PDA

View Full Version : Страшно много харесвам една колежка. съветии?



Vluben_Zaguben
09-16-2013, 21:16
здравейтее. от няколко седмици вече не спирам да мисля за една колежка, която дори още не познавам лично, а само от снимки и малко чат в една група. за мен тя е дрийм гърл, ослепително красива, невероятно умна и като гледам не е някоя фльорца надута, съвсем земен човек с чувство за хумур от това, което виждам във фейсбук! от както я видях в групата не спирам да мисля за нея, представям си всякакви сцени с нея - любовни, романтични и какви ли не още...фантазията ми работи на 100% като мисля за нея...такова момиче не съм срещал като нея, искам страшно много да се получи между нас нещо сериозно...нямам търпение да започнем студентството , за да се запозная с нея...има още 2 седмици.. посъветвайте ме, не искам още от началото да и се натрапвам, но не искам и да губя време и някой друг да я отмъкне. не е само за секса, искам такова интелигентно и красиво момиче до мен.. досега връзките са ми били краткотрайни. вече искам нещо по-сериозно. вярно, че съм на 19 и сега ми е времето да живея, но аз искам тя да е част от тоя живот, и то не каква, а най-важната! дайте някъв съвет. Тенкссс ;) :P

maldini
09-16-2013, 21:21
На лично писали ли сте си или само в общ разговор? Ако сте си писали , би трябвало да усещаш дали има интерес към теб или не , а ако не сте и пиши и я покани да излезете преди да почнете в университета , нищо не губиш.

Vluben_Zaguben
09-16-2013, 21:57
ми на лично не сме си писали все още...принципно ние сме се разбрали да се видим групата преди започването на годината на по кафе...но това всички...едва ли ще иска преди това да излезем...чудя се още дали да й пиша....страшно много искам, но пък искам да разбера всичко за нея лично от нея на живо, а не в някъв си чат. искам да я гледам как ми разказва за себе си, да я слушам... :))

maldini
09-16-2013, 22:00
Ми действай бе защо да не се навие да излезете , особено ако не познава никой в университета със сигурност ще иска.

Жълто
09-16-2013, 23:26
Прав е, даже по-хубаво и като не познава никой от унивеситета все още, по-голям шанс имаш да си и най-близък, защото ще си първият, с който ще се е запознала.

AliceSw
09-17-2013, 08:11
не се забивай с колежки, особено от първата година, не свършва добре никога почти

bilqnavod
09-17-2013, 08:17
Много си обнадежден. Все пак не си прави заключения за човека преди да си го видял на живо! Запознай се с нея на живо, проведи един разговор...
Чакам отзиви!

Vluben_Zaguben
09-17-2013, 12:32
да, това ми е проблема, очаквам прекалено много и накрая ако нищо не стане се сдухвам много :Х ами мисля да изчакам до към 27-28 да се видим първо на кафе всичките, ще поговоря с нея лично, ще я разпитам за много неща и ще си направя извод... :) задължително ще ви кажа кво е станало, стискайте палци! :D :)

baby_baby
09-17-2013, 13:00
покани я да излезете само двамата

BlueFace
09-17-2013, 15:47
Според мен ако я поканиш да излезете още преди да се запознаете лично ще изглежда все едно си някакъв desperate stalker. Всичките изводи, които си си извадил са от фейсбук, което не ги прави много надеждни. По-добре спри да витаеш в облаците и не прави нищо драстично. Докато сте в университета ще имаш достатъчно време да я заговорш, да се поопознаете и чак тогава да я поканиш на среща.

prince
09-17-2013, 19:39
Според мен , колкото повече стойш в този форум , толкова по - сдухан ставаш. Ходи излез малко с тая кобра натисния и се радвай на живота.

Vluben_Zaguben
09-17-2013, 21:17
мисля,че BlueFace е прав, ще изчакам да се запознаеме първо от кафето с всички и тогава ще действам...

хаха, prince, във форума рядко влизам, дори досега не съм споделял такива неща, но просто исках съвет как най-добре да постъпя, щото не искам да я изплаша и да я загубя...

btw тя знае в кой блок искам да съм и тя също каза, че там иска да е ^_^ представяте ли си да се паднем в един блок, освен че сме в една група, това вече ще е намек от съдбата :) ама да не витая толкова високо все още...и до там ще се стигне, дай Боже!

leadyflame
09-17-2013, 21:43
Толко си я разкрасил в главата си, че всичко което в момента мислиш и си убеден, в крайна сметка може и да останеш разочарован.

AliceSw
09-17-2013, 22:06
стига с филмите, младеж, че сега ти започва студентският живот не значи, че трябва да се хвърляш на всичко, особено само на външен вид и с фейсбук

успокой се, обмисли отново дали не искаш само да си легнеш с нея

bilqnavod
09-18-2013, 08:15
Влюбен си в представата за нея. Може би ще се повторя, но не винаги нещата на живо изглеждат както в интернет. Човек се стреми да показва най-доброто от себе си, за да бъде по-интересен пред останалите...

bilqnavod
09-18-2013, 08:19
Ако имаш смелост и все пак не ти се чака, опитай се да я зарибиш да се видите "уж" преди започване на семестъра...
Кажи и например, че никой не познаваш и много би искал да опознаеш повече колеги предварително. Ако има интерес към теб може и да се навие..

insprbL
09-18-2013, 08:29
dai i go fostata ako ne dai az shte i go dam

Vluben_Zaguben
09-18-2013, 10:17
хаха давам си почивка на фантазиите и мечтите, свързани с нея...има,няма седмица ще се запознаем на живо, тогава ще придобия по-добра представа зас нея :)

Vluben_Zaguben
09-18-2013, 21:08
даа, ама не...все още си мисля по цял ден за нея, колкото и да се опитвам да не го правя...хайде няма ли вече да идва средата на другата седмицаааааа... it's driving me crazyyy

Баща Ти
09-18-2013, 21:12
Отваряш чата и пишеш "Мисля, че имаш готино чувство за хумор. Искам да излезнем петък следобед". И си готов. Но се съмнявам, че ти стиска.

maldini
09-18-2013, 23:55
Докато ти стоиш и не правиш нищо ,щото те е срам ,но не си го признаваш ,някое друго момче ще я заговори преди теб и ще си изпуснеш шанса. :)

prince
09-19-2013, 12:00
Ако не ебеш на време, друг ще ебе преди теб. Това е закон!

Vluben_Zaguben
09-23-2013, 19:27
и да отбележа, че имам ОГРОМЕН напредък...видяхме се, сприятелихме се.....има още много,много подробности, които ще си спестя О:) :) ^_^

bilqnavod
09-24-2013, 07:19
Станахте ли гаджета вече? :)

Vluben_Zaguben
09-24-2013, 13:00
not yet but soon maybe :P :) ^^

bilqnavod
09-24-2013, 17:24
Охооо, да се похвалиш...

prince
09-24-2013, 20:39
not yet but soon maybe :P :) ^^

yeahh