PDA

View Full Version : Абе к'во не ми е наред .. :(



whoiammm
09-23-2013, 19:52
Здравейте. Аз съм момче и скоро навърших 17 години нямам много опит с момичетата и все още съм девствен на тази възраст което според мен е жалко и направо ме е срам от това ! Тъпото при мене е че съм нисък и приличам на 1-2 годни по малък .. някой ми избиват комплекси и т.н ама като цяло не съм някво забило хюмне дето по цял ден учи и не излиза и няма време за момичета напротив разбивам си се супер често уча в яко даскало познавам доста хора от този малък град в който живея и като цяло всичко ми е окей освен височината и да кажем това че приличам на малко по малък .. само не мога да разбера защо не ми вързват повечето девойки просто сега искам да го направя с някое много яко момиче и да знам че вече не съм някакъв девствен кавал .. :( Ама не не и не нямам късмет имал съм шанс и съм го пропускал но сега съжалявам и не ми се чака искам да го направя защото вече мисля че е крайно време като се има на предвид че имам приятели по малки от мене които вече даже и са повтаряли и т.н ! Моля ви дайте някакви съвети какво да правя :( !

marilyn
09-23-2013, 20:01
Оправи си правописа, пунктуацията. Имаш комплекс, че си нисък и това ти пречи. Преживей го. Може и да попораснеш още малко, но като цяло, това не е пречка да си намериш момиче.
Иначе няма много смисъл да изчукаш първата, която ти върже. Общувай повече, не си превръщай желанието да правиш секс във фикс идея. Все ще се намери някоя и за теб.

draid
09-23-2013, 21:30
Проблема ти е в това, че намираш хората които не са правили секс за кавали, зубъри или там каквито са, като цяло че да не си правил секс на тая възраст е някакъв проблем.

HollyGolightly
09-23-2013, 23:47
Начинът на мислене не ти е наред

wonderful_life1
09-24-2013, 10:25
Всичко ще се оправи с времето. Не се притеснявай и секс ще правиш и ще намериш момиче, което много ще те харесва. А това за височината.... има момичета, които харесват високи момчета има и такива, които харесват ниски. Как да ти кажа.. за всеки влак си има пътници. Само не се отчайвай, че така няма да постигнеш нищо. Успех!

mlakniwe
09-24-2013, 11:01
Бахти загорелите,кво толкова ви е интересен тоя секс не е нищо особено

fenastz
09-24-2013, 11:20
Няколко неща

1. Това, че тия които са девствени са задръстени кавали, е самата истина

2. Ако не изпитваш удоволствие от секса, очевидно не го правиш както трябва

Авторе, моя съвет е да седиш възможно най-малко у вас - бъди активен, движи се из различни компании, ходи по купончета, ходи по дискотеки, ходи по кафета, гледай да се запознаваш с възможно най-много хора. След време ще видиш как ще те викат по разни места, което ти увеличава шанса да забиеш някоя и да се ебете. 100% ще се случи когато не очакваш, така че си носи презерватив винаги. Най-важното е да си правиш кефа и да ти е хубаво да общуваш с хората.

Няма да те лъжа, това, че си нисък е голям минус, но на момичета, които вече са били с повече хора, няма да им пука толкова (особено пък ако са пияни). Успех! :)

Er4
09-24-2013, 12:07
А всъщност колко точно си висок ?

Вероятно ще порастеш още
ако си комплексиран и неуверен няма да ти връзват жените така че по добре се фокусирай върху положителните си качества а ако нямаш такива започни да си създаваш ... И естествено се цели във момичета по-ниски от теб

А това че изглеждаш по малък вероятно се дължи на това че си слаб? - ако е тъка ходи на фитнес да качиш няколко кила или поне на лост се набирай да по разшириш гърба

nqmaznacheniee
09-24-2013, 17:13
сори брат, ще си умреш девствен лилипут

marin_9867
09-24-2013, 20:39
Че нямаш мозък ! ! ! :-P

prince
09-24-2013, 21:25
Ако искаш да чукаш, важно е да знаеш точно какво да кажеш на едно момиче и вкарай малко самочувствие.

interista8
09-24-2013, 21:34
Намери си ниска табуретка.

BeloZelenoCherveno1
09-24-2013, 22:12
<b>Начертай</b> си плана за живота и ще успееш да ебеш като мен..

baby_baby
10-07-2013, 16:02
Начинът на мислене не ти е наред

+11111