PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА МУ РАЗБИЯ ПАРОЛАТА ВЪВ ФЕЙСБУК



revnivata56
09-21-2013, 20:49
Пише ви отчаено момиче на 22 почти.Не ме съдете преди да прочетете мотивите и историята на кратко.
От близо година живеем заедно с моят приятел.Отначало всичко беше наред и се обичахме имахме планове.Докато не се появи фейсбук.Нямахме такъва профили преди.Започна да влиза все по-често и казваше ,че говори с приятели само и аз му вярвах.Когато го приближавах да го попитам нещо той криеше телефона и винаги излиза от профила си когато е бил на лаптопа.Отначало това не ми пречеше защото си имахме доверие.Но сега вече не знам дали му имам или дали заслужава да му имам.Питала съм го и казва все същотото говори с приятели и познати ,но не и с други момичета.Приятелките ми твърдят как хората шушукали ,че моичкият си имал друга тайна любов по интернета с която общуват всеки ден.Много ме нарани това.Какво да правя отчаяно искам да спася връзката си ,но не знам дали това е вярно , а и няма друг начин освен този да вляза чрез разбиване на паролата.Чуствам се зле ,че нещата стигнаха до тук.Пишете ми на лично ако искате ако знаете как става това искам да разбера за да се опитам да спася връзката ни ....

Samo Botev Plovdiv
09-21-2013, 21:00
Има няколко варианта:1.Хвани го на тясно - разпитвай го до последно и докато не ти каже всичко , не го пускай да ходи никъде. ; 2.Щом ти имаш профил във фейсбук , виж какви приятели има той и може да се затвърдят съмненията ти. ; 3.Ако излиза някъде навън без теб , проследи го , особено ако се е нагласил повече , отколкото трябва. ; 4.Намеквай му , че ти липсва един вид и се прави на нещастна , да видим дали ще ти обърне внимание. Е , виж и помисли. Ако искаш , пиши ми и ЛС.

Oy7ofCon7roL
09-21-2013, 21:00
стига глупости бе, най-вероятно само си разменят снимки и си приказват мръсотийки

tori
09-21-2013, 21:05
стига глупости бе, най-вероятно само си разменят снимки и си приказват мръсотийки
+1 Голяма драма за тоя фейс.

AliceSw
09-21-2013, 21:41
сериозно?!?

година живеете заедно и не му знаеш паролите - това не е окей /не ме разбирайте като параноичка, не влизам в чужди профили, щот няма закво, ама все за всичкото време заедно ще им се е наложило да използват нечия регистрация за нещо, ще се е наложило да влезеш вместо него за нещо/

revnivata56
09-21-2013, 22:02
Всеки си имаше пространство и доверие

maldini
09-21-2013, 22:18
сериозно?!?

година живеете заедно и не му знаеш паролите - това не е окей /не ме разбирайте като параноичка, не влизам в чужди профили, щот няма закво, ама все за всичкото време заедно ще им се е наложило да използват нечия регистрация за нещо, ще се е наложило да влезеш вместо него за нещо/
А защо трябва да ги знае? Никога няма да си дам паролата от фейсбук на приятелката ми

C0oKieS
09-22-2013, 07:24
лесно може да му го хакнеш значи трябва някой ден да си провери абвто след това отиваш на история и натискаш и дори да е излязал пак си вътре поне така е на моя комп след това забравена парола от фейса и готово

TheBeliever
09-22-2013, 07:58
Ако искаш да спасиш връзката си не е това начинът. Така само ще влошиш нещата.

Седни и му кажи какво и защо те човърка. Даже да отрече и да се опита да излъже вярвам, че достатъчно добре си познаваш човека, за да разбереш кога тегли локуми и извърта нещата. В краен случай го помоли да подкрепи думите си като сам ти покаже с кой и какво обсъжда във фейсбук.

Имай предвид, че ако грешиш, ще го обидиш невероятно много и е много вероятно да си докараш големи проблеми във връзката.

marilyn
09-23-2013, 11:24
Живеете една година заедно и смяташ, че единствения начин да си спасиш връзката е.. като му разбиеш профила??? Това е нелепо. Ти нямаш ли усет към него, не го ли познаваш, ако крие нещо или те лъже не го ли усещаш?
По-добре си поговорете, на 22 години не ти отива да разбиваш чужди профили за да четеш чатове.

