PDA

View Full Version : Малко объркана



ironlady58
09-21-2013, 22:12
Такааа...С приятеля ми сме заедно от година и половина почти. На пръв поглед връзката ни е перфектна и аз за такава я намирах до скоро. Имали сме дребни, битови караници и много големи драматични скандали - нещо напълно нормално за една връзка. И двамата си имаме паролите за фейсбук и т.н. Още в началото като се запознахме той твърдеше твърдо,че е много влюбен в мен още на втората среща (тогава ме целуна за първи път, но ние се събрахме на третата ни среща) . Говореха се разни неща за него, че бил женкар и така нататък, но реших да се доверя на инстинкта си и да не вярвам на слуховете. На третия ден откакто бяхме заедно той ми каза, че ме обича. Не знам с каква цел го е казал дали наистина го е мислил, или е било просто така, защото полза от това да ми го каже наистина нямаше. Правеше ми много изненади и еднва на 12тия ден откакто бяхме заедно ми подари пръстен с неговото име, а той имаше същия с неговото (до ден днешен ги носим) .Но останала с впечатлението, че съм с едно наистина много влюбено момче разбрах, че в периода, в който с него сме се "гаджосвали" той си е писал и с други момичета правейки им най-различни комплименти. Не е излизал с нито една от тях. Имаше такива с които си е писал дори и в периода , в който вече сме били заедно. Не мога да разбера какво са значели тези чатове за него. Говорихме си по тази тема и той ми призна, че някои от момичетата са били просто бас, други са били просто занимавка, защото му е било скучно. Може да ставам параноична и много ревнива, но наистина не мога да си го обясня. Да, вярно заедно сме в момента, но още и още мислейки си за миналото се дразня. В момента няма подобни разговори, но не знам дали е защото си имаме паролите, или просто защото няма желанието да има... Кажете ми според вас какво може да значи всичко това, защото наистина много ме тормози.

TheBeliever
09-22-2013, 07:15
Значи, че си нямаш друга работа и търсиш как да вкараш малко драма в живота си. Бил правил комплименти на момичета преди година и половина - голям проблем.

vali97
09-22-2013, 15:59
Човек ако иска да изневери винаги ще намери начин и повярвай без ти да разбереш ;) не давай такова голямо внимание на миналото.

C0oKieS
09-22-2013, 16:30
Човек ако иска да изневери винаги ще намери начин и повярвай без ти да разбереш ;) не давай такова голямо внимание на миналото.+

fUcKsMiLe
09-22-2013, 19:24
Фейсбук.. защо съществува...

baby_baby
09-22-2013, 20:54
Не трябва да ти пука от миналото му

SoInsane
09-22-2013, 21:50
За да ти даде паролата си, явно няма какво да крие, още повече че в началото връзката ви не е била сериозна и може би не е очаквал да се превърне в такава, затова е писал на други.

ironlady58
09-22-2013, 23:36
За да ти даде паролата си, явно няма какво да крие, още повече че в началото връзката ви не е била сериозна и може би не е очаквал да се превърне в такава, затова е писал на други.
Именно това ме дразни. Мисълта, че за него вероятно съм била поредната зарибявка, която му е вързала. От части осъзнавам, че е много глупаво да мисля за миналото и да се притеснявам за него, но не знам просто ме тормози тази мисъл...

TheBeliever
09-23-2013, 04:38
Именно това ме дразни. Мисълта, че за него вероятно съм била поредната зарибявка, която му е вързала. От части осъзнавам, че е много глупаво да мисля за миналото и да се притеснявам за него, но не знам просто ме тормози тази мисъл...

В началото всички сме "поредната зарибявка". Наивно е да си въобразяваш, е някой започва свалка с идеята "това е Жената на живота ми". Дали си поредната или не се вижда след време.

Колко време ще ти трябва на теб, за да се почувстваш сигурна в човека до себе си, е друг въпрос.

prince
09-24-2013, 21:06
Просто си търсиш причини.