PDA

View Full Version : Има чувства към мен,но не иска да се обвързваме



martin97
09-16-2013, 13:22
Запознах се с едно момиче съвсем спонтанно и започнахме всеки ден да си пишем.С течение на времето се видяхме,станахме много близки.Най-добри приятели.И не след дълго осъзнах,че имам чувства към нея.За мое съжаление тя ми каза,че не споделя чувствата ми.Чудо голямо,на всеки се случва.Продължих!Останахме си приятели,но след още време тя също осъзна,че има чувства към мен - ревнува ме,хвърля ми се да ме прегръща.Честичко я целувам по устата.Тя ми каза "ти си чудесно момче - умен,с готин характер,изглеждаш добре.Ако се обвържем връзката ни ще продължи много време,защото имаме много сходства ва характерите,но ти си на 16,а аз на 14.На този етап не сме достатъчно зрели за такава връзка.Може да бъдем заедно като сме на по 18".Обаче тя ми каза,че търси сериозна връзка.Споменавала ми е,че се страхува да не ме отблъсне,но част от нея иска да се обвържем.Още,нещо което и хареса са възгледите ми в-у секса.Попита ме "ако си хванеш приятелка кога ще правите секс?",а моят отговор:"Определено няма да е в началото - първите 4 месеца.В този период е голяма тръпка,че си с човек,който обичаш и сексът може да развали романтиката.Като мине време(между 6 и 12 месеца) и работата стане по-сериозна ще кажа на приятелката си,че съм готов за следващата стъпка,която е сексът.Ако тя също е готова - супер,ако ли не ще почакаме още."След което тя скочи и ме прегърна.По-късно разбрах,че тя ме е тествала.Тя ми каза сега да продължа нататък,но аз нямам успех с момичетата!Имам приятелки,с който сме много близки,но към тях нямам чувства.Също така никоя не е имала чувства към мен.(едно момиче каза,че ме обича по фейсбук,но тя по принцип обича всички...това май не се брой.)Тя е много красива,приятелите ми са казвали да не я изпускам.Контактува с много хора и лесно може да си хване някой.Искам тя да е щастлива!Няма по-важно нещо за мен от това...и да ,знам,ще ревнувам,ще ми е тъпо,ще завиждам,но искам тя да се чувства обичана и да открие някой,който ще и пълни душата и ще я кара да се усмихва.Много я пазя и не искам някой да я използва да секс!Уча много,имам висок успех в школото и цели за собствена кариера.Имах проблеми с килограмите,но това е в миналото.Сега съм в процес на стягане.Т.е вдигам дъмбели(better known as гирички),правя коремни преси,jogging.Въпросът ми към вас - потребителите на teenproblem и да се надяваме хора,имащи опит с момичетата(не съм имал приятелка).Има ли шанс някога да бъдем заедно?Ще продължа да се стягам и да уча,не съм и имал намерението да спирам.Как да срещна някоя специална като съм постоянно затворен и уча/тренирам?Благодаря ви предварително за вашия съвет,random коментар,забележка хейт и т.н... :)

Amore-Mio*
09-16-2013, 15:31
Вероятно има шанс, но не сме ясновидци/медиуми и така нататък, за да ти го твърдим със сигурност. В такава ситуация обаче аз не бих знаела какво да правя, но вероятно щях да седна и да поговоря сериозно с човека. Нека си изясним нещата, а не да си даваме напразни надежди.

prince
09-17-2013, 19:25
Please kill me brah ...