PDA

View Full Version : Ужасна коса



tjgirl
09-17-2013, 18:54
Косата ми е къдрава и в малко по-влажно време бухва УЖАСНО МНОГО, става все едно никога не съм я ресала и се отделят едни хвърчащи косъмчета във всички посоки. Някой може ли да ми помогне - как мога да я загладя така, че да стои хубаво и на прическа дори във влажно време. Моля ви, дайте ми някакъв съвет!!
П.П. Имам предвид нещо като това, но, слава Богу, в по-лек вариант http://www.arizonafoothillsmagazine.com/afm-style-files/wp-content/uploads/frizzyhair.jpg

marilyn
09-17-2013, 20:26
Оф и аз съм така. Не съм къдрава, но приятелите ме бъзикат, че се къпя с Wash and go и ми помага много. Аз слагам масла, правя си маски, от които се хидратира и не е толкова суха. След баня слагам някви мазнотийки и така. Купи си кристали, термозащита.

AliceSw
09-17-2013, 21:47
мне, косата ти или не е добре поддържана, или не е подстригвана отдавна

и аз съм къдрава, почти постоянно е изправена косата...когато беше дълга до кръста, ставаше на нищо, в момента, когато я отрязах, изчезна това като проблем, сега пак тръгнах да я пускам и стана отново странна

TheBeliever
09-18-2013, 04:34
Нормално е като срешеш къдрава коса да се разпилее на всички посоки. Или оформяй къдриците без да я сресваш, или я изправяй.

tjgirl
09-18-2013, 13:12
Понякога като се изкъпя просто я оставам без да й слагам нищо и няма как да не я разреша като стана сутринта, защото кичурите изглеждат като фитили и е грозно. Проблемът не е като я среша - тогава си седи хубаво и на вълни, но става ужас като излезна във влажно време. Препоръчайте ми нещо, с което да я загладя. Опитвала съм с кристали но бухва дори повече.