PDA

View Full Version : Необичаен сърбеж ?!



abvd
09-20-2013, 06:41
Добър ден.. преди малко като ходих да тренирам на лост по време на загрявката и до края на самата тренировка имах много гаден сърбеж по цялото тяло.. се едно бях болен от шарка за 45 минути. След тренировката всичко спря ? Какво се случва по дяволите ? На какво се дължи тоя сърбеж ? Появява ми се само и единствено когато тренирам на лоста , във залата нямам такива проблеми .. моля помагайте. :(

energy_drink
09-20-2013, 07:13
Сменял ли си препарата за пране и душ-гела/сапуна, с който се къпеш? Беше ли с дрехи, с които досега не си обличал за тренировка?

abvd
09-20-2013, 07:23
1. Да естествено .
2. Не .

energy_drink
09-20-2013, 07:42
Имам предвид дали наскоро си ги сменял, т.е. да ползваш различни от предишните марки в момента, каквито преди не си използвал.

iSev
09-20-2013, 08:16
Много хора включително и аз са алергични към ПРАХ за пране (имах подобен проблем като при теб), от доста време ползвам само течен препарат, имай го впредвид.

abvd
09-20-2013, 19:04
@energy_drink не обръщам внимание.. принципно със един и същи се къпя.
@iSev до сега не съм имал алергия от прах за пране.. не мисля че е от това понеже майка ми пере със един и същи и нямам проблеми след като си облека.

Жълто
09-21-2013, 19:24
Тренирай без блуза ако не ти е студено. За друго не се сещам, принципно не съм чувал за такова нещо преди.... може би имаш алергия към лостове.

AliceSw
09-21-2013, 21:03
лоша материя /изкуствена/ най-вероятно

abvd
09-23-2013, 05:45
@Жълто без тениска сутринта на студа .. никъф шанс... не бях чувал нещо подобно "алергия към лостове" не вярвам някой човек да има такава алергия хахахахаха :D

Жълто
09-23-2013, 23:23
@Жълто без тениска сутринта на студа .. никъф шанс... не бях чувал нещо подобно "алергия към лостове" не вярвам някой човек да има такава алергия хахахахаха :D

Може ти да си 1вияt...остава само да съобщиш на медиите и ще станеш звезда :D

qhnalametlata
09-29-2013, 08:17
Някои деца в детската градина се изприщват от ползваните там дезинфекциращи/почистващи препарати.
Може случаят да е такъв :)))
Аз например получавам парене и сълзене на очите не дълго след като вляза в някой МОЛ. Кой знае с какво ги обгазяват и с какво чистят там. Нещо подобно може да се случва и по спортните зали.
Разпитай колко често чистят и с какво.