PDA

View Full Version : Breaking Bad



fUcKsMiLe
09-22-2013, 18:44
Някакви отзиви за това сериалче?

socareless
09-22-2013, 18:49
гениален е

CoockieMonster
09-22-2013, 18:52
ПРОСТО НЯМА ДРУГ ТАКЪВ !!!!!!!!! УНИКАЛЕН

fevoos
09-22-2013, 18:58
Определно най - добрия сериал..!!!за тия 5 сезона изобщо не се превърна в боза, както повечето сериали...изключително реален е (всичко което може да се прецака се прецаква ( no happy end)) и общо взето няма втори като него...

Fisherman
09-22-2013, 19:07
Свалих го да го гледам,защото се разказва за учител по химия.За ся става,гледам че е на АМС,като живите мъртви

yakuza_
09-22-2013, 19:07
Добър е, един от малкото дето и напред сезоните не са боза.

fUcKsMiLe
09-22-2013, 19:22
Това ми трябваше да чуя :д
Почнах да го гледам, не е тежък и ми харесва.
Сигурно ще го изгледам целия, ако имам време.
Мерси ^^

anonymous908491
09-22-2013, 19:30
Точно пък петия сезон се превърна в няква драма с ревящи мъже във всяка серия.
На жените ще им хареса, а виждам и кои мъже също го намират за хубаво, вадя си изводи.

Fisherman
09-22-2013, 19:34
Точно пък петия сезон се превърна в няква драма с ревящи мъже във всяка серия.
На жените ще им хареса, а виждам и кои мъже също го намират за хубаво, вадя си изводи.

Гледал съм точно 2 епизода.Да спра ли преди да се превърна в ДаркТемплар?

Mary_Jane_69
09-22-2013, 19:51
Пробвах се да гледам 1, не ми хареса и го изтрих

socareless
09-22-2013, 19:55
Точно пък петия сезон се превърна в няква драма с ревящи мъже във всяка серия.
На жените ще им хареса, а виждам и кои мъже също го намират за хубаво, вадя си изводи.

еми тва е действителноста ве пич,кво искаш на черното да казват бяло,ако е тва си пусни някоя романтична комедийка и не коментирай сериозните филми:)
не си мисли че в определена ситуация и ти не би плакал като малко момиченце,мисля че точно на тва наблягат сценаристите,ама кой както си го тълкува

socareless
09-22-2013, 19:57
и на мене драмата не ми допада,ама трябва да има от всичко

CoNviCt
09-22-2013, 19:58
Определно най - добрия сериал..!!!за тия 5 сезона изобщо не се превърна в боза, както повечето сериали...изключително реален е (всичко което може да се прецака се прецаква ( no happy end)) и общо взето няма втори като него...

Това не е реалността. Иначе е добър. Последните серии не са толкова силни.

anonymous908491
09-22-2013, 20:04
еми тва е действителноста ве пич,кво искаш на черното да казват бяло,ако е тва си пусни някоя романтична комедийка и не коментирай сериозните филми:)
не си мисли че в определена ситуация и ти не би плакал като малко момиченце,мисля че точно на тва наблягат сценаристите,ама кой както си го тълкува

Аз рева и докато ти чета коментара, за теб ми жал.
Действителност е, колкото е реално всичко, което показват в смехорията 'под прикритие' .

socareless
09-22-2013, 20:23
виждам,че въобще не си наясно за какво става въпрос не казвам че и трябва,но защо коментираш без въобще да знаеш
това че твойта действителност не е такава не значи,че сериала не е обективен,вероятно трудно ще ти е да го приемаш живейки скучен и безцелен(вероятно предимно виртуален)живот и ограничавайки се само в рамките на твоите убеждения и "знания" за света и хората,но факта,че това е един от най-гледаните сериали евър и че е най-високо оценен във IMDB,мисля че доста красноречиво свидетелства за това че много хора са припознали по някакъв начин себе си в даден образ или случка от сериала,ама в опита си да се направиш на badass и на вечно опониращия(а най-вероятно от чисто невежество и липсата ти на житейски опит)излизаш мега смешния

не че ми пука дали ти харесва сериала или не,просто ме издравни факта че без да си имал никакъв опит в нещата от сериала излизаш и казваш,че не е действителност, и аз не съм президент на сащ,тва значи ли че сащ нямат президент?

anonymous908491
09-22-2013, 20:42
и че е най-високо оценен във IMDB,мисля че доста красноречиво свидетелства за това че много хора са припознали по някакъв начин себе си в даден образ или случка от сериала

Дам, май е трябвало да те образоват с тояга, защото идиот само така може да бъде научен.

