PDA

View Full Version : Грешки, грешки..



Burlesque..
09-21-2013, 16:45
Случвало ли ви се е да правите грешки след грешки все едно са по списък? В толкова объркана ситуация никога не съм била до сега. Как се справяте, когато всичко ви се е сринало и се чувствате все едно сте на дъното? Толкова много грешки направих и си блъскам главата как да започна да ги решавам и не мога, и не мога да намеря решение.. Искам повече от всичко да върна времето назад, а мисълта, че не мога направо ме побърква. Осъзнавам напълно, че аз съм си направила всичко и заради себе си съм в това положение. Имах сериозна връзка година и половина и когато свърши всичко ми се срина някак. Започнах да падам и падам.. И се осъзнах чак сега, когато положението е много лошо вече. Занимавах се с доста момчета и тръгна лоша слава по мой адрес и сега това ми пречи във всичко, всеки има изградено мнение преди дори да е разговарял с мен. Не искам да е така, не мога да го приема и няма да го приема искам да си възвърна респекта от преди. Как? Попадали ли сте в такава ситуация? И наистина ако почнете да ме обиждате и да ми казвате, че сама съм си направила всичко, сега да си страдам няма да е от полза. Наистина осъзнавам напълно, че аз съм си виновна. Просто искам да ме посъветвате как да се справя с всичко това.

...Rammstein...
09-21-2013, 18:14
Всеки в даден момент попада в подобна ситуация. Никой не знае какво го очаква и няма как да бъде подготвен....явно просто е трябвало да се случи, но това не означава,че ти си лоша и т.н. Приеми го,че е временно и ще се оправи,просто трябва малко време. Всеки ден ставам свидетел на такива "клюки" от типа "тази била еди си каква..", особено в по-малките градове, но в крайна сметка се разбира какво е момичето/момчето всъщност и всичко отминава. Не го приемай толкова навътре, защото по този начин за теб лошата ще си ти, а не е така. Рано или късно всичко се нарежда. :)

JoeBanana
09-21-2013, 18:24
Ко?Не!

NikafNqkaf
09-21-2013, 19:00
Eстествено, че на всеки се е случвало и продължава да се случва да прави грешки. Яко си заблудена с мисълта "всичко е сринато" и "на дъното съм". Няма такъв филм, тва е просто нагласа, която те тегли назад, и ако не се отървеш по-скоро от нея, нещата ще продължават да се влошават. Вместо "всичко е свършено", "няма изход", "на дъното съм", използвай "отварям нова страница", "поемам по друг път", "време е за промяна". От тук трябва да започнеш да си решаваш проблемите. Направила си грешки, окей, защо обаче трябва да си блъскаш главата и да ги решаваш, каква е ползата от това? Резултата ще е само тъпчене на едно място. Грешките са били вчера, миналата седмица, миналия месец и т.н., т.е. някъде в миналото, миналото е минало, защото вече е станало, то е непроменимо, както и да го гласиш - няма да го оправиш - грешките си остават там. Остава ти настоящето - то вече е променимо, тоест решението ти на проблемите не се крие във вчерашния ден, а в момента. Всичко зависи от това какво ще направиш в момента, в момента ти си градиш утрешния ден, ти решаваш с действията си как да протече той. Решила си да се занимаваш с главоблъсканици днес, да си натякваш колко си проста и колко глупости си направила? С последствията на това си мислене нагаждаш и следващия си ден да протече по същия начин, със същите проблеми, със същите депресии и така до безкрай. Това, което бих направил аз е възможно най-скоро да си кажа "отварям нова страница" да се върна назад, да разгледам всичките си грешки, да установя защо даденото нещо е станало така [в 90% от случаите проблемите ни са по наша вина, вследствие от собствените ни действия] и да не реагирам отново по същия начин на дадената ситуация, за да не допускам същата грешка втори път. Ако хората постъпват предубедено с теб, лепват ти етикети и определения - нямаш работа в тяхната среда, нямаш работа с повърхностни кретеноподобни маймуни, такива недоразвити мекотели, които си правят изводи на базата на чуждо мислене, а не на своята собствена логика ще ти донесат повече вреди, отколкото ползи и само ще те спъват. Има други, развити хора, с които тепърва можеш да се запознаеш, като си разширяваш контактите и си смениш средата. Успех.

Burlesque..
09-21-2013, 20:18
Много ви благодаря '...Rammstein...' и 'NikafNqkaf'. Особено горния текст много ми помогна. :))))))

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 20:28
Авторке няя се плашиш и аз ако бях момиче сигурно щях да си вдигам краката на почти всеки ако съм с този сексуален морал, който имам в момента.

Burlesque..
09-21-2013, 20:36
Нямах предвид отваряне на крака.

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 20:38
какво друго, нали това ти е проблема, че вече имаш печат за леко момиче ?

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 20:43
кажи де, така и така си ми видяла мнението, тъй като си редактирала мнението си 2 минути след като съм написал моето :cool:

Burlesque..
09-21-2013, 20:45
Нямах предвид секс, а занимаване..

