PDA

View Full Version : Притеснение.



LoLLiipop
09-17-2013, 17:37
Здравейте аз съм на 16 в събота правих секс за пръв път белеше но нямаше кръв. Правих му свирка и после го правихме с презерватив. На другия ден ме боля корема беше нещо като мускулна треска. Съмнявам се да не ми е лепнал някоя венерическа болест. На другия ден имах леко кафяво течение все едно ще ми идва трябваше днес да ми идва. Знам, че при първия път закъсняма и не е това проблема. Днес като бях на даскало ходих да пишкам не се избърсах, бях за всеки случай с превръзка ако ми дойде. Като се прибрах на превръзката имаше леко жълто нали не се бърсах и секрет, ама май жълт. Има ли повод за притеснение да не ми е лепнал някоя болест.

TheBobqk
09-17-2013, 17:48
Започни да се бършеш и няма да го има жълтото петно.

6mateto
09-17-2013, 18:06
За кафявото течение- когато е имало малко кръв в теб, но не е изтекла, тя се окислява и става кафеникава. Или е защото ще ти идва, или си прокървила при първия път, но не е била толкова много за да изтече. Жълтото е най- вероятно, защото не си се избърсала, но може да е и предменструален секрет, знам ли... Но мисля, че не ти е лепнал нищо. Ако след като ти свърши има проблеми, отиди на лекар, за да не се притесняваш :)

prince
09-17-2013, 18:58
Напикала си се това е. Гадна болест.

marilyn
09-17-2013, 20:19
Той и да ти е лепнал нещо, няма да имаш симптоми от днес за утре. Сигурно ще ти дойде, щом сте го правили с презерватив.

Внимавай с кой си лягаш, за да не се чудиш следващия път какво ти е лепнал.

tHe_COolEst_GIrl
09-26-2013, 16:29
Той и да ти е лепнал нещо, няма да имаш симптоми от днес за утре. Сигурно ще ти дойде, щом сте го правили с презерватив.

Внимавай с кой си лягаш, за да не се чудиш следващия път какво ти е лепнал.

+1

baby_baby
10-07-2013, 15:51
За кафявото течение- когато е имало малко кръв в теб, но не е изтекла, тя се окислява и става кафеникава. Или е защото ще ти идва, или си прокървила при първия път, но не е била толкова много за да изтече. Жълтото е най- вероятно, защото не си се избърсала, но може да е и предменструален секрет, знам ли... Но мисля, че не ти е лепнал нищо. Ако след като ти свърши има проблеми, отиди на лекар, за да не се притесняваш :)

+1

GiveMeLove
10-07-2013, 15:54
Нищо ти няма.. Те тези болести да не се лепкат ей така.. Особено при вас, 15 годишните /или там някъде/.. :)

Sh@d0w
10-07-2013, 15:56
Нищо ти няма.. Те тези болести да не се лепкат ей така.. Особено при вас, 15 годишните /или там някъде/.. :)

Айде бе.

Иначе и аз мисля че нищо ти няма, но следващия път не бъди толкова глупава а ползвай предпазни мерки. Те не са само против забременяване.