PDA

View Full Version : Не знам какво ми става



kati 123
09-19-2013, 14:50
Здравейте момиче на 17 съм и съм ацки объркана. Не знам какво се случва с мен. УЖ ходя с едно момче. Той е 2 години по - голям от мен и се разбираме добре но .. не знам дали точно той е правилното момче за мен. Един ден всичко е наред на другия се сдърпаме пак за някоя глупост. И преди няколко часа свърших училище той също е в моето училище. Тръгнахме да се прибираме и по пътя нищо не си говорихме. Приятели ми казват че последно време съм се държала много странно спрямо него. Той правел всичко за да сме си щастливи а аз нищо.. не съм го оценявала и т.н. Честно не знам защо така се получава не го искам да е така. Искам да съм си с него но ми се струва, че нещо все ни куца може и аз да съм причината но ... защо така се получава нямам представа. Понякога когато всичко е наред и изведнъж от пълна глупост става голям скандал. Искам да съм с него но честно казано когато се скараме за нещо ми иде да се развикам и да му кажа ''късаме'' но знам че след това ще съжалявам. Та моля ви ако сте имали подобни моменти да споделите как да се справя защото сам наистина объркана и не знам какво да правя. Благодаря за отделеното време дано сте разбрали нещо от това което исках да напиша.

lamer4e7o
09-19-2013, 15:15
След като не знаеш какво става, не знаеш какво искаш и не знаеш как да имате успешна връзка, по-добре остави момчето, не си за него. :)

prince
09-19-2013, 15:45
За твоя проблем има едно правилно решение и едно тъпо решение. Тъпото е скъсай с него като поредното глупаво момиче. Правилно решение е да седнеш и да поговориш с него за проблемите ви.

marilyn
09-19-2013, 17:24
Имаш ли чувства към него? Харесва ли ти? Като не се виждате липсва ли ти? Хубаво ли ти е с него?
Мислиш ли си за него, когато не сте заедно, мислиш ли си с какво да го зарадваш, с какво да го изненадаш?

Защото ако нямаш чувства и не ти пука много за това момче... остави го, не го лъжи. Ако ти пука - говорете си за проблемите си и се разберете.

wonderful_life1
09-19-2013, 18:02
Ацки? Честно ли?

baby_baby
09-19-2013, 19:44
Поговорете

ameli
09-20-2013, 12:01
Щом при всяка една трудност ти идва да скъсате.. не си за него.

balu4ka
09-21-2013, 19:58
Ацки? Честно ли?
^Нещо такова ми идваше да кажа.
Ти си поредната,която на тази възраст не е надраснала годините си.Но,какво ли и очаквам?!
Ако знаеше какво искаш ,щеше да си отговориш сама на въпроса,дали искаш да си с това момче или не.
А може би нямаш какво да си говориш с него,защото колкото и да не е голяма разликата в годините ,то теб те влекат съвсем различни неща,както и него.Ето и защо няма какво да си говорите ,понякога.Той вероятно тази година е 12 клас,очаква го завършване,следване (ако ще продължи да учи),какви ли не неща свързани с бъдещето му.А ти явно се чудиш сърби ли те или не.
Разговора му е майката,ако го няма ,то тогава няма как да градите здрава връзка.Другото е загуба на време или по-точно запълване на време.
ПС:научи се къде да поставяш запетайките,то поне на основните места...Неприятно е (;