PDA

View Full Version : Относно бръсненето



Tachev
09-16-2013, 16:36
Здравейте, та не знаех точно къде да я пусна тази тема, за това я пускам тук. Значи не знам,защо толкова хора вече си бръснат краката.. от 13 год и нагоре. Модата ли е такава не знам,но по-принцип доста хора ми викат да си обръсна краката , аз не искам. Не виждам смисъла. Но пък и не е хубаво, ако ти са много големи космите. За това се чудя някакси да ги подстригвам ли, или с бикчето по-малко да ги взема от горе, не от дъно. Да не стана като "гол охльов" Иначе ръцете никога не бих си ги обръснал. Само и единствено от главата на долу, само пениса си бръсна и това е. Давайте идеи, и съвети :)

btw , на 16 год съм.

Dannie96
09-16-2013, 17:16
Като не искаш недей. Аз лично не харесвам момчета с обръснати крака. А те някои и по- гладки от мен... ужас.

Tachev
09-16-2013, 17:25
Ми не просто да не е от дъно. НЕ за друго, просто някой път чак ме е срам,че са ми космати краката. Не съм казал,че са много просто ... А и почти всички футболисти си ги бръснат. Не знам,защо като кажат,че някой си ги е бръснал, го наричат гей ? То по-тая логика половината футболисти трябва да са такива... Но не знам и аз какво да правя..

ЕДИТ: Не гововря за коламаска ,а с бикче, ония с колитемаски изглеждат като се едно, са нямали никога косми ...

xantia
09-16-2013, 17:33
Ако имаш косми като тоя приятел давай, но по-добре недей се занимава с глупости.

http://yalol.ru/uploads/posts/2007-11/1194879471_gorila.jpg

Tachev
09-16-2013, 17:45
Аз ва питам честно, не да ми пускате някви горили тука.

nqmaznacheniee
09-16-2013, 17:56
ако искаш само да ги намалиш си вземи машинка и си ти

Tachev
09-16-2013, 17:58
Точно за това говоря, да не са от дъно. Просто да са по-малки от сегашните. Наполовина така да го кажа. Но тъй като нямам машинка , не знам дали с бикче ще стане добре. И все пак не ми харесва да е до дъно. И ,защо толкова хора викат,че това е гейско. Примерно от дъно да,но аз не говоря за чак толкова да ги взимам.. То повечето мъже имат жени и деца, и си бръснат краката, педераси ли ще ги наречете ? :D

Enchanting
09-16-2013, 18:18
^ е да, но като си ги вземеш отгоре отгоре... след това на докосване боде ужасно.
Ако не са ти прекалено много- не се занимавай.

Tachev
09-16-2013, 18:22
Значи по-принцип знам,че боде, но се свиква. Не са ми много както вече споменах. Просто стои малко грозно , ли не знам. Ще пробвам с бикче малко отгоре. А и не искам целите, защото не ми харесва. Ще го измисля, мерси все пак

Mladenoff
09-16-2013, 18:43
Виж сега, т'ва с "бръсненето" е доста криворазбрана тема. Първо, момче да се бръсне е гейско, както и да го погледнеш. Да се дупиш в банята - не става. За това се прави кола маска. Отнема не повече от 15 мин. за краката и спокойно можеш да посещаваш козметик веднъж на 2 месеца. И в крайна сметка, винаги си имаш косми, защото стоиш чисто гладък най-много 4-5 дни, просто са по-редки и по-малки :)

mancho
09-16-2013, 18:44
ae братле тея работи се правят началото на лятото не началото на есента кой ще ти види косматите крака през дънките или панталона точно никой само тези дето ти го събуват началото на пролетта им удари една една машинка за подстригване и всичко е точно

Tachev
09-16-2013, 19:05
#MladenoFF , Няма как да кажеш,че е гейско , щото както написах повечето мъже имат жени и деца, и си бръснат краката, педераси ли ще ги наречете ? Но сега няма да ги барам , не ми се занимава просто , пък и идва зимата :D

Mladenoff
09-16-2013, 19:10
Еми, аз лично нито един семеен човек не познавам, който да си бръсне краката. Пък и не нужно да си хомосексуален, за да правиш гейски работи.

Tachev
09-16-2013, 19:29
Ти може да не знаеш,но аз ти казвам. По на 30 год, съм виждал мъже да си ги бръснат, ама се ми е тая. Локвайте темата.

baby_baby
09-16-2013, 20:24
ae братле тея работи се правят началото на лятото не началото на есента кой ще ти види косматите крака през дънките или панталона точно никой само тези дето ти го събуват началото на пролетта им удари една една машинка за подстригване и всичко е точно

+1

anonymous908491
09-16-2013, 20:59
Ти трябва да си момчето, което иска да прави нананана с някой съученик.

prince
09-17-2013, 06:47
Без косми по-добре.