PDA

View Full Version : Проблемче...



tHe_COolEst_GIrl
09-22-2013, 10:07
Здравейте. Пиша ви с надеждата да ми помогнете. Когато започна новата учебна година, дойде един нов невероятен сладур (двойник на Пол Уесли), когото много си харесах и даже започнах малко да ревнувам. Но пък проблема е, че си имам гадже, което е много срамежливо и дори не ми говори от срам (но със мен само е така. Иначе е много активен :D ). Но понеже останахме единствената двойка в класа, започна постоянно да ме зяпа и дори ме гушна (нещо, което не се е случвало от доста време - ето колко е срамежлив) и просто не знам какво да правя. Страх ме е да го зарежа, понеже бяхме скъсали и се събрахме пак, а и ако скъсаме пак, никое момче повече няма да ми вярва. Освен това още го харесвам. Знам, че това което правя не е правилно и се чувствам гузна за това, но не мога да заповядвам на сърцето си. Моля ви, дайте ми съвет какво да правя :(

s.dance33
09-22-2013, 10:29
Двойник на Пол ? Пращай го насам :Д Бай д уей на колко си години?

HollyGolightly
09-22-2013, 10:36
Стой си на задника и не тичай след чуждо, след като си имаш приятел. След време ще ти мине.

tedka soletka
09-22-2013, 10:58
Ако наистина харесваш гаджето си-остани си с него.... Може да е само увлечение към другото момче.

Kills
09-22-2013, 12:42
Йъп, просто увлечение.

Starless
09-22-2013, 14:30
Другият показва ли интерес към теб?

baby_baby
09-22-2013, 14:50
според мен е само увлечение остани си с гаджето

WindOfChange
09-22-2013, 16:17
Както горе казаха, вероятно е просто увлечение. Ще е много тъпо да зарежеш гаджето си! Няма значение, че е срамежлив, поговори с него просто. А и другия изобщо проявява ли някакъв интерес към теб?

Dannie96
09-22-2013, 16:24
И аз мисля, че е влечение. Хваща окото и е нормално да се размечтаеш, но ти още не го познаваш като характер и като личност, така че не го харесваш.
Ще отмине след време... предполагам.

Жълто
09-22-2013, 23:15
То и аз като имам приятелка мога да си харесам друго момиче щото приятелката ми няма да е единствената красавица на земята.... ама ако следвам сърцето си най-вероятно връзките ми повече няма да надвишават 2 дни. Остани си с твоя ако още го харесваш!

Cloud9
09-23-2013, 10:58
Но пък проблема е, че си имам гадже, което е много срамежливо и дори не ми говори от срам (но със мен само е така. Иначе е много активен :D ). Но понеже останахме единствената двойка в класа, започна постоянно да ме зяпа и дори ме гушна (нещо, което не се е случвало от доста време - ето колко е срамежлив) и просто не знам какво да правя. Страх ме е да го зарежа, понеже бяхме скъсали и се събрахме пак, а и ако скъсаме пак, никое момче повече няма да ми вярва. Освен това още го харесвам.

Ти сериозно ли?Това ли ти е гаджето?Не смее даже да ти говори,но сте заедно?още сте малки за каквито и да е връзки.Не се занимавай с такива неща.

marilyn
09-23-2013, 11:09
Не се занимавай с нито един и изчакай да пораснеш.

prince
09-24-2013, 21:05
Хвани си ги и идвамата единия ще ти е любовника, а другя гаджето. Нека двамата те споделят! :) Знам, че тайно го желаеш.