PDA

View Full Version : Бисквитки



aleks07
09-16-2013, 19:43
Скоро се навършва една година от срещата с човекът, в който съм влюбена и днес.Всичко свърши, макар и с не толкова цветущ край, но за мен тази дата е много важна.Искам да поръчам и купя декоративни или не толкова декоративни :Д бисквитки с надпис по мое желание, или пък на всяка бисквитка да има буква по мой избор и така да подредя едно много важно за мен словосъчетание, може и с цифри, чрез, които да изпиша датата, но въпросът ми е от къде мога да закупя такива, търсих в гугъл, но нищо не открих.

zlatna lqstovica
09-17-2013, 08:19
Направи си бе защо пък трябва да са купени.В интернет има много лесни рецепти за бисквитки пък може и да е нещо друго като торта или нещо сладко.Има много варианти.И сама може да си изпишеш надписа пък и по-евтино ще ти излезне.

BlueFace
09-17-2013, 16:01
Бла, бла, бла... Стига с тези сантиментални булшити, дори не сте били заедно една години и вече голямата любов. Стига си се превземала и започни да си живееш живота вместо да гледаш в миналото.

NissaN
10-03-2013, 07:22
Купи си бисквити Житен Дар

malkasladka
10-04-2013, 20:37
Бла, бла, бла... Стига с тези сантиментални булшити, дори не сте били заедно една години и вече голямата любов. Стига си се превземала и започни да си живееш живота вместо да гледаш в миналото.
ахам...иии за кого са в крайна сметка тия бисквити не разбрах??