PDA

View Full Version : Препоръчайте



dubi95
09-17-2013, 22:33
Търся смартфон(не е за мене) около 8-10часа време за разговори,батерията с малко ръчкане да държи 3 дена.Да не лагва постоянно, да има гаранция в България.Задължително да е dual sim .Търсих смартфон , но нищо не открих.Цената да е до 400 лева.Камерата да има автофокус и 720p видеозапис.Благодаря.Да може да се слуша музика около 30 часа нон стоп с един заряд на батерията.А и да няма софтуерни или хардуерни дефекти или бъгове.Благодаря ви

Лумиите с windows phone 8 се вписват, но не са dual sim.

Много е важно, двете сим карти да работят едновременно.

asp1r1n94
09-18-2013, 08:08
И да може да се превръща в ракета ако случайно ми потрябва...

TheMan9191
09-18-2013, 17:00
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-nokia-101-dual-sim-cheren-101-dual-sim-black/pd/E27ZDBBBM/

OoVasKoO
09-18-2013, 17:46
http://handybg.com/Gigabyte-GSmart-Maya-M1-v2-Quad-Dual-SIM-id3338.html - 420 лв. без абонаментни планове,
с 2 години гаранция

http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php

Ето едно ревю:
http://news.smartphone.bg/review/revyu-na-gsmart-maya-m1-quad-byudzhetniyat-hit-v-chetiriyadrena-versiya/

dubi95
09-18-2013, 19:36
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-nokia-101-dual-sim-cheren-101-dual-sim-black/pd/E27ZDBBBM/

|-(

dubi95
09-18-2013, 19:45
http://handybg.com/Gigabyte-GSmart-Maya-M1-v2-Quad-Dual-SIM-id3338.html - 420 лв. без абонаментни планове,
с 2 години гаранция

http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php

Ето едно ревю:
http://news.smartphone.bg/review/revyu-na-gsmart-maya-m1-quad-byudzhetniyat-hit-v-chetiriyadrena-versiya/

Не е това, което търсех, но ако се направи компромис става смартфона.Мерси все пак, ако имаш някакви предложения пиши :) 7,42h 3g talk time.Много е тежък смартфона и май няма да върши работа-147-150г тегло, смартфон 110-130г. е добре.

dubi95
09-18-2013, 20:05
Симбиана е много добра операционна система, ще бие андроид, ако се направи като хората.С 1000mAh батерия на Nokia може да се говори 2G: До 11ч и 30мин* и издържа 25 дена в режим на готовност (Nokia c5-03).Нокиа сгреши яко, че не я направи като андроид, можеше да спечели сумати милиарди.

dubi95
09-18-2013, 20:35
LG Optimus L7 II май е по-добър вариант, ако има малко компромис :)

Nam3less3
09-18-2013, 21:17
Симбиана е много добра операционна система, ще бие андроид, ако се направи като хората.С 1000mAh батерия на Nokia може да се говори 2G: До 11ч и 30мин* и издържа 25 дена в режим на готовност (Nokia c5-03).Нокиа сгреши яко, че не я направи като андроид, можеше да спечели сумати милиарди.Точно заради Симбиан и опитите им да направят нещо загубиха сумати милиарди...

perry_the_platypus
09-19-2013, 06:41
http://www.technomarket.bg/products/09130577/samsung-gt-i8262-galaxy-core-ds-white
Въпреки че е малко над 400 лв.

dubi95
09-19-2013, 19:34
Точно заради Симбиан и опитите им да направят нещо загубиха сумати милиарди...

Загубиха, да факт е, но ако бяха направили симбиан като андроид щяха да спечелят милиарди.Симбиан превъзхожда андроид, като бързина, изисквания на хардуера, предлага и същата функционалност като андроид(ако се направи всичко де като хората).Фен съм на симбиан, но просто Нокия я зарязаха.Както Microsoft скоро ще зареже windows xp

---------------------------------------------
www.iskampak.com

dubi95
09-19-2013, 20:19
Да не пиша в друга тема ще питам тука.Има ли смартфон с високоговорител като на sony w880, k750i, nokia 5800, nokia n73?

MaGuSs
09-19-2013, 20:42
Да не пиша в друга тема ще питам тука.Има ли смартфон с високоговорител като на sony w880, k750i, nokia 5800, nokia n73?

А аз да не правя друга тема, търся смартфон с вградено стъпало за буфера в колата, че нещо ме сърби да купувам само стапало...

dubi95
09-19-2013, 21:17
А аз да не правя друга тема, търся смартфон с вградено стъпало за буфера в колата, че нещо ме сърби да купувам само стапало...

