PDA

View Full Version : ОБИЧАМ Я



karakunjol
09-16-2013, 19:41
Добър вечер,
Бързо хелп щот се депресирах.
Значи има момиче дет го обичам повече от вс на света. 4 години разлика. Значи от 3 години се познаваме, тренираме един и същ спорт. Бяхме на европейско, на хотел, вечерта преди самото състезание. Аз бях легнал на 1 легло с нея и сме лежали и сме се гледали и милвали сиг 2 часа. Бях на път да я целуна, но започна да се тропа на вратата и не се получи... На края на състезанието имаше провокатори и аз се държах като свиня. По фаца съм и се обяснявал в любов и съм и се извиняал и тя сякаш си върна старите чувства към мен. Всяка вечер цяло лято си писахме по 2-3 часаи аз се престраших да и предложа, но тя сякаш се отдръпна. Започна мн рядко да пише. Не мога да спра да мисля за нея. Почти вс вечер плача за нея.... Хелп плс...

Жълто
09-17-2013, 00:20
2 часа само сте се милвали в леглото... ти май си спал 2 часа? Имал си предостатъчно време да я целунеш, а на състезанието, като знаеш, че тя те наблюдава, защо не си направи сметка да се държиш по-добре?
И друго, много често във фейсбук не става да се реваншираш ако си направил някоя беля, там не е мястото, като я засечеш на тренировки или където може да имаш повече време говори с нея, предложи и да излезете, все пак на живо е много по-различно.

zlatna lqstovica
09-17-2013, 07:59
По-добре си изяснете нещата.Вижте се някъде на кафе или нещо такова и поговорете като нормалните хора.Така по фейса нищо не става и още повече ща се чудиш.

prince
09-17-2013, 19:33
Чакаш, взимат ти я. Това е.