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 20:49
то от занимаване само няма да ти тръгне име

Burlesque..
09-21-2013, 20:50
В малък град тръгва -.-

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 20:54
То и аз съм от малък град. Тръгва ама трябва да има почва, аз ако имам такъв случай и някой ако ми каже тая се ебе много, нали ще го питам кой я е ебал ? и той кво ще ми каже ? точно в малките градове тия глупости се разбират най-лесно щот всеки се познава с всеки.

Burlesque..
09-21-2013, 21:04
За е*ането да ама също и като примерно си говорят 'пиша си с тая..' бля бля и другия като му каже и аз си пиша с нея и се почва съчиняване на истории от злоба. Наистина не става въпрос за секс, нито свирки.. Натискане да, но дотам.

AliceSw
09-21-2013, 21:07
http://www.someecards.com/usercards/viewcard/MjAxMy1iNWUxZjVlNGVmMWE3NDE3

http://www.someecards.com/usercards/viewcard/MjAxMy1iNWUxZjVlNGVmMWE3NDE3

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 21:09
Добре бе човек ти на колко години си ? Ако има някой, който да се връзва на подобни свободни съчинения тва са някви 16 17 години лапета. Ако това, което казваш до тук е така, то значи не си направила никакви грешки. Единственият ти проблем е, че средата, от която си обградена са идиоти. Просто не си случила на свястно момче със собствено мнение

Burlesque..
09-21-2013, 21:18
Благодаря. :)

Illusion772
09-22-2013, 06:44
http://www.someecards.com/usercards/viewcard/MjAxMy1iNWUxZjVlNGVmMWE3NDE3

http://www.someecards.com/usercards/viewcard/MjAxMy1iNWUxZjVlNGVmMWE3NDE3

И ти си права....
По темата - искам да кажа на авторката че всички на даден етап съжаляваме за нещо и обикновено за нещо което не можем да имаме - стари връзки,приятели, стари грешки.Лично аз се съмнявам да има човек тук които да не се е замислял какво би станало ако можеше да се върне 2/5/10 години назад и какво би променил, но грешките са си грешки , а ние сме просто хора , така че най-безочливо продължи напред! А за това с лекото момиче мисля че просто трябва да го оставиш да отмине от само себе си.

bilqnavod
09-22-2013, 10:00
Всеки допуска грешки и всеки ма право на втори шанс. В момента, в който си ги признала пред себе си, ти си поела нагоре.
Вярвай, че нещата се оправят. Успех! :)

wonderful_life1
09-22-2013, 11:01
Всички правим грешки и неща за които съжаляваме. Трудно е да промениш мнението на хората, затова бих те посъветвала ако имаш възможност да се махнеш временно от там където си в момента. Когато отидеш на друго място хората няма да те познават така ще можеш да започнеш отначало. Освен това като си на ново място с нови хора колкото и смешно да звучи "призраците от миналото" няма да те преследват хаха и определено и на теб ще ти е по-лесно да се справиш.

Dannie96
09-22-2013, 16:42
През целия си живот ще правиш грешки. Въпросът е да не ги повтаряш, а да ги осмислиш и да продължиш напред. На всеки се случва да се пита какво би било, ако еди какво си. Разтвори нова страница от живота си и се опитай да не повтаряш грешките. Считай ги за лош опит.
Предишните мнения са много точни и напълно ги споделям, затова няма да повтарям.




П.П И не забравяй, че точно грешките ни изграждат като личности и ни правят зрели хора. Не си ли грешила не можеш напълно да оцениш живота и неговите радости.

baby_baby
09-24-2013, 13:22
всеки прави грешки

prince
09-24-2013, 20:43
Всеки прави грешки , важното е да си взимаш поука от това нещо и да не го повтаряш. От грешките можеш да се учиш адски много.

psychopath
09-24-2013, 20:57
Никой не ти е виновен, че си евтина курва.

prince
09-24-2013, 21:09
Никой не ти е виновен, че си евтина курва.

+

seek&destroy
09-25-2013, 09:31
Никой не ти е виновен, че си евтина курва.

Закачките и натискането, не са оправдание, че си евтина курва.

psychopath
09-26-2013, 00:45
Ами ако гаджето ти се натиска с всеки втори? Няма ли да е к'урва? Или трябва да има секс? Ами ако прави свирки, брои ли се?
Кога ще се научите, че понятието 'курва' не е регламентирано, нито с цифри, нито с нищо.

ПС - "Момиче от малък град, с кофти слава" = Евтина селска к'урва

seek&destroy
09-26-2013, 18:02
На твоето мнение съм, бе пич, кви ми ги говориш?!

psychopath
09-26-2013, 22:49
Реших директно да отговоря на онеправданите евтини минети, още преди да са започнали с дежурните си простотии. :D
Не беше към теб. ;д

Tsukuda_Hiroshi
09-27-2013, 19:29
Познавам доста хора, които ги интересува мнението на хората. Никой от тях не е щастлив. Ако казват, че си курва - нека така да е! Ако казват, че си идиотка - така да бъде! Ако казват, че си лесна - ок! Ако някой се интересува от ТЕБ, ще му е на к*ра за това какво говорят хората. Като всяко нещо, дори и лошата слава си има добри страни.