно!!!

DarkTemplar
11-21-2013, 21:21
разбОнтуваха се здраво, трудно ще потушим бОнта.

Fisherman
11-21-2013, 21:42
тая тема и без тва е за боклука

fire_magic
11-22-2013, 12:57
за сега кросдресърите са 3ма, автора, сисибой, nosfgazati22

sissyboy
11-22-2013, 16:29
разбОнтуваха се здраво, трудно ще потушим бОнта.

:)

fire_magic
11-22-2013, 16:53
sissyboy предлагам да стартираш нова тема

LeagueofShadows
11-22-2013, 17:48
нищо не се е разбунтувало , единственото което ще се бунтува е юмрука в путката на меджик путкана :smt023 ко стаа ве насранко наебанко :?: кросдреснаха ли те с прашката на маика ти около врата ти и със сутиена в тлъстите ти пълни с мляко цицки :smt077 цицките ти висят щот си дебела коза доика маика с 20 цицки напомпани с помпичка като онея от секс шоповете , извратеняк :smt077

heartshapedbox
11-22-2013, 18:27
Ох, защо не се карате само в кофата?

HollyGolightly
11-22-2013, 18:32
нищо не се е разбунтувало , единственото което ще се бунтува е юмрука в путката на меджик путкана :smt023 ко стаа ве насранко наебанко :?: кросдреснаха ли те с прашката на маика ти около врата ти и със сутиена в тлъстите ти пълни с мляко цицки :smt077 цицките ти висят щот си дебела коза доика маика с 20 цицки напомпани с помпичка като онея от секс шоповете , извратеняк :smt077

не ти ли омръзна да се излагаш?

LeagueofShadows
11-22-2013, 19:23
ходи еби приятеля си военния с дилдо в гъза и не се занимавай с мен :smt023

холи ГО ЛАЙТЛИ , искаш да ти влиза лайт ли :?: GO LIGHT :?: няма проблем , ще те почна бавно и леко само с връхчето на пениса си 8-) само кажи кога ти писна да чукаш военния ебалник и ако имаш нужда от мъж , ще те повъргалям леко 8-)

HollyGolightly
11-22-2013, 19:42
Ама ти за мъж ли се имаш?? :lol:

LeagueofShadows
11-22-2013, 19:45
сега не искам да се изтъквам щото не е много яко , обикновено съм много скромен :smt023 но по голям мъж от мен няма да срещнеш :smt023 по простата причина че няма да изляза с теб , ще получа спазъм и загуба на ерекция :smt077 готическа шматко 8-)

HollyGolightly
11-22-2013, 19:48
Аз пък щото бих излезнала с тъп цървул като теб

sissyboy
11-22-2013, 19:49
Ох, защо не се карате само в кофата?

Очевидно някои хора разбират понятието диалог по този начин :(

LeagueofShadows
11-22-2013, 19:59
Аз пък щото бих излезнала с тъп цървул като теб

нали знаеш че скрита зад компа непоказваща скритата си сестринска визия тип вуйна ванче :smt077 няма да се изкараш батка :smt023

чувам често че съм царвул , тва ме ласкае 8-) атрибута в гащите ми е с дебелина на кочан царевица :smt077 прекалено голям дори за разширено- амортизираното ти путенце :smt077

HollyGolightly
11-22-2013, 20:08
нали знаеш че скрита зад компа непоказваща скритата си сестринска визия тип вуйна ванче няма да се изкараш батка
на себе си ли говориш?

И какво като "атрибута" ти е голям, след като за друго освен пикаене не си го ползвал? Ама какво ли се обеснявам и аз на човек, за кого да си цървул е гордост

fire_magic
11-22-2013, 21:08
случайно реших да се навия да ти прочета пост и...


