PDA

View Full Version : Много го харесвам



vlubenata_145
09-17-2013, 12:38
Здравейте.От миналата година сме в един клас с него и стоим близо не заедно.Много ми харесва когато е край мен и ме гледа :) ,случиха се доста неща между нас и повечето ни съученици разбраха ,че нещо става между нас и досещате се как реагираха.Въпреки от това от тази година стои на първия чин а аз на втория и го гледам доста често се обръща и ме гледа право в очите което много ми харесва.Когато се видим на улицата ме поздравява , а иначе да ме заговори рядко ,не знам дали защотото е срамежлив и в час не говори освен ако не го питат. Какво да направя не искам да си хване друга докато се чудя как да постъпя :(

baby_baby
09-17-2013, 12:56
Ученическата любов е толкова сладка :D

Сега по темата : сигорно е срамежлив или неиска другите да знаят за вас въпреки че са разбрали и да не ти пука какво мислят другите излезте след даскало си се изяснете

WindOfChange
09-17-2013, 14:11
Като на ученик на най-вероятно твоята възраст, най-разумното нещо, което може да направиш в такава ситуация е да поемеш в себе си инициативата и да предложиш на момчето да излезете някъде (той ще се съгласи, ако те харесва) и дори да го целунеш. Нищо не губиш.

Light_Dreamer
09-17-2013, 16:05
Срамежлив е. Ще ти дам няколко съвети които ги четох някъде. :)
1. Почни да се навърташ често около него,да си приказвате и тем подобни, докато свикне с теб.
2. След това се отдалечи бавно, в смисъл да покажеш, че и ти имаш живот, но не прекалявай. Ще почне да те търси.
3. Не му прави подаръци, това е неговата част.
4. Когато говорите го гледай право в очите.
5. Разширените зеници са много хубав трик, но не използвай лекарства. Някой ден се опитай да го дръпнеш настрани от другите и го погледни с цялата любов която изпитваш към него и си признай чувствата. Не се отегчавай ако той не реагира със същото, просто го е срам. И да не стане поне ще ти олекне.

Дано съм помогнала. :)

prince
09-17-2013, 19:41
Седни до него.

Жълто
09-17-2013, 20:52
Покани го да учите заедно?

Amore-Mio*
09-18-2013, 07:58
Излезте извън училище.
Много често хората са различни в училище и различни извън него. Също няма да е зле да го заговориш ти и така нататък.

lubopitna_123
09-18-2013, 20:30
Ученическата любов е толкова сладка :D

Сега по темата : сигорно е срамежлив или неиска другите да знаят за вас въпреки че са разбрали и да не ти пука какво мислят другите излезте след даскало си се изяснете

Това .