PDA

View Full Version : Влюбен ли съм...?



ravess
09-17-2013, 00:06
Здравейте, не измислих по смислено име на темата и не съм сигурен дали това е правилният раздел ако съм объркал моля преместете темата, благодаря!!!

Така и сега по темата :)
Аз съм на 15 от месец и 2 седмици съм в Лондон за да уча. Така де това няма много голямо значение но трябваше да дам старт на темата. Малко след като дойдох тук се запознах с едно момиче на моята възраст също българка тя ме харесва аз също, излизахме можех да започна връзка но нещо вътре в мен ме спря.И малко след това...преди 2 седмици се запознах с едно друго момиче и доста хлътнах по нея (по-голяма е от мен с 1 година).Същият ден вечерта правихме купон беше много яко, но проблемът е там, че момичето по което съм хлътнал си хареса един от съквартирантите ми (той е на 19). В събота (по миналата вечер) пак правихме купон отново си изкарахме супер.И така де момчето на 19 има приятелка която беше тук в Лондон но си тръгна за България...И сега той се усети, че въпросното момиче го харесва но е доста объркан (забравих да кажа, че сме големи приятели с него) и той сподели днес, че и той я харесва но му е малко кофти заради приятелката му и не иска много много да влиза в друга връзка. И другата събота пак ще има купон на който ще присъстват и двете въпросни дами и така де дайте ми съвет доста съм объркан и не знам какво да правя. Не съм достатъчно изчерпателен за което се извинявам но в момента в главата ми е каша...искам помощ!
Благодаря, надявам се да ми помогнете :)

П.С. Може би съм допуснал много правописни грешки, но се извинявам и пак казвам просто в главата ми е каша! Благодаря за разбирането :)

lovefaithx
09-17-2013, 18:38
Ситуацията наистина е объркваща. Моят съвет е приятелят ти да размисли върху това кое от момичетата харесва повече. Прав е в това да не иска да навлиза в друга връзка, защото приятелката му ще се почувства кофти и ако той наистина я обича, няма да се прехласва по други. Ще кажа нещо, за да те успокоя малко- вероятно е да се окаже, че той има само малки симпатии към тази, която харесваш. В такъв случай той трябва да й каже, че е зает, има приятелка и т.н. Тогава нещата са в твои ръце. Покажи й, че имаш чувства по някакъв начин, излизайте повече и разговаряйте. На купона, който предстои наблюдавай как и двете момичета се държат към него и как се държи към тях самият той. Така може би ще разбереш към коя има по-силни чувства или другият вариант е той да ти сподели след това, като се има на предвид, че сте близки приятели. Не знам какво да те посъветвам повече, тъй като не знам как ще се развият нещата, но не се притеснявай да питаш за съвет след като мине купона. Успех от мен за сега, надявам се да съм била полезна. :)

prince
09-17-2013, 19:03
Ти си на 15 , еби и бягай.

Жълто
09-17-2013, 20:59
По-малък ти е шанса с по-голямата. Момичетата харесват попринцип по-големи момчета от тях. Тръгни с първата, за която говореше, че си харесал, по-сигурно ти е. А ако искаш пробвай и с 2те, но докато се занимаваш с по-голямата гледай другата да не си хване някой до тогава и да изгубиш и 2те ако и по-голямата не ти върже.

Amore-Mio*
09-18-2013, 07:56
Много рядко по-голямо момиче (дори и с една година) си харесва някой по-малък. Факт е, че искаме големи момчета до нас, които да ни дадат това, от което имаме нужда.

Инак, самият ти не знаеш какво искаш и коя искаш.
Една седмица тая, после - оная. Съжалявам, пич, ама не става така. А особено с тая втората ти е трудна работата, когато тя не иска теб, а него. И приятелят ти, дори и да не я пожелае, тя пак ще си е хлътнала по него.

baby_baby
09-19-2013, 18:45
Ситуацията наистина е объркваща. Моят съвет е приятелят ти да размисли върху това кое от момичетата харесва повече. Прав е в това да не иска да навлиза в друга връзка, защото приятелката му ще се почувства кофти и ако той наистина я обича, няма да се прехласва по други. Ще кажа нещо, за да те успокоя малко- вероятно е да се окаже, че той има само малки симпатии към тази, която харесваш. В такъв случай той трябва да й каже, че е зает, има приятелка и т.н. Тогава нещата са в твои ръце. Покажи й, че имаш чувства по някакъв начин, излизайте повече и разговаряйте. На купона, който предстои наблюдавай как и двете момичета се държат към него и как се държи към тях самият той. Така може би ще разбереш към коя има по-силни чувства или другият вариант е той да ти сподели след това, като се има на предвид, че сте близки приятели. Не знам какво да те посъветвам повече, тъй като не знам как ще се развият нещата, но не се притеснявай да питаш за съвет след като мине купона. Успех от мен за сега, надявам се да съм била полезна. :)

+1

eli_05
09-20-2013, 13:09
Според мен , трябва да поговориш с приятеля си , попитай го в края на сметката коя от двете харесва :) , защото с двете не става ! Ако ти каже че харесва своята приятелка и ще остане с нея , му сподели и ти , за своите чувства . Може да поговори с въпросното момиче което харесваш и да и каже че нещата няма да се получат и да и спомене за теб или нещо такова :) Не знам ... ти решаваш , надявам се да ти е от полза това което ти казах :)

umri
09-21-2013, 03:10
Помисли си коя от двете повече ти харесва и с коя наистина си струва да направиш нещо. Тази, която е по-голяма, ще се хване за по-големия, той ще й се дърпа, а тя още повече ще натиска. Ако в това време ти се пробваш с нея, тя най-вероятно ще те отреже, поради горната причина, и отделно от това тази, която те харесва може да се дръпне, защото не си избрал нея. Помисли си дали наистина харесваш повече по-голямото момиче или причината е в това, че тя не изпитва интерес към теб. Доста често хората, когато биват леко пренебрегвани или отблъсквани, хлътват още повече, защото практически искат да имат това, което не могат да имат и не им е сигурно.

Предвид възрастта ти и опитът, който имаш (нямаш) хвани тази, която ти е по-сигурна и виж как ще тръгнат нещата с нея. От друга страна, като го направиш това, 16-годишното момиче ще види, че си харесван и си имаш приятелка. Правило при жените е, че не харесват най-красивия или най-якия или най-богатия и тн., а харесват този, който е харесван от други жени. Виждат, че е стойностен. Да си стойностен не е притежаване на нещо материално, или дори духовно. В очите на жените стойността се определя от това колко е желан и търсен един мъж, в повечето случаи. Ако си грозен и нисък, но доведеш на тоя купон 2 момичета, които се избиват за теб и се борят за вниманието ти, тогава тази 16 годишна ще изперка и също ще те иска. Правило.