П.П.
Успя да сбъркаш за всичко в разсъжданията ти за мен, подкрепям тоягата като образователно средство.

socareless
09-22-2013, 20:59
тва,че ваще са те налагали с тояга като малък,не виждам кво общо има с мене(въпреки че обяснява доста неща),аз съм възпитан с много старание и любов и съм научен да подтискам комплексарчетата като тебе

и нито ме вълнуваш нито съм някъв гадател,че да дам точна оценка за тебе от прочитането на 1-2 твои(дебилни) коментара,но само ще ти кажа,че тва че само даваш вид на нещо не те прави по-малко такова

п.п. още доста тояги трябва да изядеш според твойте виждания

anonymous908491
09-22-2013, 21:52
аз съм възпитан с много старание и любов и съм научен да подтискам комплексарчетата като тебе
че тва че само даваш вид на нещо не те прави по-малко такова


Трябва да превключвам на режим 'дебил' , за да ти разбирам малоумните коментари.
След подтискането гълташ или плюеш ?

socareless
09-22-2013, 22:37
явно си дори по-елементарен от колкото си мислих,няма да ти превеждам,земи прочети един буквар за деца от 2 до 4 години току виж там си зацепил нещо,че като гледам думичките,които използвам са ти сложни,шут придворен

anonymous908491
09-22-2013, 22:53
земи прочети един буквар за деца от 2 до 4 години

1.Ти не си показал, че владееш мисленето, добър си само в гълтането.
2. Буквар за деца от 2 до 4 има там, където теб са те родили - в гората.
3. Извинявай, че те обидих, когато написах, че само гей би харесал 5 сезон и всичкото реване, и вие сте хора, лапайте на воля.

socareless
09-22-2013, 23:44
1.плиткоумен си кат локва
2.по-добре в гората от колкото в химическа тоалетна на изоставен строеж
3.педала по всичко личи,че си ти,ти говориш само за лапане и гълтане,щом толкова искаш да лапаш и да гълташ си го кажи в прав текст,недей ми приписва най-съкровените си фантазии,не че бих ти дал и гъза да ми лижеш,но щи намерим некой мангал-хероман да му се радваш,лапай духай,през кура си ми
аре гг, не ми се занимаа с тебе

kosder
09-23-2013, 00:16
Изгледах 1ви епизод преди време, но не успя да ме накара да изгледам втори такъв.

Pedigree
09-23-2013, 06:35
Ей, преди време се чудех с кого да го обсъдя, а сега всички го гледат, егати.
Не е лош сериалът, не ми тегавее, когато го гледам.

PainMonopoly
09-23-2013, 08:34
Не можах да довърша втори епизод. Много е тъп. :Д

Chacho
09-24-2013, 15:39
Гледах няколко серии, има интрига, ама съм много извън сюжета за да имам адекватно мнение. Все пак ме остави с добри впечатления, ще го тегля скоро време.

yakuza_
09-24-2013, 16:05
Сериала свършва другата седмица, дано последния епизод не е така умрял като на декстър.

fUcKsMiLe
09-24-2013, 16:32
Мда.. мен ме спойлнаха за някои неща от последните епизоди, но ми е интересно как стават.
Вече съм на втори сезон. До края на седмицата или до края на другата най-късно смятам да приключа с него.
Интересен е като цяло.

ameli
09-24-2013, 16:39
Ей, преди време се чудех с кого да го обсъдя, а сега всички го гледат, егати.


+ Преди ми харесваше много повече, ся нещо го разводниха. Не съм гледала последните 2-3 епизода, щото нямам време, ама се надявам да са се пооправили.