PDA

View Full Version : Боли ме......



simonka_karamel4eto
09-18-2013, 11:52
Здравейте пише ви едно скоро навърших.Ето я и моята история.От извесно време харесвам много едно момче.С него се паднахме в един клас което ме прави много щастлива.Отначало ми беше все тая за него той беше този който ме заговаряше и закачаше ,а аз не чуствах нещо към него ,защото още си бях влюбена в бившия ми.Както и да е лека полека започна да ми харесва и то доста и не усетих кога се влюбих в този човек.Харесва ми да го размивам ,да го гледам в очите ,защото има нещо в него което не мога да опиша с думи.Все едно ме хипнотизира с поглед и аз забравям за всичко останало.Обаче се държи странно с мен понякога резервирано и плахо ,но учтиво ,понякога студено,друг път мило когато сме си само двамата .Когато някой го бъзика с мен става нервен ,разсеян и се изчерява.И търся вината в мен като си мисля ,че нещо съм му направила.Боли ме и не издържам вече така да съм във това невидение :(

prince
09-18-2013, 12:42
Говори с него, това е единствения вариант!

Dark_Heartbreaker
09-18-2013, 17:44
Да, определено има нещо. Ами като за начало излезте само двамата. Покажи му, че и ти имаш някакъв интерес към него. Нататък или той трябва да поеме инициативата, или ти, ако си от смелите. И така ;)

LipSy
09-18-2013, 20:14
Има много хора, които само таят чувствата си...След като изпитваш нещо към него подхвани деликатно темата докато сте само двамата и така лека по лека си кажи каквото имаш да си казваш...Разговора му е майката!!!

lubopitna_123
09-18-2013, 20:29
Има много хора, които само таят чувствата си...След като изпитваш нещо към него подхвани деликатно темата докато сте само двамата и така лека по лека си кажи каквото имаш да си казваш...Разговора му е майката!!!

И аз така мисля.Ако и двамата обаче не предпиемат нищо е жалко ,защото може и да получи

Жълто
09-19-2013, 00:01
Намекни му по някакъв начин, че искаш да излезете или направо ако ти стиска ти го покани. Гадаейки никога няма да разбереш.

zlatna lqstovica
09-19-2013, 08:12
Защо просто не му кажеш какво изпитваш към него.Поговори с него,излесте някъде и се разберете като хора.Може да испитва нещо но да не си казва,защото или го е срам или го е страх.Някой хора крият,таят чуствата си.По-добре поговорете насаме.

NissaN
09-19-2013, 12:10
Pogovorete

baby_baby
09-19-2013, 19:36
Според мен го е срам защо не го поканиш да се видите

Deezer
09-20-2013, 22:36
Боли ме кура хахаха

danka__
09-21-2013, 04:43
Боли ме кура хахаха

Боли те кура, май не си изпитвал такова чувство. Айде МАРШ от тука.

lubopitna_123
09-28-2013, 20:56
Защо просто не му кажеш какво изпитваш към него.Поговори с него,излесте някъде и се разберете като хора.Може да испитва нещо но да не си казва,защото или го е срам или го е страх.Някой хора крият,таят чуствата си.По-добре поговорете насаме.

И аз понякога крия чуствата си по доста причини.

Mary_Jane_69
09-28-2013, 21:12
Помисли за обстановката, може да се държи така по безброй хиляди причини, виж около себе си нямаш ли ясен индикатор, примерно, какво не е наред...

Fucking_perfect
09-29-2013, 01:15
И аз съм като теб.В началото моя човек ми беше толкова безразличен, но след всички намеци и неща които направи, просто се влюбих и сега на мен ми е тъпо, но както и да е.

Съвета ми е да не правиш същата тъпа грешка като мен и да действаш колкото се може по-бързо, защото времето лети и накрая момчето ще реши че си безразлична към него и ще си хване друга.

Soul_Kitchen
09-29-2013, 08:41
Със сигурност си му направила нещо... но на сърчицето :) Май истинския проблем е,че не знаете кой да започне пръв... Може да е плах и притеснителен,защото не знае споделено ли е това,което усеща.Бих те посъветвал да намираш време,което да прекарвате заедно и начин,по който да говорите.Ако е необходимо бъди откровена - кажи му какво усещаш... както казаха в по-горния коментар - НЕ губи време макар да ти се струва,че го имаш в големи количества :)