PDA

View Full Version : Ревност ..



shprits
09-21-2013, 16:42
Какво да направя за да спра да ревнувам толкова много приятелката ми ? :(

slunch
09-21-2013, 17:14
За това няма лек. Но замисли се, ако искаше някой друг, нямаше да е с теб. Тя давала ли ти е поводи за ревност иначе?

Ivaaaaa
09-21-2013, 17:22
ох, колко познато..

ако не искаш да я загубиш и да се разделите, заради това ще трябва да се промениш и да й имаш доверие
иначее...

JoeBanana
09-21-2013, 17:26
намери си друго занимание - алкохол, наркотици, рушене на публична собственост, покемон

HideBoy
09-21-2013, 18:04
Самия факт, че ревнуваш говори много.
Ако тя е малко по навътре в нещата ще разбере, че държиш много на нея.
Ако не я ревнуваш значи просто не ти пука за нея.
Гледай да не се натрапваш много ревнувай си но не го показвай не и натяквай и не и забранявай това и онова за да я ограничиш поради факта, че си вманиячен.

Жълто
09-21-2013, 18:55
Не трябва да я ревнуваш за глупости. Нормална ревност е, когато има реална заплаха, а не че се обадила на някой по улицата или се заговорила с някой. Внимавай, защото момичетата не обичат да се чувстват вързани.

PainMonopoly
09-21-2013, 19:01
Работи върху самочувствието си и ще чувстваш територията си по-малко застрашена.

shprits
09-21-2013, 19:07
Еми да ама аз се притеснявам да не като излиза с неини приятелки и да си говорят за други момчета и такива някакви , примерно тоя много хубав да много и такива подобни .... :(

NikafNqkaf
09-21-2013, 19:09
Да ревнуваш е нормално, но никога не играе в твоя полза, особено ако е няква маниакална, задушаваща ревност. Това просто е унищожител номер едно на връзки. За да си решиш проблема се замисли какви са следствията от ревността ти, например: забраняваш й да се вижда с този и онзи, започваш да я обвиняваш за това и онова, съмняваш се във всяко нейно действие и дума и т.н., списъкът е доста дълъг. След като установиш какви са следствията от ревността ти ги отстрани, просто като не ги допускаш втори път, не я ограничавай в нищо, не я обвинявай, не прави нищо пряко адресирано до нея, приятно ли ти е когато вашите те наказват, забраняват ти разни неща и те ограничават? Е, на нея и е още по-тъпо, защото тези ограничения освен техните ги поставяш и ти, най-близкият й човек. Стегни се малко.

PainMonopoly
09-21-2013, 19:42
Еми да ама аз се притеснявам да не като излиза с неини приятелки и да си говорят за други момчета и такива някакви , примерно тоя много хубав да много и такива подобни .... :(

Ти не обсъждаш ли произволни пички с приятелите си?

shprits
09-21-2013, 19:44
Не мен не ме интересуват другите и не обсъждам с никои други момичета :)

baby_baby
09-21-2013, 19:58
Имай доверие тя ако е поискала друг да си го е хванала

shprits
09-21-2013, 20:10
Еми да ама мен ме е страх а утре правим година заедно :( постоянно мисля че ще ме остави заради някои и темподобни , постоянно се караме заради мен ,за най малкото нещо се караме :( как да спра ?

marilyn
09-23-2013, 11:21
Оправи си самочувствието и спри да си мислиш простотии, за 1 година не те е оставила, сигурно е привързана и те обича. Ама ако продължаваш да се държиш зле... ще те напусне. Ревнуваш я, защото явно си мислиш "тя е много яка, тя е супер готина, аз съм ѝ под нивото, не съм кой знае какво, тя ще си намери друг."

prince
09-24-2013, 21:01
Трябва да ревнуваш, пазиш и контролираш иначе някой друг ще ти заеме мястото.

psychopath
09-24-2013, 21:11
Стига да не си вманиячен, няма проблеми

CoockieMonster
09-25-2013, 10:35
Има ли защо да я ревнуваш, провокира ли те с нещо? Ако отговора е да- продължавай! Ако е не- спри, на нея ще и писне и какво става с тебе- сам си оставаш. :) Аз също ревнувам много и с причина и без. За мен това не е чак толкова лошо. :)