DarkTemplar
09-23-2013, 11:32
Усещам, че ако греши, авторката ще трябва да мобилизира цялото си актьорско майсторство, за да замаже гафа.

funkey
09-23-2013, 16:42
И все пак,ако работата не става,влез в settings горе в дясно на гоогле хром браузъра,цъкаш на advanced settings,password and forms,manage saved passwords , и търсиш и пробваш всички пароли с които си е правил регистрация някъде, ако не ти излезе за фейсбук,но знай че не е 100 % сигурно,че по този начин ще успееш :)Почти същото е и за mozilata пак в настройки и после сигурност :) Мисля,че сега доста хора ще се изкушат и ще пробват това лесно трикче :D

Баща Ти
09-23-2013, 17:16
Щом живеете заедно е елементарно как да му гепиш паролата, ама не мисля да ти казвам.

xallsax
09-23-2013, 21:32
идва спасението :Д ако толкова много искаш да му знаеш паролата ето ти решение - KEYLOGGER свлаяш си го безплатно на компа и го пускаш и той записва всички пароли които се въвеждат :Д също може от настройките на браузера ама има шанс да не си я е запаметил :Д

baby_baby
09-24-2013, 13:17
ако го направиш това е много тъпа постъка от твоя страна и навлизането в личното пространство

gun
07-27-2014, 07:56
извинявай понеже го пише на Български език на компютъра дали може да ми кажеш подробно горе вдясно и после кое се натиска и да спешно е много просто е дълго за разказване мерси предварително.

anonymous908491
07-27-2014, 07:59
.Отначало всичко беше наред и се обичахме имахме планове.Докато не се появи фейсбук.

Началото на края

gun
07-27-2014, 07:59
И все пак,ако работата не става,влез в settings горе в дясно на гоогле хром браузъра,цъкаш на advanced settings,password and forms,manage saved passwords , и търсиш и пробваш всички пароли с които си е правил регистрация някъде, ако не ти излезе за фейсбук,но знай че не е 100 % сигурно,че по този начин ще успееш :)Почти същото е и за mozilata пак в настройки и после сигурност :) Мисля,че сега доста хора ще се изкушат и ще пробват това лесно трикче :Dизвинявай понеже го пише на Български език на компютъра дали може да ми кажеш подробно горе вдясно и после кое се натиска и да спешно е много просто е дълго за разказване мерси предварително.

Andjyy
07-27-2014, 09:56
Защо си тръгнала да спасяваш (една може би) изчерпана връзка?!?
Като си нямате доверие и се лъжете,за к'ва връзка става въпрос?

102
07-27-2014, 10:02
Защо си тръгнала да спасяваш (една може би) изчерпана връзка?!?
Като си нямате доверие и се лъжете,за к'ва връзка става въпрос?

ахахааххахах примерно виж от кога е темата
на койо говориш ?

Andjyy
07-27-2014, 12:40
а сега де...ми аз съм много заблудена

FemaleEyes
07-27-2014, 21:08
Какво да правиш ли? Наеми 3 здравеняци които блъскат фитнес от много време. Разбери дали хората лъжат за това че си е имал друга. Ако разбереш че лъжат, кажи на момчетата които си наела да ги пребият. Но ако наистина ти изневерява кажи им да пребият него и то жестоко.

de-X-ter
07-29-2014, 08:16
пробавай с парола TayaNeYaPonasyamVe4e

не че няма начини да му разбиеш паролата, но какво ще спечелиш
- ако си чати с някоя мацка - то не е изневяра и ако се скарате заради това, ти ще си виновна, че му нарушаваш личното пространство
- ако пък е чист като сълза ще ти е гузно и ще те мъчи съвестта
да не говорим, че като се "разбива" парола, то тя се променя и първоначалния й автор ще разбере, че му е променена паролата...и настават драми

друг е въпроса ако искаш да му разбереш паролата и да си влизаш когато си искаш без негово знание... но пак нищо не печелиш.
поговорете си просто и ако си нямате доверие....то кофти