ДОБРЕ , на акъл съм 15 годишен , реалната ми възраст е малко по различна :smt023 гледам да не я коментирам много понеже хората се плашат :smt023


http://prikachi.com/images/802/6779802N.jpg

fire_magic
11-22-2013, 21:10
Радвай се, че няма възможност да се променя подписа, иначе определено ще останеш там перманентно.

fire_magic
11-22-2013, 21:13
и аз трябва да идвам да те насирам и млъквам за повече от 10ти път? bitch please

LeagueofShadows
11-22-2013, 21:13
ми радвай се че не си близо до мен , иначе със сигурност бих те жигосал с моят подпис , който е едно две три четири кръгчета едно до друго отпечатани на челото ти , като жигосано стои лек :smt023 Мноо яко , за цял живот помниш :smt023

fire_magic
11-22-2013, 21:44
ахахахах видях те на снимката, рус 60 килограмов мокър парцал

fire_magic
11-22-2013, 21:44
това че си рус обяснява донякъде нещата

LeagueofShadows
11-22-2013, 21:48
риж съм тъпако , за рижата чувал ли си гримьор на мъже :?: :smt077 ща ритам в цицките , овча руино :smt077

fire_magic
11-22-2013, 21:49
метана и бозата не са дали резултат май aahaahhhhahxahxahxa http://prikachi.com/images/763/6772763E.gif

Само минавам
01-16-2014, 00:57
как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така :)
При всички случаи няма да е агресивно. Аз съм бисексуален активен и харесвам кросдресъри (ако са с по-женствени черти), но повече си падам по така наречените "traps". За незнаещите: trap е мъж, който физически прилича на жена, облича се като жена, практически е невъзможно да разбереш, че е мъж, докато не си легнеш с него и не откриеш... "камбанки" там, където не би трябвало да ги има. Сладурът от аватара ми е trap - 18-годишен много сладък швед, известен като Yohio (https://www.youtube.com/watch?v=snMeMdMrJVQ) и бих дал почти всичко за една нощ с него в леглото.
Но да се върна на темата: ако CD ми харесва, единственото, което може да му се случи е да го целувам навсякъде... плюс други работи, дето няма сега да ги споменавам. :D

fire_magic
01-16-2014, 02:25
http://i.imgur.com/9Q7i0dF.png

Само минавам
01-16-2014, 08:56
Едно бързо преписване от учебник по психология: "Хомофобията и съпровождащата я агресия са свързани с тенденция за отрицание на собственото влечение към същия пол и търсене вината за това в гейовете/лесбийките". http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif

AnarchyBoy
01-16-2014, 09:00
Едно бързо преписване от учебник по психология: "Хомофобията и съпровождащата я агресия са свързани с тенденция за отрицание на собственото влечение към същия пол и търсене вината за това в гейовете/лесбийките". http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif

Или просто може да са ти гнусни. :?

Само минавам
01-16-2014, 09:41
Или просто може да са ти гнусни. :?

Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. :lol: А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.

AnarchyBoy
01-16-2014, 09:44
Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. :lol: А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.

Не не, аз не искам да ги бия, всъщност не искам да имам нищо общо с такива.. :lol:

Само минавам
01-16-2014, 09:50
Недей се зарича. И аз тъй преди се заричах, че не може да имам нещо общо с такива, но открих, че харесвам и момчета и то точно, когато най-малко очаквах, че може да стане такова нещо. Само че аз за разлика от хомофобите не отричам същността си. Да го направя ще е като да отричам, че очите ми са кафяви.

AnarchyBoy
01-16-2014, 09:56
Отвратително

HollyGolightly
01-16-2014, 10:22
При всички случаи няма да е агресивно. Аз съм бисексуален активен и харесвам кросдресъри (ако са с по-женствени черти), но повече си падам по така наречените "traps". За незнаещите: trap е мъж, който физически прилича на жена, облича се като жена, практически е невъзможно да разбереш, че е мъж, докато не си легнеш с него и не откриеш... "камбанки" там, където не би трябвало да ги има. Сладурът от аватара ми е trap - 18-годишен много сладък швед, известен като Yohio (https://www.youtube.com/watch?v=snMeMdMrJVQ) и бих дал почти всичко за една нощ с него в леглото.
Но да се върна на темата: ако CD ми харесва, единственото, което може да му се случи е да го целувам навсякъде... плюс други работи, дето няма сега да ги споменавам. :D
Добре, че само минаваш и няма да се застоиш....

