PDA

View Full Version : Диета с овесени ядки?



Maketitaaa
09-22-2013, 21:06
Добър вечер, от някъде седмица за закуско-обяд ям овесени ядки по една купичка с мляко и половин лъжичка мед, понякога и за вечеря, когато няма нищо друго, и праскова,ябълка или някъв друг плод между храненията, но понякога и ям и зеленчуци, имесо за вечеря. Не ям сладко или пържено тази една седмица,но и преди това съм яла по-малко. Знам,че е лошо,че не закусвам и т.н, но до преди не съм нито закусвала, нито обядвала,ами направо наведнъж на вечеря,което знам,че е грешно,но нямам време. Искам да отслабна с 2-3 кг, принципно съм слаба, но в момента държа да отслабна, защото не се харесвам. Та ако ям само овесени ядки и понякога някаква друга храна, но да не е мазна ще успея ли да отслабна. Смятам,че като не спортувам не ми е нужно да поглъщав повече калории. Но като се изпрочетох по форумите и май овесените ядки са основно въглехидрати така че има ли някъв ефект и ще отслабна ли? :D Благодаря предварително.

TheBlackPanther
09-23-2013, 06:35
оф...спорт!

пAteNцЕ
09-23-2013, 09:27
Като прочетох това се сетих реплика на една моя приятелка " Аз нямам нужда от спорт, за да премахна целулита, нали гладувам." Трябват си упражнения. А с това не-ядене най-много да си смъкнеш имунитета.