мога да ти предложа смартфон с вграден усилвател Yamaha
---------------------------------------------------------
www.iskampak.com

8bit
09-19-2013, 22:40
Загубиха, да факт е, но ако бяха направили симбиан като андроид щяха да спечелят милиарди.Симбиан превъзхожда андроид, като бързина, изисквания на хардуера, предлага и същата функционалност като андроид(ако се направи всичко де като хората).Фен съм на симбиан, но просто Нокия я зарязаха.Както Microsoft скоро ще зареже windows xp
>>> ако бяха направили симбиан като андроид
>>> Симбиан превъзхожда андроид

Всъщност проблемът на Нокиа беше, че твърде късно зарязаха Симбиан. На хартия Симбианът дава по-голям контрол на програмиста (включително да гори хардуерни елементи), но в действителност лицензите бяха много глупави и си пролича колко лошо са измислени с появяването на айОС. Не съм съгласен, че Симбиан е превъзхождал Андроид като скорост. Нито пък, че е имал по-благоприятни изисквания откъм хардуер, когато Симбиан беше "жив" се слагаше на хай-енд телефоните от Нокиа. Доскоро у нас се въртеше една Нокиа 6210, която просто трудно понасяше операционната система. Майкрософт ще зарежат ЕксПи, защото е на 10 години и никой не би трябвало да го използва в днешни дни. От чисто икономическа гледна точка те не получават никакви приходи от него, но дават стотици хиляди годишно за поддръжката му. След като купиха Нокиа съм почти сигурен, че ще направят нещо сериозно в мобилния свят. Според мен до няколко години Уиндолс Фоун ще стане лидер на пазара, освен ако МС не направят поредната глупост и не затворят ОС-а само за техните устройства.

dubi95
09-20-2013, 17:58
>>> ако бяха направили симбиан като андроид
>>> Симбиан превъзхожда андроид

Всъщност проблемът на Нокиа беше, че твърде късно зарязаха Симбиан. На хартия Симбианът дава по-голям контрол на програмиста (включително да гори хардуерни елементи), но в действителност лицензите бяха много глупави и си пролича колко лошо са измислени с появяването на айОС. Не съм съгласен, че Симбиан е превъзхождал Андроид като скорост. Нито пък, че е имал по-благоприятни изисквания откъм хардуер, когато Симбиан беше "жив" се слагаше на хай-енд телефоните от Нокиа. Доскоро у нас се въртеше една Нокиа 6210, която просто трудно понасяше операционната система. Майкрософт ще зарежат ЕксПи, защото е на 10 години и никой не би трябвало да го използва в днешни дни. От чисто икономическа гледна точка те не получават никакви приходи от него, но дават стотици хиляди годишно за поддръжката му. След като купиха Нокиа съм почти сигурен, че ще направят нещо сериозно в мобилния свят. Според мен до няколко години Уиндолс Фоун ще стане лидер на пазара, освен ако МС не направят поредната глупост и не затворят ОС-а само за техните устройства.

Nokia още могат да възродят симбиана.Симбиана си е много добра операционна система,още се продават смартфони със симбиан.

dubi95
09-20-2013, 20:19
Htc desire 500 става, ако се вдигне бюджета.
--------------------------
www.iskampak.com

dubi95
09-20-2013, 20:25
Да не пиша в друга тема ще питам тука.Има ли смартфон с високоговорител като на sony w880, k750i, nokia 5800, nokia n73?

8bit я моля ти се пусни един клип в тубата, как свири htc one.Да направя сравнение.
Имаше едно lg преди няколко години около 4-5 години с вграден субуфер, много яко свиреше. Може ли на някой смартфон да се сложат говорител/говорители от 5800?

Малко офтопик ,ама нищо.
-----------------------------------
www.iskampak.com

8bit
09-20-2013, 22:33
Nokia още могат да възродят симбиана.Симбиана си е много добра операционна система,още се продават смартфони със симбиан.

Нокиа не могат да възродят Симбиан, защото не е в интересите на Майкрософт. Беше добра ОС за времето си, но в момента няма шанс срещу големите играчи.

ПС - Не ми се занимава да правя клип, а и нямам нужната техника за направя качествен клип, и в ютуб е пълно. Приеми на доверие, че качеството музиката е изключително високо. Галакси С4 също е с много силни говорители, но е много далече от качеството на ХТЦ-то.

dubi95
09-20-2013, 23:19
Нокиа не могат да възродят Симбиан, защото не е в интересите на Майкрософт. Беше добра ОС за времето си, но в момента няма шанс срещу големите играчи.

ПС - Не ми се занимава да правя клип, а и нямам нужната техника за направя качествен клип, и в ютуб е пълно. Приеми на доверие, че качеството музиката е изключително високо. Галакси С4 също е с много силни говорители, но е много далече от качеството на ХТЦ-то.

А може ли говорителите примерно на нокиа 5800 да се поставят на друг смартфон, по-нов от 2011-2013 година?Според теб?
Примерно на нокиа лумиа 800?

8bit
09-21-2013, 16:52
Не би трябвало да може.

koko95
09-26-2013, 20:39
Нокиа не могат да възродят Симбиан, защото не е в интересите на Майкрософт. Беше добра ОС за времето си, но в момента няма шанс срещу големите играчи.

ПС - Не ми се занимава да правя клип, а и нямам нужната техника за направя качествен клип, и в ютуб е пълно. Приеми на доверие, че качеството музиката е изключително високо. Галакси С4 също е с много силни говорители, но е много далече от качеството на ХТЦ-то.


изпробвах samsung galaxy s4 и говорителя е само един , и на всичкото отгоре е МОНО.Самсунг са ебаси мизерниците, във флагман не сложили stereo говорител/говорители