PDA

View Full Version : как да постапя ...



prostoazwe
09-24-2013, 16:35
значи проблема ми е следния от близо 1,2 месеца харесвам 1 момиче а и тя ме харесва та малко да ви разкажа за мен аз живея в европа от близо 1 година вече тя е в моето училище а там има 2,3 джагита където играем доста често ... от там съм забелязал че ме харесва винаги като ме види ми се усмихва и тн ... та като играем на джагитата пощи винаги като трябва да се сменим щот ни бият тя ме защитава да не се сменяме ... :D :D та това не е важно важното е че я обичам но незнам как точно да и предложа тоес дали да я изкарам на среща или дирекно в училище да и кажа че я обичам ... има още нещо аз съм от по срамежливите а доколкото съм забелязал и тя е срамежлива и данезабравям незнам как точно да и предложа а и не съм се целувал ... та общо взето незнам как точно да постапя и ако може някои да драсне нещо и за 1вата целувка ... :D а да и 2мата сме на 13 също така ако трябва да я изкарам на среща някои да ми даде савет какво да правя тоест дали да я прегърна,целуна и тн ...

zlatna lqstovica
09-24-2013, 16:52
Срещнете се някъде и поговорете на саме без никой да ви пречи или прекъсва.Доголкото прегръдки и целувки винаги може да и дадеш.Може да я прегърнеш да я целунеш,но ако тя ти даде щото има и такива които и шамари раздават.

prostoazwe
09-24-2013, 16:55
за шамарите не ми се вярва такаде тя ми излгежда много миличка ... проблема е че не си говорим много повече играем на джаги а и незнам как точно да я поканя ...

baby_baby
09-24-2013, 20:08
е питаш я дали иска някои ден да излезете

prince
09-24-2013, 20:34
Гледай съвсем внимателно да и подхвърлиш идеята да излезнете някъде на разходка. Ако и хареса 2-3-4 път като я накараш, тя няма да откаже. Накарай я, да се чувства спокойно с теб и чак след това действай. Според мен дори можеш да оставиш нещата да станат спонтанно.