PDA

View Full Version : Наркотици - ПОМОЩ!



Alexsander777
09-23-2013, 10:59
Здравейте,

Мисля, че имам сериозен проблем... Не мислих, че е така, но в последствие разбрах, че съм много пристрастен към марихуаната!
От Пловдив съм, момче съм и преди месец станах на 18. Преди 4-5 месеца си обещах че като свърши лятото на 2013 година ще спра тревата. Вече от около 2 седмици трябваше да съм спрял, но уви нещо не ми се получава и в крайна сметка няма и един ден в който да не съм се напушил здраво (включително и сега). Става ми ясно, че няма да ми е толкова лесно, колкото си мислех. Та на въпроса, приемам всякакви съвети, дори ако ме насочите към някакво място, където се оправят хора с подобни на моите проблеми май ще е най-добре.

Благодаря предварително.

Chacho
09-23-2013, 11:15
Нямаш достатъчно воля. Щом си обещаваш за бъдещи моменти, значи не си достатъчно категоричен и резултатът е очакван според мен.

Щом не можеш да се насилиш срещу обстоятелствата, подреди обстоятелствата така, че да не те предразполагат към пушене. Накарай вашите да ти спрат джобните за 1 седмица, не излизай, намери се на работа и ако преодолееш първите няколко дена, смятам, че ще събереш мотивацията за по-натам. Щото потръгне ли, после е въпросът да устоиш да не запалиш "само 1".

NissaN
09-23-2013, 16:55
Трябва да имаш воля като кажеш спирам така да бъде.Ако не стане търси специална помощ.

sneering
09-23-2013, 19:28
Колко лета с колко много хора си обещавахме,че ще са последни ако знаеш :D Това лято нямаше смисъл да си обещаваме,всмисъл почнахме темата с обещанието за последно лято,но се развихри такъв смях чееее ...

и аз съм от Пловдив на 19,сто Про сме били в един кръг да пушим,особено в хард заведенията,сещаш се кои :D

Жълто
09-23-2013, 23:20
Даже по аватара ти бих познал, че си тревоман.
Е трябва да се насилиш по някакъв начин. Смени компанията ако можеш, не взимай пари от вашите нарочно, мисли, че това може да е началото на пропаднал живот, в който ще умреш като куче на улицата.

draid
09-24-2013, 10:59
Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.

seek&destroy
09-24-2013, 19:18
Като си правиш филми, като казваш че не можеш да спреш, за готин ли се имаш? Много хора ги говорят тия приказки, за да се направят на интересни, за да качат левъл, да ама не.
Няма такова нещо, ти нямаш проблем и много добре го знаеш. Хайде ;)

И все пак, ако е така ( в което се съмнявам) единствения начин е да смениш компанията, колкото и да не ти се иска и да мислиш че тя не е Проблемът.

mMemories
09-25-2013, 12:51
Е не може да ходиш с няк'ви дет пушат масур след масур и да очакваш да се откажеш... смисъл намери си хора които са чисти смисл не се занимават с такива неща и виж как сичко се оправя.

pamito14
09-27-2013, 11:10
и аз да се изкажа :) има линия която е за хора употребяващи алкохол наркотици и искащи да спрат това. Номера е 0800 133 22 - безплатен е една жена работи поговори с нея сподели обясни и и мисля че ще ти бъде доста от полза работното време е от 14:00 до 17:00 някой път дава свободно или няма никой или говори с някой не се отказвай ако не стане от първото позвъняване се някога ще я уцелиш и ще говорите а от там ще се разберете за следващия ви разговор. Надявам се бях полезна с информацията ако има нещо свързано с жената или с линията ми пиши на лс

pamito14
09-27-2013, 11:12
да се допълня ако някой някога използва линията за гаврене то той бива блокиран тоест повече не може да набира този номер моля не се гаврете с тези линии много хора в това време искат помощ а не могат да се свържат лек ден

fevoos
09-28-2013, 10:54
Човек може да се пристрасти към марихуаната, просто зависимостта е психеческа, а на физическа както при цигарите.

Ivaaaaa
09-28-2013, 11:25
Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.

yep

не мом да си го представим това... :lol:

CoNviCt
09-28-2013, 13:57
Имах един приятел така. Умря след три дни.

happy_milenitka
09-28-2013, 20:40
Здравейте,

Мисля, че имам сериозен проблем... Не мислих, че е така, но в последствие разбрах, че съм много пристрастен към марихуаната!
От Пловдив съм, момче съм и преди месец станах на 18. Преди 4-5 месеца си обещах че като свърши лятото на 2013 година ще спра тревата. Вече от около 2 седмици трябваше да съм спрял, но уви нещо не ми се получава и в крайна сметка няма и един ден в който да не съм се напушил здраво (включително и сега). Става ми ясно, че няма да ми е толкова лесно, колкото си мислех. Та на въпроса, приемам всякакви съвети, дори ако ме насочите към някакво място, където се оправят хора с подобни на моите проблеми май ще е най-добре.

Благодаря предварително.

Само да отбележа, че напушен пишеш по-грамотно от 90 % от ненапушените ;) Интелигентно момче си явно и ти пожелавам да се справиш с проблема си - щом го осъзнаваш като проблем :)

T-Rawww
09-28-2013, 20:51
Не се излагай бе, към тревата човек не може да се пристрасти... (:

Нямаш воля, тя определя всичко което правиш.

kaji go na wiz khalifa :DDD

Mary_Jane_69
09-28-2013, 21:16
Трябва нещо да ти въздейства, за да те откаже от марихуаната, едното "не е полезно" нищо не върши, в случая трябва нещо наистина много силно да ти запали крушката, а тия които казват, че тва чудо не хващало навик, да ми ядат кура

Chacho
10-01-2013, 08:08
Трябва нещо да ти въздейства, за да те откаже от марихуаната, едното "не е полезно" нищо не върши, в случая трябва нещо наистина много силно да ти запали крушката, а тия които казват, че тва чудо не хващало навик, да ми ядат кура

Не мисля, че промяната трябва да идва отвън.

qhnalametlata
10-02-2013, 13:06
Напоследък сума ти умни глави доказват по всевъзможен начин, че марихуаната е нещо, към което човек не може да се пристрасти. Даже се твърди, че отказването от цигарите е къде-къде по-трудно от раздялата с Мери Джейн. Въпрос на характер и мотивация!
Тъй като съм бивш пушач, с давност толкова, колкото на някои от вас е възрастта, мога да потвърдя, че всичко е възможно ако човек го реши. Другото е от келешлък.
Единствените хора, които се нуждаят от канабис, са болните от рак и куп други заболявания при които пушенето или приемането на тревата под формата на масло, решава проблема със симптомите, а някои дори успява да излекува. Така че ... погледни се отстрани и реши какъв искаш да бъдеш - мамино дете без характер или ...?
Какъв всъщност ти е проблема, който си мислиш, че решаваш, пушейки трева?!

NissaN
10-02-2013, 13:09
Не ми пука аз не пуша трева и цигарите не ме кефят