PDA

View Full Version : Болка в челото когато гледам към определени предмети



Krikorski
09-17-2013, 01:00
Здравейте,
Тази болка започна да се появява много отдавна. Мисля, че започна с един сън който имах докато бях в детската (горе долу преди 14-15 години). Сънувах, как някой ми забива нож в челото, и оттогава насам не мога да гледам към остри предмети, само като ги погледна и непоносима болка в челото започва да се появява и ме кара да погледна другаде. Също така не мога да заспя, ако съм легнал по гръб, дори и да не мисля за абсолютно нищо започва да ме боли главата.
Някой да има същия проблем като гледа остри предмети ;? Или да знае как се нарича това което аз преживявам

Жълто
09-17-2013, 21:13
Маняк тва е нормално, всеки като си доближи остър предмет между очите и почва да го боли челото. Как пък изобщо напрай връзка със съня ти преди 100 години :D

energy_drink
09-18-2013, 18:42
Щом помниш този сън толкова време, значи наистина ти е направил голямо впечатление. Т.е. причината за болката може да е психологическа. Ако прецениш, че това е проблем за теб можеш да потърсиш съвет от специалист. Също така бих те посъветвала да посетиш очен лекар (за рутинен преглед). Болката в тази област понякога показва проблеми със зрението, които могат да се установят при преглед.
PS: Наистина при доближаване на предмет (дори и не остър) към челото (най-вече м-у очите) предизвиква определено усещане.

Жълто
09-19-2013, 00:31
Щом помниш този сън толкова време, значи наистина ти е направил голямо впечатление. Т.е. причината за болката може да е психологическа. Ако прецениш, че това е проблем за теб можеш да потърсиш съвет от специалист. Също така бих те посъветвала да посетиш очен лекар (за рутинен преглед). Болката в тази област понякога показва проблеми със зрението, които могат да се установят при преглед.
PS: Наистина при доближаване на предмет (дори и не остър) към челото (най-вече м-у очите) предизвиква определено усещане.

Е аз само пръста като си доближа и започвам да усещам напрежение между очите, а какво да говорим за по-остър предмет.

baby_baby
09-22-2013, 13:17
Е аз само пръста като си доближа и започвам да усещам напрежение между очите, а какво да говорим за по-остър предмет.

+1 и аз съм така

Lanator
09-22-2013, 14:27
Отиди на очен лекар за всеки случай.

Иначе може някой да ти е направил магия, знам ли, не разбирам от магии и други подобни :D ...

qhnalametlata
09-29-2013, 08:41
В областта на т.нар. "трето око" се намира епифизата или 6-а (от общо 7) чакри (енергийни центрове), разположени вертикално в човешкото тяло. Има публикации, които свързват блокиране дейността на епифизата с използването на флуорид под най-различни форми (напр. в пастата за зъби).
В конкретния случай дискомфортът е психосоматичен, но не по-малко важен е въпросът какво е породило този сън. Много често сънищата са показател за зараждащ се здравословен проблем. Т.е. така човек получава "съобщения" или предупреждения от своето подсъзнание.
Енергийните дисбаланси по чакрите лично аз си ги оправям с полускъпоценни камъни, които са напълно достъпни като цена, само дето човек трябва да седне и да почете малко повече, защото има важни подробности преди да тръгне да се подлага на такава терапия (сам или с помощ от специалист). Преди да тръгне да прилага лечение с полу/скъпоценни камъни по енергийните си центрове, човек трябва поне да се запознае как да ги почисти и да ги зареди, за да работят единствено и само за неговото тяло.
Междувременно една консултация с добър хомеопат няма да е излишна.