PDA

View Full Version : Странно приятелство



ivan_qnkov
09-20-2013, 17:11
Здравейте, историята ми е дълга. Всичко започна в 1 клас тогава имаше в нашият клас няколко момичета аз харесах едно но не му казах е свърши годината и започнах 2 клас аз въобще вече не я харесвах нали знаете детска симпатия така до края на 4 клас не съм харесвал друго момиче. В 5 клас бяхме групирани по палелки съответно българска математическа
обикновена.Имах компютър още от 2 клас и тогава добавих скайпа на едно момиче от нашият клас, но аз до 5 клас въобще
не си пусках компютъра, пусках го много рядко в седмицата веднъж и то само по за един час. В 5-ти нещата се промениха
пусках го всеки ден по-много време, с това момиче говорехме много често по 2-3 часа на ден но я харесвах само като приятелка. От нашета паралелка много харесвах едно момиче, тя беше много срамежлива, но проявяваше симпатия към
мен и сядахме заедно, аз много я харесвах, според мен тя разбираше това всичко се промени една вечер!
С другото момиче продължавахме да говорим много често и аз се изпуснах и казах, че харесвам момичето от нашият клас.
На другият ден момичето коета харесвах ми мълчеше аз усетих това след училище попитах другата си приятелка дали и
казала тя потвърди накрая момичето се повече се отчуждаваше от мен накрая ме блокира от всякъде и ми върза тенекия.
Аз много трудно преживях това но накрая я забравих. С другото момичето продължавахме да провеждаме дълги разговори по скайп понякога се е случвало много да и се ядосам и я блокнах два пъти в скайп но винаги отново и го добавях ние с
нея винаги намирахме теме за разговор и аз все повече започвах да я харесвам но е време да споделя главния си
проблем този за който отворих темата. Аз съм доста дебел по моя лична преценка според мен не съм красив нямам
много приятели тя е пълната ми противоположност, тя има страшно много приятели и гаджета, даже не им помни имената
токато аз досега не съм имал нито една гадже. В момента с нея сме в 7 клас тя е голяма бърборана по скайп немога
да и затворя устата а в училище се държи все едно не ме познава, аз може би знам отговора в нашият клас има много
малка момичета само 5 от който само 2 са красиви, тоест тя има много обожатели щом ми обърне повече внимание
другите започват да и се смеят и критикуват. В скайп тя много често се дразни от това което и казвам по скайп и
често се караме на се сдобряваме виждал съм как си пише с други тя ги много повече уважава отколкото мен.
когато ми е ядосане ме обижда жестоко а във външният живот не ми обръща внимание и се се прави че ме няма, аз имам много разправии с обожателите и заради нашета ревност, както казах тя ме възприема като по нисък вид от
днея дори вчера я помолих днес в училище да донесе сборника, тя не го донесе само защото другите ще и се смеят,че
ми помага. Моля ви за помощ да продължа ли да общувам с нея или да постъпя като нея и да я блокна в скайп и да
приключвам историята, вие как мислите?

bitchwolf
09-20-2013, 18:19
Не мисля, че човек който се срамува от това че общува с теб, може да ти се нарече приятел. Като толкова много си говорите по скайп не сте ли говорили и по тази тема. Я си поговорете, но според мен, ако няма промяна-остави я да се радва на другите си приятели, като си ги има толкова много..дали са истински е вече неин проблем...

new_skater
09-20-2013, 18:56
Остави я! Не ти е истинска приятелката. Колкото по-бързо се отървеш от нея, толкова по-добре ;) Късмет!

baby_baby
09-20-2013, 21:14
Остави я

Deezer
09-20-2013, 22:35
Зарежи я тази ковра и вземи отслабни. За коремни преси и лицеви упори не ти трябва никаква специална екипировка. Ако намериш някакъв лост, още по-добре. Късмет ;)

balu4ka
09-21-2013, 18:27
Боже,малък си ,но бива ли да си толкова наивен?!Колкото и да я харесваш,колкото и да е красива-това не я прави добър човек.Човек,който те обижда и едва ли не те унижава,то той не ти е приятел.Самочувствието и е голямо,а твоето тотално отсъства ,след като продължаваш да комуникираш с нея.
Стегни се,опитай се да превъзмогнеш "глупостта си " и вземи я блокирай тая патка,нека тогава се чукнеш по главата и разбереш,колко време ти е отнело само ,за да я премахнеш от виртуалният свят,защото вие нямате комуникация очи в очи,така или иначее.