PDA

View Full Version : Заповядайте в Tatoo Studio 23.



viktor888
09-21-2013, 11:21
Искам да поканя всички, които обичат татуировките и смятат да се татуират скоро да посетят студиото ми за да обсъдим желанията Ви.

Можете да разгледате мои проекти в страницата на студиото във facebook: https://www.facebook.com/23Tattoostudio
Работя само и единствено с най-качествени материали и консумативи, а боите ми са директно купени от САЩ с марка Intenze Ink и Fusion Ink. Цените ми въпреки това остават много достъпни и приемливи. : )


Телефон за връзка: 0883356524 / гр. София, ул. Тома георгиев. Удобен транспорт: Метро - станция Сливница и автобуси 42, 53, 54, 81, 82

Стартовата цена в студиото е 40лв.




Едит: Ще съм благодарен на някой от модераторите ако поправи грешката в заглавието на темата и напише "Tattoo". Благодаря.

AliceSw
09-21-2013, 13:01
ценички, нещо - на час ли работиш, или на площ

viktor888
09-21-2013, 15:28
Имам само стартова цена, която е за не големи татуировки. Не определям цената си на час или площ, а индивидуално за всеки модел. От голямо значение са големината и сложността, както и това дали е цветна или черно бяла. : ) За това когато разбера какво искат клиентите ми и в какъв размер им давам цена. Ако пък те не са сигурни точно какво искат аз им изготвям модел според желанията и бюджета им.

Поздрави!