Само минавам
01-16-2014, 10:23
Що? Ако се застоя - какво? Да не те е страх, че може да ти налетя? :lol: Без снимка - няма такъв шанс.

HollyGolightly
01-16-2014, 10:32
Що? Ако се застоя - какво? Да не те е страх, че може да ти налетя? :lol: Без снимка - няма такъв шанс.

То и със снимка нямаш никакъв шанс.

NeutralMilkHotel
01-16-2014, 10:38
На мен ми е интересно защо никой не се възмущава, ако жена носи мъжки дрехи...

Само минавам
01-16-2014, 10:40
На мен ми е интересно защо никой не се възмущава, ако жена носи мъжки дрехи...

Добър въпрос.

fire_magic
01-16-2014, 12:22
Ако са ти гнусни няма да искаш да ги докосваш, камо ли да ги биеш, за което пак се иска да ги докоснеш. :lol: А и в повечето случаи става дума точно за това, което цитирах горе.

ало сбъркан това съм го постнал за фън а не че съм тръгнал да бия гейове и кросдрсъри ама ти нали си мисловен титан как не се сети, а всъщнот позна че съм прикрит гей, браво! роооооофл :lol:

stefan99s
01-21-2014, 10:35
Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен :)
Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така :)

И мен ми харесват дамските дрехи. Мисля, че много има дето са неграмотни и незнаят, какво е значението на думата кросдресър. Кросдресър е мъж дето носи дамски дрехи - това е значението. Мъжът кросдресър може да е хетеросексуален. Защо ако се напише, че си кросдресър има винаги хора да кажат, че си педал. Аз съм нормален хетеросексален мъж. Хората немогат да мислят затова и е тъпо като се сподели такава история защото се почват едни обиди от сорта на педал и така нататък. Малко са тези дето биха те приели. Казвам ти по-лесно ще ти е ако го правиш това нещо без да знаят приятелите ти и други познати. Просто си носиш дамско бельо, когато си искаш. То ще е под дрехите ти и освен ако нетрябва да се събличаш някъде ще бъде скрито. Във вас ако си сам се обличаш, като жена изцяло в такива дрехи.Гледам че темата е стара и сигурно вече и открил момичето.

marilyn
01-21-2014, 10:38
^^ Представям си гаджето ми да има повече рокли и високи обувки от мен! :razz: :razz: :razz:

stefan99s
01-21-2014, 10:54
^^ Представям си гаджето ми да има повече рокли и високи обувки от мен! :razz: :razz: :razz:
Няма нищо лошо едно момче да има рокли или други видове дамски дрехи. Средностатистическото момиче може да зареже такова момче, но автора може и да е открил мацката на мечтите си. Откриването на мацка дето се кефи и не я бърка за този фетиш не беше толково лесно. Но след това усещането беше страхотно. Всички имаме фетиши към нещо. Трябва да се научим да приемаме хората независимо от техните фетиши.

marilyn
01-21-2014, 11:09
Няма нищо лошо едно момче да има рокли или други видове дамски дрехи. Средностатистическото момиче може да зареже такова момче, но автора може и да е открил мацката на мечтите си. Откриването на мацка дето се кефи и не я бърка за този фетиш не беше толково лесно. Но след това усещането беше страхотно. Всички имаме фетиши към нещо. Трябва да се научим да приемаме хората независимо от техните фетиши.

Ама разбира се, какво ли е лошото момче да има рокли в гардероба си. Извинявам се за моята нетолерантност, ако бях срещнала такъв мъж, не бих му обърнала внимание. Слава богу, че приятелят ми носи мъжко бельо и панталони. Имам си най-добра приятелка, с която да ходим по магазини, да си правим маникюр и да си сменяме дрехите, с приятеля ми правим други работи.

stefan99s
01-21-2014, 11:13
Ама разбира се, какво ли е лошото момче да има рокли в гардероба си. Извинявам се за моята нетолерантност, ако бях срещнала такъв мъж, не бих му обърнала внимание. Слава богу, че приятелят ми носи мъжко бельо и панталони. Имам си най-добра приятелка, с която да ходим по магазини, да си правим маникюр и да си сменяме дрехите, с приятеля ми правим други работи.

