PDA

View Full Version : Скучна съм!



SpringBreakBitch
09-20-2013, 13:50
Проблемът е там,че съм стиснителна и не съм забавна..idk просто като се съберем групичката аз само мълча и се смея,но искам и аз да разсмивам момчета и момичетата,най-вече момчетата. не ги знам как им се получава това на другите момичета. Нямам никакви теми,а и нищо не ми идва на ум и усещам,че съм им скучна..Много ми е трудно така!!

maldini
09-20-2013, 14:02
Просто си такъв характер . Няма нищо лошо в това :) пък и като знам кви простотии говорят повечето да 'разсмиват' , по-добре че си такава

Vladislav Hellsing
09-20-2013, 14:06
покажи им един пръст и ще се разсмеят
гаранция.

SpringBreakBitch
09-20-2013, 14:32
Благодаря за отговорите все пак :) :) :)

LipSy
09-20-2013, 15:00
Има хора, които обичат да бъдат слушатели. Ти явно си една от тях. Като цяло няма нищо лошо в това. Нормално е от време на време да те побутват и да ти викат - Айде, кажи нещо де! ...Случва се. Все пак предполагам, че с времето имаш шанс да се промениш, но не и на сила! :)

baby_baby
09-20-2013, 15:31
Просто си такъв характер . Няма нищо лошо в това :) пък и като знам кви простотии говорят повечето да 'разсмиват' , по-добре че си такава

+1

maldini
09-20-2013, 17:50
Има хора, които обичат да бъдат слушатели. Ти явно си една от тях. Като цяло няма нищо лошо в това. Нормално е от време на време да те побутват и да ти викат - Айде, кажи нещо де! ...Случва се. Все пак предполагам, че с времето имаш шанс да се промениш, но не и на сила! :)

да така е
според мен не говориш толкова ,защото се притесняваш да не кажеш нещо грешно . Да не ти пука толкова ,гледай да се включваш в разговора и така
но дори и да не говориш много пак ще си мн по-привлекателна от някоя дърдорана ,дет не можеш да и запушиш устата

sunshine :**
09-20-2013, 18:22
всеки си има характер :) в никакъв случай не си скучна , както ти самата каза просто се притесняваш да се намесваш за да не кажеш нещо неподходящо.Просто се отпусни и си говори каквото искаш и тъпо да е , и без смисъл да е - всички говорят разни тъпизми и простотии и ти няма да се различаваш много от другите , така че давай го смело !!!! да живеят лудите :D

amaz1nG
09-20-2013, 18:49
До тука коментарите според мен не помагат. Усещал съм т'ва което ти в момента. Пробвай да се отпуснеш. Важното е ти да се забавляваш , живота си е твой. Ако пък не те кефи да разказваш вицове и простотии като другите може и да не го правиш.

SpringBreakBitch
09-21-2013, 14:13
Искрено благодаря на maldini , sunshine :** и amaz1nG :)

PainInTheAss
09-22-2013, 00:31
усещам,че съм им скучна.
Да така е.

Anastasiq5910
09-22-2013, 06:31
Има хора, които обичат да бъдат слушатели. Ти явно си една от тях. Като цяло няма нищо лошо в това. Нормално е от време на време да те побутват и да ти викат - Айде, кажи нещо де! ...Случва се. Все пак предполагам, че с времето имаш шанс да се промениш, но не и на сила! :)

+1