PDA

View Full Version : Защо се промениха изведнъж?



Neillongee
09-19-2013, 07:20
Здравейте на всички. Може вече да е имало подобни теми, но просто не знам как да се справя с всичко.
Цяло лято никой от приятелите ми не искаше да се видим и бях постянно с нашите... Сега като почнахме училище, някои от тях ме гледат странно, дори злобно, а други просто се отдалечават от мен. Имах една много добра приятелка, К., с която бяхме неразделни, но тя "няма време за мен". Не проумявам защо се държат така. Не си спомням да съм ги обидила с нещо. Според сайтове, които съм чела, проблемът е, че завиждат, или че ме мислят за странна, тъй като съм по-различна. Да, слушам метъл, постоянно чета и се старая да имам добри оценки, но това значи ли че трябва да се държат така? Не разбирам нищо и ми е много тъпо, че нямам никакви приятели (буквално). Никой не говори с мен, и на практика, обикалям училището сама по цял ден или си седя на чина и слушам музика. Според вас, защо тяхното отношение е такова?

пAteNцЕ
09-19-2013, 08:14
Може някой да ги е настроил срещу теб. Пък и да, сигурно ти завиждат. И при мен имаше нещо такова, но успях да си намеря такива приятели, на които не им пука какви са ми оценките. А и да добавя, може да им е скокнало самочувствието и да странят от тебе,защото те имат за задръстена и едва ли не ще им развалиш "имиджа". Варианти всякакви, зарежи ги и си намери свесни приятели! Със сигурност по някакъв начин ги комплексираш.

NissaN
09-19-2013, 12:41
Някой буклук ги е настройл срещу тебе има ги такива шибаняци.Това може може да е с цел отмъщение,

music_lover
09-19-2013, 16:05
Кой знае, я някой "добър приятел", я някой непознат... Всеки може да ги е настроил протви теб... Има много възможни, може и да е от чистта завист.

muhatacece
09-19-2013, 16:33
А може би те мислят за задърстен зубър ? Не се обиждай, но ако си пропиляваш междучасията в четене на книги/ преговаряне то е това :)
П.П Не се обиждай .

anonymous895156
09-19-2013, 16:44
Мии... може просто да се опитваш да си забавен и/или да си смотан, заради което хората да те отбягват... както е с един мой съученик 8-) и под смотан нямам предвид ни най-малко, който и да е стереотип за зубрач или нахакан глупак, говоря за недорасъл човек.

evtimow :3
09-19-2013, 17:49
Мии... може просто да се опитваш да си забавен и/или да си смотан, заради което хората да те отбягват... както е с един мой съученик 8-) и под смотан нямам предвид ни най-малко, който и да е стереотип за зубрач или нахакан глупак, говоря за недорасъл човек.
ахахахахахаха, да, прав е 8-)

иначе, днес, каза ли му, че е бабагунда? :33

Neillongee
09-21-2013, 15:48
Не, не се опитвам да правя нищо такова... Аз се опитвам да бъда себе си, защото в крайна сметка, приятелите ти са тези, които те приемат такъв, какъвто си..УЖ.

Neillongee
09-21-2013, 15:51
Не чета нон-стоп книги... Чак път толкоз... :D Не се обиждам, защото не е така ;)

Neillongee
09-21-2013, 15:54
Благодаря все пак за мненията ви. Да, най-вероятно си прав/а, пАteNцЕ, че трябва да се запозная с нови хора. Крайно време е.

anonymous895156
09-21-2013, 18:03
Не чета нон-стоп книги... Чак път толкоз... :D Не се обиждам, защото не е така ;)

лол

evtimow :3
09-21-2013, 18:05
Не чета нон-стоп книги... Чак път толкоз... :D Не се обиждам, защото не е така ;)
о, вярваме ти

Neillongee
09-21-2013, 19:26
Не, сериозно... Само вкъщи чета. И все пак днес се запознах с едно момиче, с което имаме много общо. Може би наистина трябва да пренебрегна старите си приятели, щом се държат така с мен.

Anastasiq5910
09-22-2013, 06:51
Някой буклук ги е настройл

+1

Баща Ти
09-22-2013, 07:44
Масоните са виновни!

bilqnavod
09-22-2013, 09:40
Гледай си живота и хич да не ти пука.