Много от дамските дрехи са били мъжки преди много години.

marilyn
01-21-2014, 11:16
Много от дамските дрехи са били мъжки преди много години.

Това няма общо. Момиче с панталон е ок, но момче с рокля и червило...

Гаджето ми трябва да е мъжкар, да ме счупва от секс, а не като си купя нова пола да ми я открадне за да я носи той!

stefan99s
01-21-2014, 11:54
Това няма общо. Момиче с панталон е ок, но момче с рокля и червило...

Гаджето ми трябва да е мъжкар, да ме счупва от секс, а не като си купя нова пола да ми я открадне за да я носи той!
Досега не съм крал дрехи на гаджето. А това, че съм различен неозначава, че съм зле в секса. Дори винаги се старая моето момиче да остане доволно и да и хареса на макс. Говориш много клиширано.

marilyn
01-21-2014, 11:58
Може да ти звучи клиширано, ама айде да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета. Клиширано, неклиширано, както искаш го приемай, но жената има по-голям шанс да се възбуди като види мъжа по слипове/боксерки, в мъжки костюм, в дънки и кецове ако щеш, отколкото с рокличка и високи обувки.

Това, че искаш партньорката ти да е задоволена в секса, сигурно е така... ама как да ти кажа.. ако си представя приятеля ми гол - ще текна, ако си го представя в женски дрехи, ще ми се дореве.

Deadlock
01-21-2014, 12:02
Ок, merilyn, разбрахме, но не си единствената жена на света.

marilyn
01-21-2014, 12:05
да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета.


mArilyn!

stefan99s
01-21-2014, 12:06
Може да ти звучи клиширано, ама айде да видим колко от момичетата във форума биха се съгласили приятелят им да се облича като жена? Пусни една анкета. Клиширано, неклиширано, както искаш го приемай, но жената има по-голям шанс да се възбуди като види мъжа по слипове/боксерки, в мъжки костюм, в дънки и кецове ако щеш, отколкото с рокличка и високи обувки.

Това, че искаш партньорката ти да е задоволена в секса, сигурно е така... ама как да ти кажа.. ако си представя приятеля ми гол - ще текна, ако си го представя в женски дрехи, ще ми се дореве.

Няма да пускам никакви анкети в форума. Не е важно колко жени няма да ме харесат важното е, че тая, която обичам ме харесва. В форума писах, защото ми стана тъпо да чета обидни коментари за момчето писало темата. Прочети ли мненията?

HollyGolightly
01-21-2014, 14:55
Не е ли малко неловко да поканиш приятелката си на среща и да се окажете с еднакви рокли 8-)

stefan99s
01-21-2014, 15:41
Не е ли малко неловко да поканиш приятелката си на среща и да се окажете с еднакви рокли 8-)

Това, че съм кросдресър не означава, че винаги съм облечен с рокля или друга дреха, която си личи от километри. В обществото навън съм като другите само бельото ми е различно. Като сме навънка няма, как да нося рокля или друга дреха дето да се откроява. Защото смятам, че ще ме сметнат за побъркан а, като сме в апартамента ми една дреха мога да сменя с друга, ако искам. Беше ми се случило да сме с едни и същи потници през лятото. Но го смених.

HollyGolightly
01-21-2014, 15:44
И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.

DarkTemplar
01-21-2014, 15:49
И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.
Принцеса. ;)

Стефчо, ти какво бельо предпочиташ - бикини, дамски боксерки или прашки? А може би прашки тип слонче? :smt083

HollyGolightly
01-21-2014, 15:54
Принцеса. ;)

Извинявам се за грешката, моля принцесите да ми простят 8-)

stefan99s
01-21-2014, 15:56
И все пак съм на същото мнение като marilyn, един мъж трябва да се държи и да прилича на мъж, а не на... кукличка.

Добре. Уважавам твоето мнение. Всеки има право на мнение.Имаш ли някакъв фетиш дето граничи с обществените норми?

