PDA

View Full Version : Къдрава коса !



Anito099
09-24-2013, 10:44
Още от малка имам естествено права коса но преди две години бях решила да си направя косата на стъпала. Сега косата ми вече не е на стъпала и долу-горе се изравни, но е къдрава и то доста! Не знам на какво се държи това? Много бих искала старата си коса (правата) .. сега е някаква чуплива
Има ли някакъв начин да се оправи ?

strawberry88
09-24-2013, 10:54
Може да е от пубертета. Аз така съм чувала, че и косата може да се промени от него. Няма начин да се оправи. Единствено може с преса или със сешоар, но не ти го препоръчвам. Поне не често.

marilyn
09-24-2013, 14:50
И мен ме сполетя нещо подобно. Преди като малка бях с права и мазна коса, абсолютно права. В пубертета ми се начупи и стана суха. Без нищо да правя, просто ей така.

На дали може да се промени пак. Аз си я изправям със сешоар от скоро, защото иначе стои някак безформена и не е ок.

SunT
09-24-2013, 16:40
Абсолютно същото, само че моята сега я чакам да порастне.. Искам си пак правата коса :(

kitty02
09-24-2013, 17:05
Докато съм била на 2-3г. косата ми е била много къдрава. Във детската градина се начупи, а във началното училище беше перфектно права. А сега е чуплива и я изправям :?
Няма начин косата ти да стане права, ако не използваш преса/сешоар.

LipSy
09-24-2013, 19:32
Не можеш да си върнеш обратно стария вид на косата. Със сигурност това не е в следствие на промяната на прическата ти. Според мен също е от пубертета.