PDA

View Full Version : интимен освежаващ спрей Avon



suunerr
09-22-2013, 14:58
https://www.google.bg/search?biw=1366&bih=667&q=%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD+%D1%8 1%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9+avon&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.52434380,d.Yms&pdl=300&um=1&ie=UTF-8&hl=bg&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=6AA_Up-fIcaktAbvyoGACw#facrc=_&imgdii=_&imgrc=hGZL_FmrcWnmWM%3A%3BFWB0AeMtM_awuM%3Bhttp%25 3A%252F%252Fimg10.prodavalnik.com%252Fimages_proda valnikcom%252F28698807_1_585x461.jpg%3Bhttp%253A%2 52F%252Fprodavalnik.com%252Fintimen-osvezhavasch-sprey---avon-i28382145%3B225%3B225 Какво мислите за този спрей? И какъв е начина за употреба?

TheBeliever
09-22-2013, 15:02
Точно на Avon не бих се доверила за продукти за интимна хигиена.

Иначе това е чисто и просто дезодорант.

POLLINA
09-22-2013, 15:35
Не ми звучи като нещо, което бих използвала.

LipSy
09-22-2013, 15:40
На Avon продуктите не са толкова качествени...Не препоръчвам.

kaRamella
09-22-2013, 15:56
Ползвала съм. Просто се пръскаш "там" . Не е нищо кой знае какво. Даже мисля, че е безполезно.

marilyn
09-23-2013, 13:33
Точно на Avon не бих се доверила за продукти за интимна хигиена.



Именно.

bilqnavod
09-23-2013, 13:50
Ползвала съм. Просто се пръскаш "там" . Не е нищо кой знае какво. Даже мисля, че е безполезно.

Леле звучи ми ужасно! Не е ли по добре да се измиеш, отколкото да ползваш това? Не ми се мисли за какви ухания ще става дума да си немита и да го използваш... ужас. Все едно да ползваш парфюм като си потен... :shock:

strawberry88
09-23-2013, 15:25
Леле звучи ми ужасно! Не е ли по добре да се измиеш, отколкото да ползваш това? Не ми се мисли за какви ухания ще става дума да си немита и да го използваш... ужас. Все едно да ползваш парфюм като си потен... :shock:

Ти да не мислиш, че се пръска, като не си се къпал 10 дена? 8-) 8-)

Иначе и аз не бих го ползвала. Не и на Ейвън.

bilqnavod
09-23-2013, 18:39
^^ знам ли при какви обстоятелства го ползват... :D

dessy97
09-24-2013, 13:54
Значи аз съм представител на ейвън и ви обяснявам: това е ако си примерно на път за 1-2 дена и няма къде да се измиеш защото много добре знаете че когато не сте се мили започва да ви щипе и просто е некомфортно, е това го успокоява иначе като да продукти аз ползвам интимния гел само че в голям вариант и е страхотен! А относно за това че мислите че се некачествени, е замислете се когато отидете примерно в магазин и си търсите душ гел се замислете колко дни/седмици е престоял, докато когаато един представител пусне поръчка примерно във вторник тогава ги опаковат и вее когато пратката пристигне в петък те са прясно опаковани.. и все пак всеки с мнението си :)

marilyn
09-24-2013, 14:31
Значи аз съм представител на ейвън и ви обяснявам: това е ако си примерно на път за 1-2 дена и няма къде да се измиеш защото много добре знаете че когато не сте се мили започва да ви щипе и просто е некомфортно, е това го успокоява иначе като да продукти аз ползвам интимния гел само че в голям вариант и е страхотен! А относно за това че мислите че се некачествени, е замислете се когато отидете примерно в магазин и си търсите душ гел се замислете колко дни/седмици е престоял, докато когаато един представител пусне поръчка примерно във вторник тогава ги опаковат и вее когато пратката пристигне в петък те са прясно опаковани.. и все пак всеки с мнението си :)
Айде стига си рекламира продуктите тук. Вярвам, че всяка от нас е пробвала нещо на Ейвън и колко са доволни? На тези цени човек може да си намери по-качествени продукти. А пък ако толкова няма къде да се измие човек има интимни кърпички, които биха свършили по-добра работа от дезодорант.

А и точно относно интимната хигиена не е готино човек да прави експерименти.

bilqnavod
09-24-2013, 17:26
А и точно относно интимната хигиена не е готино човек да прави експерименти.

Съгласна :ok:

TheBeliever
09-24-2013, 19:30
Значи аз съм представител на ейвън и ви обяснявам: това е ако си примерно на път за 1-2 дена и няма къде да се измиеш защото много добре знаете че когато не сте се мили започва да ви щипе и просто е некомфортно, е това го успокоява иначе като да продукти аз ползвам интимния гел само че в голям вариант и е страхотен! А относно за това че мислите че се некачествени, е замислете се когато отидете примерно в магазин и си търсите душ гел се замислете колко дни/седмици е престоял, докато когаато един представител пусне поръчка примерно във вторник тогава ги опаковат и вее когато пратката пристигне в петък те са прясно опаковани.. и все пак всеки с мнението си :)

За комисионната си и звезди ще ни сваляш.

Като човек изпробвал не един продукт от Ейвън, и в частност интимният ви гел, е не съм попадала на друг продукт за интимна хигиена, който да ми предизвика дразнене, парене и чувство за невероятен дискомфорт. А далеч не съм с чувствителна кожа.
Да, до човек си е, и т.н и т.н. Но ти каквото и да ми "обясняваш" моят личен опит с продуктите на така защитаваната от теб компания ме е накарал да си изградя негативно мнение за тях.

А това с "прясно опаковани"-те дори няма да го коментирам. На 12 ли си?

dessy97
09-25-2013, 13:16
Ооо оправяйте си се, казах ви доста мои клиенти са останали доволни, не мисля да споря за глупости всеки си има лично мнение.. колкото до автора купи си ако искаш и си изкажи мнението ;)

LeprikonA
09-27-2013, 09:37
А може ли да препоръчате нещо, което сте изпробвали и сте доволни?

dessy97
10-01-2013, 14:37
Лично аз съм използвала и продължавам да ползвам спрея от ейвън (винаги когато пътувам) супер е!

baby_baby
10-31-2013, 11:45
Не бих се доверила точно на продуктите на Ейвън за интимните ми части

sweet_summer_love
10-31-2013, 11:48
На Ейвън преди ползвах козметика, но определено не бях доволна. За интимна козметика не ти бих препоръчала да ползваш това, по-добре си купи нещо от аптеката на някоя хубава фирма.

MaLkaTa_LaDy
10-31-2013, 16:40
Ако ти трябва когато пътуваш - интимни кърпички на Лактацид, гинекологично тествани!
Не бих ползвала дезодорант за тази зона.