PDA

View Full Version : Прекалено много ми пука!



Supraf
09-16-2013, 08:35
И така моят проблем е че взимам адски навътре хорското мнение искам да се харесам на всички искам да съм известен в училище да съм звездата да ми обръщат внимание промених се изцяло нов стил на обличане нови хора и тем подобни когато не ми харесат статус повече от пет човека в фейсбук ми става гадно някво такова нз нямам хубав телефон да си правя снимки ... тъпо ми е не знам ...

nor4eto99
09-16-2013, 14:39
удари си главата в стената, така всички ще те забележат

bilqnavod
09-16-2013, 14:41
Дрехите и телефоните не правят човека. Няма как да ти харесват всички статусите. Не можеш винаги да чакаш хорското внимание и да очакваш, че мислят еднакво като теб...

anonymous895156
09-16-2013, 14:49
Комплекс на подрастващата ковра.

marilyn
09-17-2013, 12:19
Колко човека са ти харесали статуса и какъв ти е телефона нямат отношение към това какъв човек си. Може би като пораснеш ще ти мине, много се влияеш от другите, това не е добре. Имай си свое мнение, позиция и недей да ставаш поредната кифла.

tHe_COolEst_GIrl
09-18-2013, 15:04
Сега в тийн годините за жалост само от това се интересуват. Не получаваш внимание, ако не приличаш на Пол Уесли (като съученика ми ^^). Но пък ти не се интересувай от хорското мнение. Както са казали хората "Свинете навсякъде ще намерят кал" ;) :lol:

Iwelinw
09-18-2013, 17:19
Мисля ,че да бъдеш известен в училище трябва да движиш с хората ,които са известни и готини!Запознайте се или помоли някого да те запознае ,ако те е срам ,но не мисля ,че това ти е целта в училище.Движи с хора ,които познаваш и са ти приятни ,не е казано ,че трябва да си с известните или готините! Успех!

kilers
09-18-2013, 17:28
И аз съм същата работа . Не искам , но колкото и да опитвам много ми влияе чуждото мнение ... мразя като не ми обръщат внимание , но още повече ме дразни като ми обръщат .. объркана раота :D

Deezer
09-19-2013, 14:40
На мен пък прекалено малко ми пука ....

srsly

Бъди себе си