PDA

View Full Version : Подарък



petyyaa
09-24-2013, 16:42
Здравейте! Най-добрата ми приятелка след по-малко от един месец има рожден ден и се чудя какво да и взема. Много се затруднявам, защото съм и подарявала какво ли не и вече съм се изчерпала. Искам да е нещо оригинално, а не от баналните неща като например - бижута (миналата година и подарих), дрехи, парфюми (има в изобилие), козметика (ползва само спирала), чанта (има няколко),книги (не чете), рамка и албум със наши снимки има, пръстени не носи, портмонета има няколко (аз също съм и подарявала). Става на 18години и искам да е нещо много оригинално. тъй като тя вече ми е измислила няколко подаръка и постоянно ме дразни колко са хубави, колко са оригинални и колко много ще ми харесат, а аз си нямам и на представа :( .

petyyaa
09-24-2013, 16:46
Плюшени играчки също има много, а и не върви като за 18 рожден ден :D . За сега съм решила да и направя клипче със пожелания от най-близките и хора и на самия ден да и подаря цвете и балони, но това е нищо. Имаме колие със сърце, което се чупи и на него пише "best friends".

kitty02
09-24-2013, 17:09
Ако пуши, примерно, може да й подариш хубава запалка. Има доста скъпи.

petyyaa
09-24-2013, 17:19
Попринцип пуши, ако не измисля нищо друго може и това да е и да я гравирам. Други идеи?

petyyaa
09-25-2013, 13:23
Други идеи?

petyyaa
09-26-2013, 12:49
Днес ми хрумна една идея. Да взема две тениски и на гърба им да пише със стрелки: she's my best friend, но си мисля да е нещо малко по-оргинално пак нещо подобно. Някакви идеи?

petyyaa
09-26-2013, 13:46
??

Philophobe
10-18-2013, 21:22
Можеш да и подариш нещо, с което да и покажеш колко я уважаваш и цениш. Например мило стихотворение, посветено на нея, като може първите му букви да образуват вертикално нейното име или някакво послание. Написано върху красива картичка и сложено в плик за писмо. Ако не те бива с поезията, знам един сайт, където пишат стихотворения по поръчка, за конкретния човек и повод. http://podarak-ot-stihove.alle.bg Подарих такова стихотворение на близка приятелка, тя супер много се зарадва. :)

kupi95
10-18-2013, 21:48
Подари и обувки :D:D, може таблет или смартфон.Също така може карта за пазаруване от мола.Подари и карта за фитнес :D:D . Подари и някакви дрехи.

NissaN
10-28-2013, 11:55
Подари и оригинална запалка Ронсон,но са доста скъпи http://lightershop.bg/manufacturer/2/ronson.html?page=1&view=list към 100 лева.Аз имам една модел 1999 те са бензинови тия (За новите като тия от сайта не знам)

Mirrela.
12-03-2013, 10:16
Може да и подариш нещо като нейн портрет.Взимаш някоя нейна снимка,отиваш при някой художник и за примерно 50-60 лева си готова.