PDA

View Full Version : А вие какво мислите... заслужава ли си? ;х



Heartbreaker69
09-24-2013, 22:44
Здравейте... искам да споделя моя проблем ии да ми кажете вие какво бихте направили на мое място.. така значи занимавахме се с едно момче около 2 седмици ии една сутрин той ме накара да пием кафе и аз се съгласих. Бяхме в тях и всичко беше много добре... по едно време ме прегърна и целуна по бузата.. знаех какво щеше да последва.. ии да така и беше... целуна ме, но аз не му отвърнах и на него му стана тъпо... аз не се отдръпнах защото не исках, а защото не бях сигурна в това което се случва.. след като му стана тъпо и на мен ми стана тъпо и той разбра ии ме целуна отново.. след което последваха 2рата 5тата и 50тата целувка.. прегръщахме се говорихме си беше ми много хубаво, очевидно на него също. След като ме изпрати и се прибрах след около 2 часа ми писа, че не знае какво е това между нас и вечерта излязохме отново, за да се ''опознаем повече''... говорихме си и пак стигнахме до там да се целуваме .. всичко беше повече от добре. След около седмица само чатене една вечер ми каза, че не вижда бъдеще с мен, че не иска да си помисля че ме е използвал само и че иска да си останем приятели, а аз милата хлътнала... какво да правя сега ... В момента го игнорирам защото съм наранена един вид, а той не ме отразява... вие на мое място какво бихте направили в такова положение и как бихте се чуствали.... моля без хейт :)

Жълто
09-25-2013, 00:12
Питай го дали е 100% сигурен в решението си и ако каже "да" го зарежи... може и пак да те потърси най-вероятно ако му стане скучно и няма с коя да излиза ма този път да не се връзваш.

Cloud9
09-25-2013, 07:20
Продължи с игнорирането. Не заслужава този да му обръщаш внимание.Жалко че си хлътнала, но продължи напред.И ако му доскучае-не се връзвай отново!

Heartbreaker69
09-25-2013, 07:23
Забравих да кажа, че се е занимавал с още 2 момичета докато се е занимавал с мен и с едната дори ходиха 4-5 дена. :)

prince
09-25-2013, 08:30
Пълен игнор, на глупаците не трябва да им се обръща внимание.

Heartbreaker69
09-25-2013, 08:44
Така е да, но докато ми говореше за ''бъдещето ни'' аз бях глупачката...

marilyn
09-25-2013, 13:02
Забравих да кажа, че се е занимавал с още 2 момичета докато се е занимавал с мен и с едната дори ходиха 4-5 дена. :)

Думи нямам. Не се занимавай с тоя. Той и на тях същото е говорил. Игнор и това е.

Cloud9
09-25-2013, 13:06
Така е да, но докато ми говореше за ''бъдещето ни'' аз бях глупачката...

В живота на всеки се случва да я играе тая роля.Не си глупачка.Не си се отдала изцяло и затова и той е продължи да търси някоя по-лесна.Горе главата,той губи

Heartbreaker69
09-25-2013, 18:17
Да, смятам да продължа да го игнорирам колкото и тъпо да ми е.. а и просто нямам какво друго да направя.. той си ми го каза в прав текст, че нямаме бъдеще и, че това че сме се целували е било грешка и първия и втория път .... :)

baby_baby
09-26-2013, 12:51
Изобщо не се занимавай с него колкото и да си хлътнала тоя не заслужава вниманието ти

Heartbreaker69
09-26-2013, 18:39
Да и аз това си казвам '' той не заслужава вниманието ти'', но като го видя и се разтрепервам...

baby_baby
09-26-2013, 19:05
Ако искаш да се нараняваш се занимавай с него но няма да е добре за теб

Heartbreaker69
09-26-2013, 19:09
Не, не ;д в никакъв случай ;д чак се нервя като го видя ;д единственото заради което му правя елава е, че ми каза на време, какво мисли и какво чувства защото ако беше продалжил да ме разиграва и да хлътна много повече щеше да е много по- болезнено..

Баща Ти
09-26-2013, 19:32
Правете секс. Ако ти хареса - правете още.
Ако не ти хареса - игнорирай го.

Heartbreaker69
09-26-2013, 21:05
да задължително.. как не се бях сетила по- рано... :|

zombolovesu
09-27-2013, 21:49
Изтрий го от фб или скайп или там дето си пишете. Няма смисъл да хлътваш по такъв глупак. За друг път не давай да те целуват още на първа среща, щото всички почвате да хлътвате като в корейските сериали някой като ви целуне и айдеее

tHe_COolEst_GIrl
09-28-2013, 14:46
Забравих да кажа, че се е занимавал с още 2 момичета докато се е занимавал с мен и с едната дори ходиха 4-5 дена. :)

Забъркала си се с женкар. Моят съвет е да бягаш надалеч, никакъв контакт с него и да го блокираш от Скайп, Фейсбук, Туитер и т.н., защото може пак да те омае с думи и целувки и хоп! пак наранена и попаднала в капана му.