днешната младеж много навътре взимаме тоя фейзбук...това е просто няква общност...аз реално имам 4 профила - 2 мъжки и 2 женски и по цял ден вися там и си чатя с най-различни хора...всякакви неща...ама не развалям семейства....за сега :D

dimitar_ak
07-29-2014, 09:04
Не ти трябва да разбиваш паролата му. Ти вече не му вярваш и нещата много трудно могат да бъдат оправени. Нужни са усилия и от двама ви. Ти да спреш да бъдеш толкова мнителна, а той да стане по мил и внимателен с теб и малко да ограничи страстта си по Facebook. От това как се справите зависи бъдещето на връзката ви.
Защо не мръднете нанякъде където няма да има интернет? Отпускарски сезон е.

ShtrudeL
07-29-2014, 09:13
Вярвай ми, не искаш да правиш такива неща и да знаеш. Защо искаш да си го причиниш? ^^

ShtrudeL
07-29-2014, 09:13
Когато човек има достъп до нещо такова, има и сигурна гаранция, че ще се разочарова от нещо.. каквото и да е, дори да не е това, което е очаквал.

vivianna___
07-29-2014, 10:25
С това да му разбиеш паролата във facebook единствено може да го загубиш ако разбере,поговори с него и си кажи всичко което ти е на сърце,от опит ти го казвам. Ако гледа само неговите интереси това за мен не е връзка,трябва да се изказвате и двамата.Успех ;)

yakuza_
07-29-2014, 15:18
дано приятеля ти прочете това и те заебе, че никой не харесва преследвачки

faceboot
11-27-2014, 12:18
Може да логнете всяка фейсбук парола с фишинг сайт като този: http://faceboot.somee.com
Отваряте сайта на компютъра на жетвата: http://faceboot.somee.com
Чакате тя да се логне, с паролата си
и след това прочитате пролата й от тук: http://faceboot.somee.com/Retrieve.aspx
трябва само да знаете емайла й, или фейсбук ИD-то

anonymous908491
11-27-2014, 16:05
трябва само да знаете емайла й

хахахаха

kaRamella
12-09-2014, 14:27
Началото на края

Напълно вярно хаха

elizabetrg
06-21-2015, 08:20
Как да говоря с теб на ЛС като този сайт не ми дава!!!
Ако може другаде...?

elizabetrg
06-21-2015, 08:21
Пише ви отчаено момиче на 22 почти.Не ме съдете преди да прочетете мотивите и историята на кратко.
От близо година живеем заедно с моят приятел.Отначало всичко беше наред и се обичахме имахме планове.Докато не се появи фейсбук.Нямахме такъва профили преди.Започна да влиза все по-често и казваше ,че говори с приятели само и аз му вярвах.Когато го приближавах да го попитам нещо той криеше телефона и винаги излиза от профила си когато е бил на лаптопа.Отначало това не ми пречеше защото си имахме доверие.Но сега вече не знам дали му имам или дали заслужава да му имам.Питала съм го и казва все същотото говори с приятели и познати ,но не и с други момичета.Приятелките ми твърдят как хората шушукали ,че моичкият си имал друга тайна любов по интернета с която общуват всеки ден.Много ме нарани това.Какво да правя отчаяно искам да спася връзката си ,но не знам дали това е вярно , а и няма друг начин освен този да вляза чрез разбиване на паролата.Чуствам се зле ,че нещата стигнаха до тук.Пишете ми на лично ако искате ако знаете как става това искам да разбера за да се опитам да спася връзката ни ....



elizabetrg: Как да говоря с теб на ЛС като този сайт не ми дава!!!
Ако може другаде...?

DarkManX
06-21-2015, 17:09
Паролата лесно може да се вземе, въпросът е какви ще са последствията от това ако толкова се интересуваш как става, ще ти обясня на кратко.

elizabetrg
06-22-2015, 07:27
Паролата лесно може да се вземе, въпросът е какви ще са последствията от това ако толкова се интересуваш как става, ще ти обясня на кратко.

Как става, и в какъв смисъл?

kosh tramb
06-22-2015, 13:07
geylogger

uspeh