PDA

View Full Version : Продължаване на връзка



Provve
09-21-2013, 22:31
Ако може, искам точни и конкретни отговори. Овъртания от сорта на "гледай напред" не ми вършат работа. Това е "казуса":

На по 20 години сме. Скъсахме скоро. Ходихме от 2012 януари. От септември 2012 до юли 2013 сме се виждали на живо общо месец и половина, защото уча извън България. Преди да се видим лятото тя беше поизтинала откъм чувства, не помогнахме на ситуацията и скъсахме. Аз продължавам да уча извън България (в момента не съм на родна земя). Просто ще кажа, че я обичам, другите неща се подразбират.

Въпросът е: при положение, че познаваш един човек, бил си влюбен в него, вече не го чувстваш така, има ли шанс да се влюбиш отново в него след известно време (3 месеца, 6 месеца, година, 2, 5).

ПП: нямам опит с връзки, това ми е първата връзка и реално не знам как стоят нещата, когато спреш да си влюбен в него

AliceSw
09-22-2013, 08:06
ако си охладнял, защото някой го е нямало, да

връщат се чуствата, обаче често са изменени по-силни или слаби, по-интимни или пък приятелски

Жълто
09-22-2013, 23:18
ако си охладнял, защото някой го е нямало, да

връщат се чуствата, обаче често са изменени по-силни или слаби, по-интимни или пък приятелски

съгласен

marilyn
09-23-2013, 11:11
Алис е права. Може и да се върнат, но сигурно ще са изменени. Когато някой е далече е нормално да охладнее човек.

baby_baby
09-24-2013, 13:21
ако си охладнял, защото някой го е нямало, да

връщат се чуствата, обаче често са изменени по-силни или слаби, по-интимни или пък приятелски

+1

prince
09-24-2013, 20:48
За да се върнеш назад в миналото е с риск това нещо постоянно да те дърпа назад и назад.
Отговора на въпроса ти е : Напълно е възможно. Всеки човек обича, обичал е и може да обикне отново.