Soul_Kitchen
09-29-2013, 08:56
Много правилно ти го казаха всички... не заслужава и минута от вниманието ти! :)
Надявам се само да не го допускаш реши ли да се "върне"... не си причинявай това.

Mickey G.
09-29-2013, 11:37
Бий му игнора и т'ва е ;)
В цялата ситуация на него ще му супер тъпо, защото в 98.8 % в тези случаи, все ще му се прииска пак да е с теб, а ти най-спокойно ще му кажеш, че няма да го бъде ^^

Heartbreaker69
09-29-2013, 20:17
Бия му игнора от доста време, но и той на мен :Д имаше си приятелка за 4-5 дена ии сега гледам е пак с някакво друго момиче.. какво да ви кажа :Д разбрах какъф боклук е още като ми каза ''ми аз минах през 4-5 момичета'' ... :Д

Tsukuda_Hiroshi
09-30-2013, 06:49
Без хейт: бих си ударил главата в стената. Не мога да те разбера. Теб и момичета като теб: хлътнала си (както се изразяваш), харесваш момчето, целувате се, но... до тук! Ако не си на 13, както предполагам, не ти ли идва на ума, че момчетата (в твоя случай е рано да се каже "мъжете") искат мааааалко повече от гушкане и цункане? За истинска връзка, каквато предполагам искаш, би следвало да правите и секс. Да се държиш с него като с гадже, а не като със забивката от дискотеката.
Много ясно, че момчето ще ти каже, че не вижда бъдеще с теб! Да не си мислиш, че мечтата му за връзка е да се натискате цял живот по тъмните улички?
Виж, сама си решаваш, защото само ти знаеш цялата ситуация. Но ако не си готова за истинска връзка, а искаш само гушки и цунки, най-добре се примири с факта, че момчето няма да е с теб.
От друга страна, ако той иска нещо сериозно с теб, разправя ти, че си важна за него и дори се е изтървал да каже глупост от сорта на "Обичам те", то тогава по моята смешна и остаряла логика, би следвало да те чака докато си готова. Ако ще да са дни, седмици, месеци - сЕ тая. Така че ако мисли само за секс, по-добре не се занимавай с него.

Soul_Kitchen
09-30-2013, 08:14
Какво има да говорим за "мъж" ,който ще каже на жената срещу нея "ми аз минах през 4-5 момичета" ?
НЕ заслужава вниманието и!

Heartbreaker69
09-30-2013, 12:04
Без хейт: бих си ударил главата в стената. Не мога да те разбера. Теб и момичета като теб: хлътнала си (както се изразяваш), харесваш момчето, целувате се, но... до тук! Ако не си на 13, както предполагам, не ти ли идва на ума, че момчетата (в твоя случай е рано да се каже "мъжете") искат мааааалко повече от гушкане и цункане? За истинска връзка, каквато предполагам искаш, би следвало да правите и секс. Да се държиш с него като с гадже, а не като със забивката от дискотеката.
Много ясно, че момчето ще ти каже, че не вижда бъдеще с теб! Да не си мислиш, че мечтата му за връзка е да се натискате цял живот по тъмните улички?
Виж, сама си решаваш, защото само ти знаеш цялата ситуация. Но ако не си готова за истинска връзка, а искаш само гушки и цунки, най-добре се примири с факта, че момчето няма да е с теб.
От друга страна, ако той иска нещо сериозно с теб, разправя ти, че си важна за него и дори се е изтървал да каже глупост от сорта на "Обичам те", то тогава по моята смешна и остаряла логика, би следвало да те чака докато си готова. Ако ще да са дни, седмици, месеци - сЕ тая. Така че ако мисли само за секс, по-добре не се занимавай с него.

Вие момчетата сте много интересни.. девствено момиче да легне с момчето с което просто се занимават на първото излизане ли? Трябва да е луда, за да го направи.. ако нещата се бяха задълбочили рано или късно щеше да се стигне до секса, но има ли смисъл след като видях, че е боклук... и другото което е.. хем искате момичетата да ви пускат, хем като ви пуснат бързо изведнъж се превръщат в курви, лесни, леки и т.н.... мъжката ви логика е повече от желязна... :) :)