PDA

View Full Version : МАЛКО ПО-НЕОБИЧАЙНА ТЕМА, НО МНОГО ВАЖНА!



freefrog
09-20-2013, 18:54
И така вчера с приятелка решихме да си вземем пико. Всичко окей и когато се прибрах у дома баща ми ми каза че може да имам диабет защото пия прекалено много вода и ми присъхва устата. И в понеделник тоест след 3 дни ще ми направят кръвен тест да видят дали имам диабет. Че така въпросът ми към вас е дали кръвният тест ще покаже че съм взимала наркотик, защото някои ми казват да, други ми казват пий тия дни глюкоза за системи яж много мляко и лимони и трябва да се изчисти, но съм страшно объркана и искам някои ако знае да ми каже защото много се притеснявам. И не пиша темата, за да ме критикувате а за да ми помогнете, защото знам че ще има такива които ще ме критикуват, но точно сега искам съвет а не критики

AliceSw
09-20-2013, 20:18
ако ти правят стандартни кръвни изследвания, няма да намерят нищо, ако не сте думкали някъв боклук

betudontbet
09-22-2013, 20:43
зависи от качеството на пико-то ;)

NissaN
09-23-2013, 18:09
Ще се разбере но зависи и какъф е теста и какво е качеството на стоката.

seek&destroy
09-24-2013, 20:49
Ако употребяваш честичко в кръвната картина, примерно, би се отразило разлика в кръвните клетки (повишение, спад, т.н), и ако баща ти не те е надушил, че става въпрос за наркотици, нямаш ядове, не е притеснително, би могло да се получи от всякакви работи. В крайна сметка, няма от какво да се притесняваш, за изследване за наркотици се правят специални тестове, тези които теб те очакват нямат нищо общо.

ПП: И въобще не се опитвай да се изчистиш. Колкото и да се наливаш с вода и да ядеш лимони е напълно безсмислено :D . Веществата остават в организма месеци напред.

skok
09-25-2013, 20:53
1во аз бих се притеснявал повече за диабета, 2ро защо по дяволите взимате пико ?

seek&destroy
09-26-2013, 19:03
1во аз бих се притеснявал повече за диабета, 2ро защо по дяволите взимате пико ?

Ми щото по дяволите взимат буахаххахах ебати въпроса.

skok
09-28-2013, 22:38
Ебати реакцията по скоро. И между другото тва че веществата оставали в кръвта с месеци са пълни глупости

seek&destroy
10-03-2013, 20:41
оооокей. :D