PDA

View Full Version : Болки в яйчниците



happy*panda
09-18-2013, 06:46
Такаа, здравейте, хора :)) Поредната психирана и филмирана тема, ама как да е, тръгнала съм вече да пиша... С приятеля ми последните няколко дни го правихме и с презерватив, и без (естествено с прекъснат акт) ... До цикъла ми има още поне пет дена, но усещам една тъпа болка в яйчниците, не остра, като че ли а-ха и ще ми дойде, гърдите ми са подути, лицето ми се обрива ... звучи като симптоми преди менструацията, ама направих голямата грешка да се разровя из форумите и сайтовете и реших, че това са и симптоми на бременност... Не знам какво да правя, на лекар ли да ида, да поизчакам ли докато ми дойде или просто да спра да чета в бг-мама...

prince
09-18-2013, 07:54
Виж просто не се вкарвай. НЕ знам за какво са ти тези форуми. Единствено си набиваш някакви филми като четеш.
Имаш 3 варианта:
1-ви : Изчакай ако искаш да ти дойде.
2-ри : Тестове за бременност
3-ти : Гинеколог

А за яйчниците, че те болят, това не значи, че си бременна. Ако ходиш разголена до кръста може да си се разболяла.

happy*panda
09-18-2013, 08:00
Не, не ходя разголена, дума да не става. Разбира се, замислих се дали не съм настинала или да съм се отвила докато спя и това да е причината, ама предвид другите обстоятелства, това, дори и най-логично, просто го пропускам като вариант и си набивам филма... Ще изчакам да ми дойде може би, защото теста за бременност ще е по-удачен поне на третия ден след закъснението, ако има такова... но въпреки всичко ми е шашнато...

prince
09-18-2013, 08:21
Няма смисъл от тая цялата работа с шашкането.

marilyn
09-18-2013, 08:55
Сигурно ще ти дойде, успокой се, от притеснение също може да ти закъснее.

Ако си такава паника, защо го правиш без гума?

happy*panda
09-18-2013, 09:03
Просто не очаквах да съм такава паника, явно съм... И колкото повече ми се приближава датата, толкова повече изперквам...next time без излишни рискове.. освен ако не е станала белята..

naksdy
09-18-2013, 12:21
Дишай спокойно първо. Защо не си пресметнеш овулацията, за да си по-спокойна? Иначе наистина и при бременност ги има тези симптоми с болките в корема, напрегнатите гърди и т.н. Казвам ти го от личния си опит от цели 2 месеца :D Мисълта ми беше да не се филмираш, защото колкото повече се притесняваш, толкова може да ти закъснее било то с ден и да получиш нервна криза. Бичи айляк тия дни и всичко ще си дойде по местата ;)

baby_baby
09-19-2013, 19:30
Просто ще ти дойде

prince
09-19-2013, 20:13
Просто ще ти дойде

Аз не съм сигурен. :(