PDA

View Full Version : странна настинка ???? помощ!



koniiii
09-20-2013, 17:46
Здравейте от 3 дни насам нямам никаквж настроение постоянно ми се спи боли ме главата и ме прерязва нещо в ребрата? Ходих на лекар и ми казаха да отида на кардиолог ама отидох при друг лекар и ми каза че ми няма нищо ?? Какво да правя


+++гади ми се и нямам никакъв апетит

Жълто
09-21-2013, 19:32
Е тоя лекар що не ти изписа нещо за настинка? А и като цяло щом лекарят ти е казал, че ти няма нищо, тогава как ние да ти кажем, какво ти има? Не се чувствам по-компетентен от кардиолога.

NissaN
09-27-2013, 16:00
Нящо е грип а ако още те режат ребрата върви на кардиолог.

pamito14
09-28-2013, 07:36
той е ходил на кардиолог иди при личния вие май не сте научени да ходите при личните си доктори :Д

skok
09-28-2013, 21:19
Ходил си на 2 лекаря щото те боли главата ?

qhnalametlata
09-29-2013, 07:17
Глад му е майката :)))
Изключване на всякакви животински продукти от менюто за 7-ца, много чай, мед, лимони и имуномодулатор (напр. esberitox N). Всичко описано трябва да повиши съпротивителните сили на организма, за да се справи сам.
Те са си го казали хората: "Грипът се лекува с лекарства за 7-ца, а без - за 7 дни" :)))
Междувременно не пречи да посетиш джипито, което обикновено разполага с ЕКГ, та да види що точно в сърдечната област е прорязването и да изключи (евентуално) варианта за посещение при кардиолог.