PDA

View Full Version : Нашите ме хванаха да пуша.



unbroken.
09-21-2013, 16:35
Здравейте, нашите ме хванаха да пуша и ми взеха цигарите. Сега не ми дават пари за училище, защото знаят, че веднага ще си купя цигари. Какво да правя ? Как да пуша вече без да разберат ? Моля, помогнете ми!

lamer4e7o
09-21-2013, 16:56
А защо просто не откажеш гадните цигари?

maldini
09-21-2013, 17:03
ти първо разреши въпроса как ще си купуваш цигари като нямаш джобни ,пък после другото :D

tireheb
09-21-2013, 17:09
като ти се допуши им казваш, че отиваш да сереш
а ако все пак те хванат и кат те питат кво правиш им казваш "СЕРА БЕ, НЕ ВИДИТЕ ЛИ"

evtimow :3
09-21-2013, 17:58
на 14 си и пушиш

лол

връстници сме,а аз дори не смятам да почвам. :D

трябва да те шамаросват редовно.

shusha
09-21-2013, 18:02
спри да пушиш.

Баща Ти
09-21-2013, 18:49
Напуши ваще.

Жълто
09-21-2013, 19:19
Като си малка шматка пуши.
Аз лично нямаше вече да ти давам и 1 ст.

Vladislav Hellsing
09-21-2013, 20:11
Спри да пушиш.
Баси, кви сте тъпи сите на по 14-15. Пушите като комини и пиете нон-стоп.

Samo Botev Plovdiv
09-21-2013, 20:41
Защо по дяволите пушиш?! Откажи я тая отрова. Аз съм на 16 и не съм пробвал. Нямам и това намерение. Зарежи пушенето и се занимавай с домашни , взимай участие в проекти , състезания и подобни мероприятия и ще видиш колко е хубав животът и без да вониш от метри , след като си пушила.

DieselBlood
09-21-2013, 21:27
Ей, да му еба майката, много моралисти тука, много нещо. Абе лапето е решило да пуши, вие тука само ревете как цигарите били вредни. Аз не познавам пушач (включвам себе си), който да не осъзнава вредата от цигарите. Айде да спрете вече.

По темата: Заслужаш си наказанието.

Vladislav Hellsing
09-21-2013, 21:29
Ей, да му еба майката, много моралисти тука, много нещо. Абе лапето е решило да пуши, вие тука само ревете как цигарите били вредни. Аз не познавам пушач (включвам себе си), който да не осъзнава вредата от цигарите. Айде да спрете вече.

По темата: Заслужаш си наказанието.

Пука ни за лапето, искаме да го спасим преди да е умряла

И ХОРА НА ПО 14 НЕ ОСЪЗНАВАТ ВРЕДАТА ОТ ЦИГАРИТЕ. НЕ Я ОСЪЗНАВАТ, КОЛКОТО И ДА КАЗВАТ ОБРАТНОТО.

fevoos
09-21-2013, 22:06
още малко и ще ѝ кажете да създаде машина на времето

Illusion772
09-22-2013, 07:05
още малко и ще ѝ кажете да създаде машина на времето

На авторката не й трябва машина на времето , а трансплантация на нов мозък......

C0oKieS
09-22-2013, 07:16
не пуши

Lanator
09-22-2013, 14:33
На авторката не й трябва машина на времето , а трансплантация на нов мозък......

Хаха,да. :D

NissaN
09-23-2013, 17:15
маанете ги тия шибани цигари взели цигарите и се мислят за кой знае какви баровци по добре пий алкохол

draid
09-24-2013, 11:03
Ей, да му еба майката, много моралисти тука, много нещо. Абе лапето е решило да пуши, вие тука само ревете как цигарите били вредни. Аз не познавам пушач (включвам себе си), който да не осъзнава вредата от цигарите. Айде да спрете вече.

По темата: Заслужаш си наказанието.

На 14 не се пуши защото им е кеф на сополаковците, пушат щото се мислят за големите гъзари и за вървежните курви, за това пушат. И недей ми обяснява как осъзнава вредата от цигарите, че ме напушва смях. Дори 90% от пушачите не осъзнават реално вредата преди да се окажат пред свършен факт, а тия които са я осъзнали, отдавна са ги отказали. На ме ми пука само за близките ми, другите хич не ме греят, да се тровят и да умират, на мен ми е през оная работа.

Много се радвам, че са ти спрели джобните, родителите ти са хора на място.

qhnalametlata
09-29-2013, 08:14
Първо: Пушенето при тийнейджърите влияе на растежа. Ако си останеш "тапа", никой няма да ти е виновен.
Второ: Сигурно в бг сме в друга вселена, щото по цял свят вече пушенето се смята за дефект, а не за ефект... или който пуши, то не са цигари. В крайна сметка, като бивш пушач (от повече от 12 год.), намирам този навик за отвратителен. Още повече, че цигарите вече са гадни. Едно време поне имаха някакъв естествен аромат, а сега са все едни и същи ла*на. Не знам защо все още някой ги пуши?!
Трето: Много често цигарите оказват въздействие на ендокринната система, което може да доведе до куп нарушения (освен, че ще си останеш "тапа", могат да ти поникнат и мустаци :))).
Мога да изброявам още, но човек за това има глава на раменете, за да решава как да живее живота си и какво да е неговото качество. Ако искаш да смърдиш на пепелник (или по-лошо), твоя си работа :)

sara123
09-30-2013, 14:55
Пуши ти се, ми пуши си бе! Чуди се как да си намериш пари за тея отрови! Има хора, които пари за хляб нямат тя за цигари. Трови си се сега на воля па като ти дойде акъла в кратуната (ако изобщо това стане) или то ако не акъла рака на белия дроб, тогава ще му мислиш! Пак леко си се минала само със вземане на пари. Вместо да си учи уроците ще дими като комин! Накъде отива света! Приятен ти ден! :)