PDA

View Full Version : Замислете се над това...



Lilanda
09-21-2013, 10:12
Така. Първо не знам дали това е правилния раздел, в който да публикувам това.

Мисля, че ще е от полза на доста хора да прочетат следното:
http://ask.fm/kityyyyy0604/answer/66994320814

Само искам да допълня-въпросният профил не е мой, нито на човек, който познавам и целта на разпространяването на въпросния линк НЕ Е ДА ХАРЕСАТЕ ОТГОВОРА! Искам просто да се замислите много хубаво над изписаното от това момиче, защото наистина не са малко хората, които са били потърпевши. Самата аз съм била тормозена доста в училище /и не само/ и знам колко ужасно е да си отхвърлян от обществото без причина /или със, но доста глупава като "грозна си" например/.

:)

Hidayet
09-21-2013, 10:51
Радвам се, че все още има хора като теб. И аз мисля по същия начин. Не мога да разбера какво удоволствие ти дава да унижаваш свити, невинни и раними хора, а да правиш евала на надути курви, наркомани и някакви много велики "биячи". Наистина замислете се!!!

babity
09-21-2013, 12:00
Спасихте света.

Т'ва си помислих и аз, бтв.

tori
09-21-2013, 18:20
Спасихте света.
+1
Била съм тормозена. Не физически, а психически тормоз. Всеки е бил тормозен. Искаш или не, трябва да се научиш да пропускаш лошите коментари покрай себе си, защото ако ги слушаш, може да свършиш като анорексичка, булимичка, емо с отрязани вени и така нататък. Обаче всеки трябва да се научи самичък на това. Не чакай хората в даскало или по улиците да хукнат да се извиняват, не всичко, което хвърчи, се яде.

fevoos
09-21-2013, 22:16
Стана ли свидетел на такъв тормоз обещавам на помиара правещ се интересен да му се стъжни

Баща Ти
09-21-2013, 22:45
Много ме тормози липсата на Бентли, което да карам. Може ли да измислим нещо?

Chacho
09-23-2013, 11:48
Лоши родители и учители.

TheNormalGuy
09-23-2013, 17:43
И мен са ме тормозили, преживях го, научих се да игнорирам лошите коментари или да ги приемам като шега, научих се да се самоиронизирам, научих се да отговарям винаги с усмивка и тези, които коментират виждайки че не могат да ме сломят, просто се отказват. Разбира се, ако си попаднал на мега нахалните същества, борбата е по-тежка и някой не издържат, но все пак самоубийството е просто лесен начин да избягаш завинаги от това, но оставяш сълзи след себе си, сълзите на хората, които те обичат, но си прекалено глупав и заслепен да я видиш тая обич...

Fisherman
09-23-2013, 17:48
До колкото знам Аманда е мърсувала доста.Не казвам,че случилото се е грешно,но просто ми се вижда,че тя е имала крехка психика.Няма човек,на който да не са се подигравали и подигравките не се простират само до училищната възраст.

tireheb
09-23-2013, 18:07
AN HERO

klimatronik
09-23-2013, 18:16
Абе, то едно е подигравки и игнориране, друго е системно физическо и следствие от това - психическо тормозене.
То и аз в основното не бях много пръскан от любофф, но след години коренно се промени всичко, включително и аз.

sneering
09-23-2013, 18:52
Това момиче е попаднало в глуха линия. От една страна родители,които не следят как се чувства и не забелязват какво се случва около нея,купчина непукистични учители гледащи да свършат по бързо работа и една много лоша социална среда изградена от лоши и прости 'деца' ...

И колелото се е въртяло,въртяло и на никой не му е пукало (което е много модерно у нас,да не ти пука и с това да изпъкваш като силен) и е станало това което е логично да стане ...

Жалко

Cloud9
09-24-2013, 08:50
Все се обвиняват родителите, но пък има и друга страна.Има загрижени родители,но децата смятат че е тъпо да се споделя с тях и споделят само с приятели.А няма по-добър приятел от родителя!!!!Аз също малко споделях с нашите,но с времето разбрах че те са единствените,на които им пука и само те са готови на всичко за мен!Сега съм на 24 и все още психически се опитват да ме тормозят.Това ще се случва винаги.Просто трябва да сте силни.

tori
09-24-2013, 18:03
една много лоша социална среда изградена от лоши и прости 'деца' ...
Как можеш да наречеш дете лошо и просто? Няма лоши деца, има лоши родители. Децата са като едни бели листи, платна, гъбки за чинии ако щеш. Попиват всичко, всичко. Ако учиш детето си на непукизъм, на нехуманно отношение спрямо другите и така нататък, то ще започне да мисли това за нормално. Ще започне да внася тези "уроци" и в отношенията спрямо другите. Ето така се завърта кръга. С другата част от изказването съм съгласна.

NissaN
10-03-2013, 05:44
Много ме тормози липсата на Бентли, което да карам. Може ли да измислим нещо?

А и на едно М6 ще се радвам,но и неговата липса ме тормози