HollyGolightly
01-21-2014, 15:59
кой е казал, че въобще имам фетиш?

stefan99s
01-21-2014, 15:59
Принцеса. ;)

Стефчо, ти какво бельо предпочиташ - бикини, дамски боксерки или прашки? А може би прашки тип слонче? :smt083

Бикините са ми любими. Прашките само един път сам носил и ми беше много гадно на дупето.

stefan99s
01-21-2014, 16:03
кой е казал, че въобще имам фетиш?

Тук сме в форума така, че няма срамно, ако споделиш. Има много фетиши в света, така, че съм на мнение, че повечето хора имат фетиш, но няма да кажат за него за да не им си подиграват. Но може и да нямаш .

OlDirty
01-25-2014, 16:42
По принцип гейовете не ме притесняват лично тяхно мнение си е, но стига да не са показни - със женски дрехи гримове и прически. Ако видя такъв много ще се ядосам, ако не съм в настроение или в нетрезво състояние може и проблем да стане.

stefan99s
01-25-2014, 17:55
По принцип гейовете не ме притесняват лично тяхно мнение си е, но стига да не са показни - със женски дрехи гримове и прически. Ако видя такъв много ще се ядосам, ако не съм в настроение или в нетрезво състояние може и проблем да стане.
Мисля, че неправиш разлика между гейове и кросдресъри. Гейове искат да правят секс с мъж. Кросдресърите носят женски дрехи и много от тях са хетеросексуални. Мен си ме кефят мацките нищо, че съм кросдресър и имам връзка с момиче дето обичам. Важното е да има любов. А това че искаш да пребиваш хора само задето са различни от тебе показва какъв си комплексар. Внимавай

OlDirty
01-26-2014, 08:20
Мисля, че неправиш разлика между гейове и кросдресъри. Гейове искат да правят секс с мъж. Кросдресърите носят женски дрехи и много от тях са хетеросексуални. Мен си ме кефят мацките нищо, че съм кросдресър и имам връзка с момиче дето обичам. Важното е да има любов. А това че искаш да пребиваш хора само задето са различни от тебе показва какъв си комплексар. Внимавай

Мисля че ти не правиш разлика между нормални хора и побъркани извратеняци, ако си такъв какъвто казваш ти трябва спешна помощ. Не може да си мъж със мъжко разбиране и приятелка и да се кефиш на женски дрехи някъде си сбъркан нашия ако се смяташ за нормален, замисли се още малко. Не искам да пребивам хората искам да се оправят тия който не знаят на кой свят се намират.

ADMIRALKA14
01-26-2014, 08:49
Покрай цялата история с показността се сетих за един виц:

Сър Джон и икономът му станали свидетели на гей парад. Сър Джон попитал иконома:
- Какъв е този шум на улицата, Баримор?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им пречи?
- Никой, сър.
- Какъв им е проблемът тогава?
- Педераси, сър, педераси..

Само минавам
10-26-2014, 00:11
Здравейте,От много години се преобличам с женски дрехи, когато остана самичък, но напоследък много искам да го споделя с някой, който може да ми помогне да продължа да го правя и навън...
Сигурен съм че не съм единствения с такъв проблем,и се надявам темата да е полезна за още много объркани момчета като мен :)
Та търся момиче, на което да разкажа историята си, да ме научи да се гримирам, да ходя на токчета, на стил на обличане, на подходящи аксесоари, с което да мога да излизам по магазините и да си пазаруваме дрехи и бельо, да си споделяме преживявания и т. н. та ако някое момиче е широко скроено и отворено към подобни приятелски отношения моля да ме намери в скайп marty_cd
А на останалите ще бъда много благодарен ако изкажат мнение за кросдресинга,изобщо как бихте реагирали ако познавате момче,което се облича като момиче и се чувства по-добре така :)
Зарежи ги тия хомофоби тука! Ела в моя форум - там никой няма да те съди: http://rainbow-lodge.us - За дамите и господата, сексуално ориентирани в цветовете на дъгата.
И между другото, аз харесвам кросдресъри, а по по-женствените такива направо си губя ума! Може да се каже, че и Йохио е кросдресър и какво ли не бих дал, за да се озова дори само за една нощ в леглото му. :D
Ако познавам такова момче и ми харесва, ще има секс 24/7! :D :D